2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
O zaman kesinlikle kullanmamalısın.
Aklında bulunsun böyle hastalık durumlarından doktora gittiğinde gebelik şüphen varsa doktora söyle mutlaka.

çok sinirimi bozdu doktor fenbilgisi öğretmeniyim dedim önceki kullandığım ilacın adını hatırlayamadım cins cins baktı yüzüme. o kadar ilacı aklımda tutsam ya eczacı olurdum ya doktor ondan söylemeyi unuttum bundan sonra söylerim...

4 yıllık evlıyım ılk gunden bu yana bebek ıstedıgımız ıcın hıc korunmadık. bır kere kımyasal gebelık gecırdım ıkı aşılama oldu sonuc hep husran...

Canım canını sıkma hiç.. Rabbim hayırlı zamanda versin bak ben de evlendim hemen gebe kaldım ama sonuç hüsran Rabbim böyle bişi yaşatmasın sana verdiği zaman sonuna kadar gel inşallah..

ındırdım ben hemen bı kac aylık adet tarıhlerını gırdım bıle. :)))

Aferim sana ne hızlısınn :))

günaydıııınn herkeseee çoook heycanlıyımm :)) bugun öğleden sonra rahim filimi çektircem hatunlar dua edın bana :)) acısız ve temiz sonuçlarım içinn :)))))

günaydıııınn herkeseee çoook heycanlıyımm :)) bugun öğleden sonra rahim filimi çektircem hatunlar dua edın bana :)) acısız ve temiz sonuçlarım içinn :)))))

Hadi hayırla git hayırla gel inşallah canım benim.. Sıkıntısız geçsin inşallah... Herşey yolunda olacak

Allah yardimcin olsun en az aciyla atlatirsin canim 1 saat oncesinden guclu bir agri kesici icmeyi unutma tatlim

günaydın kızlar sabah iyi bir koşu yaptım
nefes nefese boğazlarım tıkandı bu soğuktu böyle koşunca
evden çıktım servise gidiyorum epeyde yok var
baktım tel yok haydeee eve gittim koşarak tekrar o yokuşu çıktım koşarak ölüyorum sandım.
iiice tırt çıktım

Sabah sabah harika bir spor olmuşş uuuuuuu

Günaydın..canım sen bugün sabah baya baya maratona çıkmışsın koştur koştur :)

kızlar hepinize günaydınn.ben dün gittim kendime folik aldım bugün başlıcam artık günde bir tane bir tane kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…