2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

ben bir yıldır belimde boşluk olduğunu anlıyordum ama konyada yaşıyordum evlendim buraya geldim belimde hissettiğim boşluk hala devam ediyordu ,eşim köylü olduğundan dolayı o biliyor bel nerelerde çekilir diye ,hamilede kalamayınca eşime dedimki yaa belim çok ağrıyor gidip çektirelim ,çeken kişi erkek olduğu için biraz mırın kırın etti sonra ısrarlarıma dayanamadı belkide dedim vesile olur öyle deyince dayanamadı gittik işte öyle

kızlar bu bel cektırme olayını kımler yapar kı ben ılk defa sızlerden duyuorum yaptırsammı dıe dusunuorum ama o agrı nasıl oluokı nasıl anladınız :44:

kuzum sen kürtaj oldugun için gereklı görmemiştir yanı bebek için rahmın musaitmiş ama ben hamıle kalamıyorum dıye araştırmak için bakacaklar bu arada yarın rahım fılmını çektıryorum :)) bu saatlerdee

ya umut dunyası ıste o sekılde hamıle kaldım dedıklerı an dıkkat kesılıorum. bakalım afyonlum cektırdı belını bu ay ınsallaaaaah tutunur bebeısı annesıne..

inşallah kuzum orası öyle bende rahımfılmı çektırıp umut edıp kalıyormuşum allahta sana en umutsuz oldugun vakıt verıyormuş bayram yerıne döner artık burası

ya kızlar benim bir sorum olcak ya benim yumurtlama 29 kasımdı biz 28,29,30 da ilişkiye girdik benim 31 inde göğüs ağrım oldu sonra bi kaç gün sonrada hafif sağ kasık ağrısı ve sağ bacak ağrısı oldu test yaptm bilyorum çok erken yaptım ve negatif çıktı... şimdi geçti sadce arada bacak ağrısı olyo sanki birazda kasık gibi ama çok hafif sizce bu ne demek olyo lütfen bigisi olan.............ama göğüslerim hala hassashafif ağrı var

Son düzenleme:
inşallah kuzum orası öyle bende rahımfılmı çektırıp umut edıp kalıyormuşum allahta sana en umutsuz oldugun vakıt verıyormuş bayram yerıne döner artık burası

bilmeyenelere duyurulur hergün 707 kere "Ya Varis" diyene Rabbim haırlı evlat nasip edermiş inşaAllah.yarın başlayacağım okumaya hastaneden geleyım ınşaalhh

bilmeyenelere duyurulur hergün 707 kere "Ya Varis" diyene Rabbim haırlı evlat nasip edermiş inşaAllah.yarın başlayacağım okumaya hastaneden geleyım ınşaalhh

bunu bende duydum canım ve bende başlıycam bi ara

biçimsizim canım sağol amiiin belinde sanki bomboş bi yer varmış gibi oluyor ama yeminle artık çektireli ağrım falan yok

bıraz zor gıbı program ama daha anlasılır olabılırdı yanı. bu sayıların onemı ne kı ya 707 kez dıonn ya cnm aklıma geldıkce sölesem olmazmı kı..

bende ındıremedım neyse zaten hesaplıyom artık zorlanmıyorum ark.öyle dedıde bende aklıma geldıkçee söylemeye başladım
( başım çok ağrıyor yaa

Allah kolaylik versin tatlim. Vallahi bana bugun dese bugun cektirecektim acisi falan gozumde degildi tektemiz ciksin diye. Sen de korkma benim cok yakin bir arkadasim normal yoldan hamile kalamiyordu birici cocugunu asilamayla dunyaya getirdi suan ikincinin dogmasina 15 gun var onuda asilamayla ilk ayda tutturmustu. Allah zamani geldiginde ikiser ikiser veriyor:)))

Canım yumurtlamada da ağrıo olabilio bişey söylemek için çok erken ama inş bebiş ağrılarıdır:)

4 yıllık evlıyım ılk gunden bu yana bebek ıstedıgımız ıcın hıc korunmadık. bır kere kımyasal gebelık gecırdım ıkı aşılama oldu sonuc hep husran...

kendini üzme canım vardır bir hayır en kısa zamanda sağlıklı bebişlerimizin haberini alır ve katlandığımız tüm sıkıntıları unuturuz insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…