2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım benide heyecanlandırdın inş hamişsindir :)) belirtiler güzel idrar testi yapsan belkide şuan bile çıkabilir

çok sağol canım benimm :):) :KK1: amazoncuuma dediğim gibi eşim ne olur alma negatif görmek istemiyorum dedi o benden daha heyecanlı ben de alamadım :KK53: pazartesi gününü beklicem ne olur dua edin . Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş Aminn..

umarım biri bişey söyler:KK43:( ovulasyon testimde eşit koyuluk olmadı az önce yaptım silinmeye başlamış:KK43:( dünkü akıntım uzamayan idi.ama şimdi bakıyorum uzuyor ama aklıma takılan dün geceki yüzücüler mi o uzayan yoksa çatlamış yumurtamın mıdır:KK43:((((( tedirgin oldum birden korkuyorum yaaa bu ayda geçmesin noluuuurrrr

Rabbim gönlüne göre versin canım. inşallah çatlamış yumurtadandır diyelim. üzme kendini sakın stres herşeye engel :KK53:

rabbim isteyen herkese versin inşallah.ben artık regl olduğumda bebeğimi kaybediyomuşum gibi üzülüyorum.sevincin daimi olur inşallah tatlım

oyyy ne olur üzülme canım :KK50: Rabbim en yakın zamanda nasip etsin hepimize inşallah Aminn.. hepimiz burada sevinçlerimizi paylaşırız inşallah öyle tek başına sevinmekle olmaz ... hepimiz birlikte inşallahhh .

Kuzum umarım gönlüne göre olur her şey. Eşim benim de artık test almamı istemiyordu. haksız da sayılmazdı. 1,5 yıldır her ay hayal kırıklığı yaşıyorduk. ama bu sefer ben kendimi gerçekten hamile gibi hissettim. ve eşimin haberi olmadan test aldım yaptım. çift çizgiyi gördüğümde heyecandan düşüp bayılacaktım :) o kadar heyecanlanmışım ki söylemek için eşimin mesaiden gelmesini bile bekleyemedim :)

Kuzum umarım gönlüne göre olur her şey. Eşim benim de artık test almamı istemiyordu. haksız da sayılmazdı. 1,5 yıldır her ay hayal kırıklığı yaşıyorduk. ama bu sefer ben kendimi gerçekten hamile gibi hissettim. ve eşimin haberi olmadan test aldım yaptım. çift çizgiyi gördüğümde heyecandan düşüp bayılacaktım :) o kadar heyecanlanmışım ki söylemek için eşimin mesaiden gelmesini bile bekleyemedim :)

sağol canım :KK1: ben de öyle mi yapsam :) zaten az kaldı pazartesi günü alıp yapıcam inşallah sonra 9 unda doktor randevum var .. inşallah ben de o duyguları yaşarım :18::KK17: rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

teşekkür ederim, inşallah :) Allah sana da göstersin. hadi bakalım o zaman pazartesi güzel haberlerini bekliyoruz.

kızlar merhaba çok fazla akıntım var ve hafiften kasıklarım ağrıyor bu yumurtam çatlıyor anlamına gelebilirmi acaba :18:

Merhaba arkadaslar 2 ay önce düşük yaşadım ve 40 gun arayla kanamamın devamından sonra doktora gıttım smear testi yaptılar ve sonuç lsil yani kanser öncüsü hücreler saplandı ve hemen ardından ankarada leep yaptılar ve onunda patoloji sonucu şükür rabbime kronik iltihap cıktı . Ne yapmam gerek bılmıyorum bebehım olsun ıstıyorum arkarkadaslar sızler gıbı :KK43::KK50:

Merhaba arkadaslar 2 ay önce düşük yaşadım ve 40 gun arayla kanamamın devamından sonra doktora gıttım smear testi yaptılar ve sonuç lsil yani kanser öncüsü hücreler saplandı ve hemen ardından ankarada leep yaptılar ve onunda patoloji sonucu şükür rabbime kronik iltihap cıktı . Ne yapmam gerek bılmıyorum bebehım olsun ıstıyorum arkarkadaslar sızler gıbı :KK43::KK50:

Geçmiş olsun Cnm inş benişinde olur sağlıcakla:)) hamilelik için doktorun bişey söylemedi mi???

Canim tebrik ederim Allah tamamina erdirsin darisi basimiza:KK66:))

Gecmis olsun guzelim korkma iltihabi kurutucu ilaclardan kullanirsin Ankarada bir cok universite hastanesi var iyi profesorlerde vardir ilacla ustesinden gelirsin insallah canim kendine stres yapma asil stres yaparsan hormonlarin bozulur ve bebek gecikir. Allah sifs versin canim.

yumurtlamayı akıntıdan nasıl anlıyorsunuz hani yazılanları okuyorum ama fiili olarak onu içimden çıkarmak garip geliyor bu şekilde yapıp anlayan var mı

Geçmiş olsun öncelikle canım.. Durumunda korulacak birşey yok en azından tedavisi var canımcım. Yaşadığın ilde başarılı bir üni hastanesine gidersen derdine derman olunur. 2 düşük yapmışsın bence bu durumu da bir incelet. Aynı acıyı belki de tekrar yaşamaktansa önlemini almış olursun. Düşüklerin sebebi bazen tedaviai çok basit hormonal dengesizlikler bile olabiliyor. Tekrar gebe kalmadan önce bu durumun da bir çaresine bakın derim.

yumurtlamayı akıntıdan nasıl anlıyorsunuz hani yazılanları okuyorum ama fiili olarak onu içimden çıkarmak garip geliyor bu şekilde yapıp anlayan var mı

İçinden çıkarmayacaksın zaten hayatım. O akıntı gün içinde çamaşırını ıslatacak şekilde birden geliveriyor. Ya da tuvaletini yaparken -özellikle büyük tuvaletini yaparken sıkındığında- lapp diye klozete düşüyor,veya taharet alırken anlıyorsun zaten sıvının şeklinden ,yani ben öyle anlıyorum en azından. Ay çok acayip anlattım ama napim :)))

Kızlar yarın adet günü, bakalım kırmızı kartı yiyecek miyim ...

Sol bacağım çok ağrıyordu bahsediyorum ya, o ağrı yerini bel ağrısına bıraktı. Tam kuyruk sokumumun olduğu yer , kalçam ağrıyor,, başka da hiçbirşeyim yok..

Kızlar yarın adet günü, bakalım kırmızı kartı yiyecek miyim ...

Sol bacağım çok ağrıyordu bahsediyorum ya, o ağrı yerini bel ağrısına bıraktı. Tam kuyruk sokumumun olduğu yer , kalçam ağrıyor,, başka da hiçbirşeyim yok..

inşallah hiç yemezsin canımm :)

X