2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ruyamda hamıle oldugumu gordum bu gece cok garıptı ya resmen hamılelıgı hıssettım muhtesem bıseydı dogum korkusunu bıle yasadım. :KK43: Allahım ınsallah gercegını yasamayıda nasıp etsın hepımıze ısteyen herkesee.

Son düzenleme:
ben varım canım yumurtlama günlerim dün test yaptım ovilasyon testi diğeri hafif belirgindi sanırım bugün yada yarın yumurtlarım (ay çok komiğime gidiyor tavuk gibi) :KK52: sizler ne durumdasınız biz değerlendiriyoruz

ya ben o ovülasyon testini hiç anlamadım yumurtlama döneminde ilişki olması mı gerekio yada ondan öncemi olması gerekio ki yumurtlama döneminde döllenme olsun :KK70: :44::44:

ruyamda hamıle oldugumu gordum bu gece cok garıptı ya resmen hamılelıgı hıssettım muhtesem bıseydı dogum korkusunu bıle yasadım. :KK43: Allahım ınsallah gercegını yasamayıda nasıp etsın hepımıze ısteyen herkesee.

Aminn canımmm ne güsel canım inşş rüyan gerçek olurrrr:KK16::KK16:

amiiiin inşaAllah kuzum bende görmüştüm karnım kocamandı test yaptım iki çizgide kıpkırmızıydı çok güzeldi Allah hakkımızda hayırlısını versin

ya ben o ovülasyon testini hiç anlamadım yumurtlama döneminde ilişki olması mı gerekio yada ondan öncemi olması gerekio ki yumurtlama döneminde döllenme olsun :KK70: :44::44:

valla canım ben çift çizgiyi gördüğüm gece birda ertesi gün beraber oluyorum eşimle sanırım doğru yapıyorumdur ondan sonrada gün aşırı

ben varım canım yumurtlama günlerim dün test yaptım ovilasyon testi diğeri hafif belirgindi sanırım bugün yada yarın yumurtlarım (ay çok komiğime gidiyor tavuk gibi) :KK52: sizler ne durumdasınız biz değerlendiriyoruz
Günaydın herkese ovuleasyon günlerim geçti beklemedeyim.ama komik gerçekten ha yumurtladım ha yumurtlıcam .yolda geldi bekliyooo hadi ama kavuşun canlar:KK66:

canım ben doktora gidiyorum o takip ediyor sen takip ediyormusun

bu başlıkla bir konu açtığınız için teşekkür ederim çok güzel olmuş insan yalnız olmadığını hissediyor :KK16: Bizde altı aydır bebiş istiyoruz doktor falan derken baya stresli inşallah isteyen herkesi allah bu ay mutlu haberlere kevuşturur:112:

yedi aydir bi fiill folikasit iciyorum tik yok arkadas!! Gelemedi gelmedi bebegim folik asit fazlasi zarar mi ki hergun otomatige bagladim iciyorumm ben
merhaba ben bu guruba yeni katıldım msj ları okurken dikkatimi çekti biz de altı aydır ugraşıyoruz fakat iki aydır dr gözetimindeyiz doktorum folik asiti üç ay kullanalım gebelik olmazsa bırakacagiz ilaca ara vereceğiz fazlası zararlı demişti ...

bu başlıkla bir konu açtığınız için teşekkür ederim çok güzel olmuş insan yalnız olmadığını hissediyor :KK16: Bizde altı aydır bebiş istiyoruz doktor falan derken baya stresli inşallah isteyen herkesi allah bu ay mutlu haberlere kevuşturur:112:

amiiin kuzum amiiin :KK34:

arkadaşlar mrhaba,
ben de aranıza katılmak istiyorum.3,5 yıldır evliyim yaklaşık 3 yıl hap kullandım.biz de artık bebiş sahibi olmak istiyoruz.eşimn benden daha stresli.henüz bi doktora da bu amaçlı görünmedik .sizlerle paylaşmak istedim :))brbirimize destek oluruz inşallah

inşallah canım ben de 5 yıldır evliyim ilk iki yıl hap kullandım sonrasında eşim korundu doktorum hapın bi kac ayda vucuttan atıldığını söyledi ama bi doktora görünsen daha net şeyler söyler stres yapmayalım hepimiz insallah bu ay yüzümüz güler:KK49:

selam kızlar progesteron testi yaptıran var mı? dr adetin 21.günü yapılacağını söyledi. yumurtlama halindeyim bu ay oldukça ağrılı geçiyo. krampcıklar, iğnelenmeler, mide bulantısı... yumurtlama döneminde olan var mı aranızda

selam kızlar progesteron testi yaptıran var mı? dr adetin 21.günü yapılacağını söyledi. yumurtlama halindeyim bu ay oldukça ağrılı geçiyo. krampcıklar, iğnelenmeler, mide bulantısı... yumurtlama döneminde olan var mı aranızda

evet canım ben yumurtlama dönemimdeyim acayip kramplar giriyor banada arada

cnm bnde ıkı aydır yaptırıorum ılkınde 6,7 cıkmıstı o ay yumurtlama olmamıs demekmıs bu gecen ay 30 cıktı bunada doktor cok cok ıyı demıst. 10 ve ustu ıcın ıyı dıolar nettende cok arastırdım.

Mrb ben bu ay yaptırdım.adetimin 23.günü kan verdim.değerim 7.98 çıktı.dr bu ii bir değer yumurtlama olduğunu gösterir dedi.ama nette bazı sitelerde 10 ve üzeri diyo geçerli olan.ama ben dr.güveniyorum.3 üstünü ii kabul ediyoruz dedi.

X