2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

inşallah o kırmızılar gelmez yrn hiççç..

yumurtlamayı akıntıdan nasıl anlıyorsunuz hani yazılanları okuyorum ama fiili olarak onu içimden çıkarmak garip geliyor bu şekilde yapıp anlayan var mı

canım içinden bişey çıkartmıyosunda ben bi duyumuma göre akıntına göre yumurtlama günü olabilir diye duyumlar almıştım zaten amozoncumda gayet iyi açıklamış :)

hastaa :s fena baş ağrım var doktor antibiyotik verdi içtim önce sonra içime sinmedi ya hamileysem diye öyle kaldım

Geçmiş olsun güzelcim Öyle süpheli durumlarda doktora gebelik durumunun olabileceğini söylersen ona uygun antibiyotik verecektir. Artık gebelikte ve emzirme döneminde kullanılan antibiyotikler var. Ama belki ilk 3 ay yine de verilmiyordur bilemiyorum tabii.

hahaha süper açıklamışsın :)) büyük tuvaletimi yaparken dikkat kesileceğim düşerken yakalayacağım keratayı :)) doğrusu eskiden çok akıntım vardı ama doğumdan sonra çok şükür kalmadı ama yumurtlama dönemlerinde daha bir ıslak yapısı oluyor biraz daha dikkat kesileyim bakalım
beyaz renkli akıntı değil ama değil mi şeffaf akıntı?
şeffaf yumurta akı kıvamında oldugunda yumurtlama olmuş mu yoksa olmak üzere mi demek?

hep günü gününe olur musun hiç gün attığı oluyor mu? hep günü günüyse yarın dananın kuyrugunun koptugu gundur haydi hayırlısı :)

Son düzenleme:
Yaa kizlar ben daha yeniyim bana yardimci olursaniz sevinirim 4 aydir bebis dusunuoruz yani 4.ayimizdayiz cok bebek istiyorum yasim 24 bir bucuk sene oldu evleneli adetim genelde duzenlidir ama arada sasiriyo bende isimi garantiye alamak icin adet bitimi yani 7. Gun 10. 12.14.16.18.20.22.24.26 kesinlikle yapiyoruz ve bir saat sirt ustu yatiyorum folik asit kullaniyorum herseyi yapiyorm anlicaniz allahim ins bizede nasip eder cok ama cok istiyoruz esimle allahim istiyen herkeze nasip etsin

hastaa :s fena baş ağrım var doktor antibiyotik verdi içtim önce sonra içime sinmedi ya hamileysem diye öyle kaldım

aah her ay yaa hamileysem diye ağrı kesici bile içemiyoruz hepimiz aynı durumdayız canım rab'bim bu yolda hepimize yar ve yardımcı olsun ,geçmiş olsun canım

Bu sabahh servis beklerken resmen saçlarım bembeyaz oldu dondu oy ilk defa yaşadım böyle bir şeyi :2:
-24 lerde bekledim...
Sizler nasılsınız bakalımmm??

Canım çok geçmiş olsun.. Folikasit eksikliğinden de mi düşüyormuş bu kadar önemli olduğunu da bilmiyordum açıkçası..

Amazonummmmm... İnşallah kırmızısız bir 9,5 ay geçirirsinn Seni seviyoyumm

günaydın kızlar
2 gün baya kasık ağrısı çektim ama bugün biraz aha iyiyim
çok heycanlıyım son 28 hapım dün 3.kutuyu aldım bakalım 28 gün sonra dr ne dicek
kızlar folbiolu günde 1 kez kullanacaksınız folik plus alıysanız günde 2 ya da en fazla 3 kere ben aile sağlık hekimliğindeki dr a sormuştum o vermişti hatta folbiol 1 kere kullanacaksın diye bende kansızlık olduğu halde 1 kez kullanıyorum fazlası zarar aman diyim
şu ovulasyon testi almak istiyorum bende ilaçlar bitince kaç tane alıcaz
netten hesaplasak o günleri gün aşırımı yapıcaz

Canımmmm günaydın nasılsın???
Sen ne içiyorsun ki 28 gün kaldı folik asit mi? Canım gerçi ilk gebeliğimi çok anlamadan gebe kaldım ama benim telefonumda mydays diye bir program var bilirsin belki.. 2-3 senedir ona düzenli olarak regl günlerimi giriyorum.. Yumurtlayacağım tahmini günleri gösteriyor.. Reglim de o programa göre en fazla 1 gün oynuyor... Memnunum ben bakalım 2. adetimi de olayım sonra denicem :)

gunaydın can yoldaşlarımmmm.. hemen sımdı mydaysi indiriorum tatlım

Allahım ben hala şu folbiolu anlamadım doktorum hiç o tarz bişeyler önermiyor bana kendim alayım dedim bi onada korktum açıkcası biraz napsam acaba diye düşünmeye başladım artık.

Allahım ben hala şu folbiolu anlamadım doktorum hiç o tarz bişeyler önermiyor bana kendim alayım dedim bi onada korktum açıkcası biraz napsam acaba diye düşünmeye başladım artık.

Canım planlı bir gebelikse genelde doktorlar veriyor çünkü gebelikten 3 ay öncesinde içilmeye başlanması gerekiyormuş... Olmazsa sorarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…