2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım ben afyonkarahisar bayattayım buraya yakın bi ilçe var çobanlar diye orda bi adam çekiyor hayır hiç bi tehlikesi yok çok fazlada acımıyor ama şunu söyleyebilirim ben sabahları uyandığımda sanki belimde kocaman bi boşluk varmış gibi acıyordu çektirdim 3 gün falan ağrım oldu ama sonrasında belim süper hiiiç ağrım sızım yok çok şükür 10 liraya çekti adam en azından artık canım yanmıyor belki bebeğede vesile olur :KK34:
aa ruyamda cobann gormustum kızz ıyıkı hatırlattın bak :KK70:
:26::26::26:

neden ağrıyor ki iğne gibi batıoo :KK43:([/QUOTE]

benımde agrıo sol kasıgım ıgne batar gıbı
:KK43::26:
:26::26::26:

kızlarr ya benim 3 - 4 gündür sağ kasığım ağrıyor sağ yumurtalığımda pco var.son adetimin ilk günü 12 aralık 28 gün sayarsak cuma günü , 1 ay olursa da pazar günü olmam gerekio inş olmam

neden ağrıyor ki iğne gibi batıoo :KK43:(

dün sol kasığıma benimde iğneler battı gün boyunca ama geçti şimdi inan sebebini bilmiyorum

canım ben afyonkarahisar bayattayım buraya yakın bi ilçe var çobanlar diye orda bi adam çekiyor hayır hiç bi tehlikesi yok çok fazlada acımıyor ama şunu söyleyebilirim ben sabahları uyandığımda sanki belimde kocaman bi boşluk varmış gibi acıyordu çektirdim 3 gün falan ağrım oldu ama sonrasında belim süper hiiiç ağrım sızım yok çok şükür 10 liraya çekti adam en azından artık canım yanmıyor belki bebeğede vesile olur :KK34:

pekı nasıl bır ıslem bu bacım???

o kadar korkuyorum kı:)
ben hanı bekarım fılan ama sırf bı bebegım olsun dıe bole bazen evlenesım gelıyor :)
tabıkı mantıklı dusununce bebek ıstıom dıye evlenılmeyecegının farkındalıgını tasıyorumda
pekı seymı ben esıme pko luyum demelımıyım evlenınce.
yanı bılmesı gerekecek kadar onemlı bısımı bu
erkek arkadasımın yası buyuk evlendıgınde 3 yıla kadar bebek ıstıor bır konusmada gecmıstı ırdeleyemedım ne kadar rahat bı kız demesın dıye.SADECE cok erken be evlendıkten sonra uc yıl ıcınde bebek dedım pko luyum dıyemedıgımden

tabiki canım söyleyebilirsin bu herkeste olağan birşey evlisi genci bekarı farketmiyor.. zaten bununla ilgili internette bilgi edinebilir :)

ki sende çocuğun olmaz die birşey yok pco engel değil herkeste farklılık gösterebilo canım hiç sorun etmeyin :)

bende göbek cektirme diye bişey biliyorum kayinvalidem bana yaptımıstı

bu göbek cektırme nasıl canım bır anlatsana bunu herkes yapabılırmı :) ben evde denesem acep olurmu bırde YAKI varmıs belıne yapıstırıyormussun yumurtlamaya yakın mı ne onuda yapan cok vardı

pekı nasıl bır ıslem bu bacım???

yüzü koyun yatıp belimi açtım,adam belimin o kalın derisini tuttu ve asıldı defalarca sonrada aynı yeri ovdu sonra eşime dedi ki abacaklarından tut asıl dedi bende bi yerden tutundum ve 3 kere falan asıldı en sonunda hırt diye bi ses duyuldu ama anladım belimde boşluk kapandı ,neyse sonrada biraz daha ovaladı ve bana 1 kaç gün korse tak dedi bende uyguladım ve şu an çok rahatım artık çook şükür

amaaan ne erkenı bıraz once olsunda ıkıncıye zamanın kalsın derım ben .o erken daha dıyen ınsanlara gıcık oluyorum .bende merak edıyorum dogrusu bunu aklındn cıkaranlar nasıl becerıyor bende calısan bırı degılım evdede rutın ısler var hep bır meskalem yok benımde bır ara orgu yaptım onuda gorenler bebegıne mı oruyon dedıler bıraktım. ALLAHTAN ınternet varda vakıt gecıyor. ben 30 yasındayım ....ben ne yapam bacım :KK43::KK43:

Allah yardımcımız olsun bol bol dua edecz yapacak bişey yok.Aynen öyle en azından kendinle ortak birilerini buluyorsun konusuyorsun veya ben bilmedigim okadar cok sey ögrendimki netten. bende gıcık oluyorum hemde fazlasıyla Allah yardımcımız olsun.Daha fazla aratmadan bir an önce nasip eder inş. inş sennde güzel haberlerini alırız

bu göbek cektırme nasıl canım bır anlatsana bunu herkes yapabılırmı :) ben evde denesem acep olurmu bırde YAKI varmıs belıne yapıstırıyormussun yumurtlamaya yakın mı ne onuda yapan cok vardı

cnm yakı kas agrıları ıcınn. sacmalamıslar gıbı geldı :KK43:
ablalarım saglık okuyup ıhtısasını yapmıs ınsanlar
hıc böyle seyler dedıklerını bılmem
genelde otla bıtkıyle ıyılestırılır bızım ev ahalısı
gecen belımı felaket agrıttım otla bıtkıyla olcak bısıy deıldı ıgne vuracaktı asla dedım
yakı yapıştırdım
kı belıme bıle faydasını goremedım ben bebege ne fayda saglıycak :KK43: hıkaye gıbı geldı bana arastırıyımda:26::26::26:

aynı sırta bardak cekme diye bişey yapıyorlarya onu göbegine yapıyorsun işte birkaç yerine ama kendi kendine yapamazsın yakarsın falan biryerini Allah korusun.annen veya yakın birine yaptırabilirsin .sırt üstü yatıyorsun yapan kişi göbeğinin bir kaç yerine yapıp cekiyor.sırta bardak cektiriyorlarya onun tam tersini düşün buda karnına yapılan

tabiki canım söyleyebilirsin bu herkeste olağan birşey evlisi genci bekarı farketmiyor.. zaten bununla ilgili internette bilgi edinebilir :)

ki sende çocuğun olmaz die birşey yok pco engel değil herkeste farklılık gösterebilo canım hiç sorun etmeyin :)

ay nasıl utanıyorum :KK43: yarım bıraz gerı kafalı ..cok sagol :KK43:(

aynı sırta bardak cekme diye bişey yapıyorlarya onu göbegine yapıyorsun işte birkaç yerine ama kendi kendine yapamazsın yakarsın falan biryerini Allah korusun.annen veya yakın birine yaptırabilirsin .sırt üstü yatıyorsun yapan kişi göbeğinin bir kaç yerine yapıp cekiyor.sırta bardak cektiriyorlarya onun tam tersini düşün buda karnına yapılan

ALLAHIM ya neler neler dusunuyoruz....

senindemi belinde boşluk var kuzum sen neden çektircen ,belinde ağrı varsa hemen çektir

yok bebek yapmaya pko ya fılan ıyı gelırse dıye demıstım
blımde bosluk oldugunu nasıl anlarım ki?? varmı yontemı
belımı ılkdefa gecen agrıttım ben ya oda tıbet hareketlerı var bılıomusun bılmem onları yapıodum :KK70: hırt dedı :KK70: kaldım öyle.hayatımdakı ılk bel agrısı

ben cıkıyorum kızlar size ii sohbetler.Allah yar ve yardımcımız olsun.Bol bebekli bir yıl olsun inş

off off ınsallah bacım bu ay hepımız ıyı haberler verelım bırbırımıze. sen ıstanbuldamısın?

X