2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Arkadaşlar merhaba ben 4.5 senelik evliyim senelerce vajınusmusla uğraştık atlattık çok çükür şimdi bebek istiyoruz daha doğrusu yanıp tutuşuyoruz geçen ay korunmadık tutmadı doktora gittim gecen. ultrasonla baktı sadece karnımdan .ilgilenmedi pek ... Bir problem var mı yok mu nasıl anlıyorlar tahlil fln mı yaptırmam lazım .2014 inşallah hepimizin kucağına bir armağan verir....

inş hamılesındır rabbim hepimize hyrlı evlatlar nasıp etsin

bende yumurtlama günlerinde kendimi tavuk gibi hissediyorum

bende öksürük vardı geçmeyen daha önce antibiyotik kullandım. baktım omadı pekmez içmeye başladım şimdi tekrar başladım ilaca öyle hasta yatıyorum

evet 10-20 arası iyi amaaaa 20 üstü çok iyimiş:))) adına sevindim tatlım

geçmiş olsun tatlım adaçayı gargarası yap gece yatağa giderken özellikle ve sabah kalkınca. bi deee çorba kaşığı dolusu balı emmeden yutmakta çok iyi geliyor veeee göğsüne, sırtına ısıttığın ve üzerine kolonya serptiğin havluyu koy. kısa sürede geçecektir:)))))

bu testten korkuyorum inşallah iyi çıkar ama yumurtlama ağrılarım ve ovulasyon testim sevindiriyor inşallah olumsuz sonuç almam.15.günümdeyim 6 gün varr

inş hamılesındır rabbim hepimize hyrlı evlatlar nasıp etsin

Yok canım değilim çalışmalar içersindeyiz inşallah rabbim aratmaz.Birde ben kayganlaştırıcı kullanıyorum o da engeller mi acaba hamile kalmayı bileniniz var mı

Son düzenleme:

Teşekkür ederim canım denerim onları ama kolanya kokusunu sevmiyorum ben
Eşime çok dedim kan testi yaptiralim öyle ilaç alalım diye ama dinletemedim içiyorum ilaçları ama ya hamileysem diyede düşünüyorum

ya kızlar bat 6 ocaktı söylemiştim iki gün kaldı belirtiler arttı dua edin ne olur göğsümde bir sürü damar çıktı yeşil yeşil ve kabarık ucuna kadar devam ediyor göğüslerim büyüdü 2 katı kadar oldu kasıklarımda bir batışma var ki sormayın zaten yerleşme kanaması gibi bir şey de yaşamıştım bu ay yumurtlamadan sonraki haftada pembemsi çok az süren bir akıntı :18::18: ve karnımın alt tarafı öyle bir sertleşti ki biraz da şişti nasıl anlıyorlar bilmiyorum aba tanıdıklarım hamile misin karnın büyümüş göğüslerinde büyümüş filan diyorlar inşallah hamişimdir Rabbim gönüllerimize hayırlı olanı ömürlerimize de hayırlı kılsın inşallah Amin... sizce hamile miyimdir ? aynı gün test yapsam mı ? kendimi zor tutuyorum ya . ocağın 9 una randevu aldım kadın doğuma acaba beklesem de orda kan testi mi yaptırsam ? napsam ben yaa ? kendimi kaybettim sanki çok heyecanlıyım :18:

inşallah hamilesindir belirtilerin hamilesin gibi:))

umarım biri bişey söyler( ovulasyon testimde eşit koyuluk olmadı az önce yaptım silinmeye başlamış( dünkü akıntım uzamayan idi.ama şimdi bakıyorum uzuyor ama aklıma takılan dün geceki yüzücüler mi o uzayan yoksa çatlamış yumurtamın mıdır((((( tedirgin oldum birden korkuyorum yaaa bu ayda geçmesin noluuuurrrr

ayyy bak bende heyecanlandım ve sevindim senin adına inşallah hamilesindir bol bol dua et

Canımcım bu kadar belirtiye idrar tesi yaparsan çok silik de olsa çıkar.. Benim 2 gün kala çok silik de olsa çıkmıştı.. Hadi hemen yap bize de haber verrr çok heyecanlandım yaaa:)))

Uzayan akıntı, kısa süre sonra yumurtlayacağının ya da yumurtladığının habercisidir.. Ama merak etme dün gece ilişkiye girdiysen zaten tüplerinde sperm vardır şu an. Boşa gitmez yani..:)) Ama bugünü ve yarını da değerlendir mutlaka:)

Canım benide heyecanlandırdın inş hamişsindir :)) belirtiler güzel idrar testi yapsan belkide şuan bile çıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…