2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Selam kızlar elektrikli pompa kullanan var mı ne kullanıyorsunuz çalışmaya başladığım için manuel ile zor geliyor
canım ben yaklaşık 9 aydır çalıştığım için çift taraflı pompa inanılmaz işime yaradı,lansinoh kullanıyorum çok memnunum çift taraflı olduğu için hem vakitten kazanıyosun hem bitarafı sağarken diğer taraftan boşa akma durumu olmuyo.İlk başlarda az gelebilir ama sağdıkça artıyo miktarı

Kızlar merhabalar. Doğum günü hazırlıkları yok mu kimse kutlamayacak mı
Ben ben:) ama henüz neler yapicagima karar veremedim, almanyada yasiyorum dogumgününde türkiyede esimin memleketinde olucaz, artik ne bulabilirsem ona göre hazirlicam. Bi konsept düsünüyodum aslinda, vakitte az kalmis olacagi icin yetismez sanirim. Senin varmi bi planin?

Ben ben:) ama henüz neler yapicagima karar veremedim, almanyada yasiyorum dogumgününde türkiyede esimin memleketinde olucaz, artik ne bulabilirsem ona göre hazirlicam. Bi konsept düsünüyodum aslinda, vakitte az kalmis olacagi icin yetismez sanirim. Senin varmi bi planin?
Biz başladık bile hazırlığa 1 ay önceden kızım taş devrindeki çakıl a benzediği için çakıl temalı bi d.gunu olacak. Süslerini bastiriyoruz. Bannerlar, peçete susleri, pano, duvara kızımın resimleri ipe asılacak ay ay. Şeker hamurunu sevmedigim için pasta nsade bi pasta üzerine çakıl, dini ve kemik yapılacak sadece hamurdan süs olarak. Şimdilik bu kadar bizde dana da kolay gelsin canım inşallah istediğin gibi ayarlarsin geldiğinde.

Biz başladık bile hazırlığa 1 ay önceden kızım taş devrindeki çakıl a benzediği için çakıl temalı bi d.gunu olacak. Süslerini bastiriyoruz. Bannerlar, peçete susleri, pano, duvara kızımın resimleri ipe asılacak ay ay. Şeker hamurunu sevmedigim için pasta nsade bi pasta üzerine çakıl, dini ve kemik yapılacak sadece hamurdan süs olarak. Şimdilik bu kadar bizde dana da kolay gelsin canım inşallah istediğin gibi ayarlarsin geldiğinde.
Cok güzel düsünmüssün, harika bir dogumgünü olucagi kesin. Kacinda giricek yasina? Insallah istedigim gibi olur ilk dogumgünü olucagi icin özen göstermek istiyorum, sansima aileden herkesde orda olucak.

Cok güzel düsünmüssün, harika bir dogumgünü olucagi kesin. Kacinda giricek yasina? Insallah istedigim gibi olur ilk dogumgünü olucagi icin özen göstermek istiyorum, sansima aileden herkesde orda olucak.
İnallah canim dedigin gibi ilk olacagi için ozeniyor insan. Guzel olur mutlaka, bebişlerin varlığı yeter. 20 ağustos bizimki.

Kızlar duvara bu süs benim cok hoşuma gitti. Biz bunun çakıl lısını yaptiriyoruz. Aklinizda olsun :)

Eklentiler

• Minnie_mouse_temali_dogum_gunu_banner.jpg
    Minnie_mouse_temali_dogum_gunu_banner.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 102
Anneler acil yardim lutfen bu ay icinde 2kez adet oldum 19gun arayla.emziriyorum ama sık degil.bi sorun olabilirmi

Anneler acil yardim lutfen bu ay icinde 2kez adet oldum 19gun arayla.emziriyorum ama sık degil.bi sorun olabilirmi
Canım bende emziriyorum ilk adet olmaya başlayınca ilk 1-2 ay zamanında oldu sonraki bikaç ay 20-22 günde bir oldu sonra tekrar normale döndü sanmıyorum bi sorun olacağını doğum sonrası böyle düzensizlikler olabiliyo ama yinede sor doktoruna aklına takılmasın

Kizlar merhaba bugun dogum gunumuz sizi ziyaret etmek istedim.bebisler iyilerdir umarim.Disler ne alemde yurumeye basladilar mi.bizim 4 disimiz cikti ve masallah erkenciyiz 2 aydirda yuruyor prenses.
Dogum gununuzu kutluyorum Rabbim hepimizin yavrusuna hayirli saglikli omurler versin.Sevgiler:KK25:

Kizlar merhaba bugun dogum gunumuz sizi ziyaret etmek istedim.bebisler iyilerdir umarim.Disler ne alemde yurumeye basladilar mi.bizim 4 disimiz cikti ve masallah erkenciyiz 2 aydirda yuruyor prenses.
Dogum gununuzu kutluyorum Rabbim hepimizin yavrusuna hayirli saglikli omurler versin.Sevgiler:KK25:

Dreamelodi Dreamelodi maşallah canim size.bizim 6 agustos dogum gunumuz idi.bizde erkenciyiz 10aylikdan beri yuruyor.5tane dişimiz var 6cimiz yolda :) konusuyo hatta mama baba dede alo al ye falan diyor ha bide dayday :))

Dogumgünleri kutlu olsun bebislerinizin kizlar. Nasil büyüdüler hemencik :KK200: Masallah ya ne güzel erkenden yürümüsler, darisi bize insallah:nazar:24 agustosta bizim dogumgünümüz:emir_bebek:
Bizim 8 disimiz var, cenesi pek bi düsük ama bide ne dedigini anlasak:) gecen kontrolümüz vardi 79cm boy, 12.400gr kilo baya agir olduk artik biran önce yürüsün diye bekliyorum, kendim ufak tefegim saten iyice yamuluyorum onu tasicam diye:KK48: herseyin vakti var tabiki bekliyoruz bakalim 4 gözle ::)

aquarius24 aquarius24 cok tesekkur ederim canim. Sizedee maşallah :nazar:benim kizim minyon boyu 77sm kiıo 9kilo.ama çok hareketıi buna bagliyorum ben . kucagina cok fazla alma yere koy tutunsun siralasin.bize emekleme cok yardimci oldu emekledikden hemen sonra tutunup kalkmaya yurumeye basladi.en kisa zamanda yurur inşallah paşa sende rahat edersin:KK49:

aquarius24 aquarius24 cok tesekkur ederim canim. Sizedee maşallah :nazar:benim kizim minyon boyu 77sm kiıo 9kilo.ama çok hareketıi buna bagliyorum ben . kucagina cok fazla alma yere koy tutunsun siralasin.bize emekleme cok yardimci oldu emekledikden hemen sonra tutunup kalkmaya yurumeye basladi.en kisa zamanda yurur inşallah paşa sende rahat edersin:KK49:
Masallah bebislere bizimki bayadir tutunarak yuruyor ama ayak ucuna basiyor o yuzden daha tam yuruyemiyor ayak ucuna basipta sonra normal yuruyen bebis var mi ?

X