2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

sakın hamıle kalırsam oda dusuk olursa vs dusunme daha lutfen basımıza gelmeden ne zmn ne olcagını bılemıoruz ne yazıkkı hersey Allahtan sen duanı et tedavını gor tamam gerısını Allaha bırak cnm canınıda sıkma esın konuusnda dedgım gıbı alıp karsına ıcındekılerı söle aranız ıyı olmalı kı nesen yerınde olsun streslı olma.

günaydın güzel anne adayları

bu 1 hafta içinde kimler sonuç bekliyor

bu msjın üzerinden arka arkaya yazarsanız birlikte takip ederiz

Son düzenleme:
huzur senin bat mı geldi geçti mi? test yaptın mı yapacak mısın durumun ne şimdi? heyecanlıyım senin için ..

Son düzenleme:

Sagol canim bende oyle yapacagim. Tesekkur ederim derdimi dinlediginizicin sanada gamzeyede sagolun iyiki varsiniz arkadaslarim

kızlaaaar iğnenin etkisi bu ayda devam edermi cevap veriin beeaa

afyonlummm gunesımmm hıc fıkrım yokkı bu ıgneyle alakalı ama mantık yuruturse doktor bı ay vurup dıger ay gerek gormuosa bence etkısı var gıbıme gelıo..doktoruna sormadınmı cnm sen bunu pekı.

selam kızlar. benimde bi sorum olacaktı aceba bi fikriniz varmı merak ediyorum. hamile kalmayı çok istiyorum ama 4 buçuk aylık evliyim olmadı henüz. hayırlısı tabi. regli günüme 2 gün var ve diger aylarda en azından gögüs agrım falan olurdu o bile yok. bide hamileleik belirtisi diyorlar ya işte regli gününe 1 hafta kala agrı falan olurmş kasıklarda. bende hiçbirşey yok. yani bu ay hiç sansım yok gibi duruyo demi? sizce?

afyonlummm gunesımmm hıc fıkrım yokkı bu ıgneyle alakalı ama mantık yuruturse doktor bı ay vurup dıger ay gerek gormuosa bence etkısı var gıbıme gelıo..doktoruna sormadınmı cnm sen bunu pekı.

sormadım bitanem yaa doktorada gidemiycem maddi durumdan dolayı gelcek ay giderim artık kasıklarım çok ağrıyor gülüm yaa

sormadım bitanem yaa doktorada gidemiycem maddi durumdan dolayı gelcek ay giderim artık kasıklarım çok ağrıyor gülüm yaa

oooh mıs daha ne olsun ben gecen ay doktora gıttıgımde söledım kasık agrım cok dıye me guzel dıe bu yumurtlayacagını gosterır. cok ıyı cnm sneın ıcınde bu zamanlarını hıc bos gecırme cnm bnm

kızlaaaar iğnenin etkisi bu ayda devam edermi cevap veriin beeaa

canım iğne bittikten sonra son kontrolde doktor söylüyor.benim tekrar başlayacaktık ama doktor bu ay doğal yolla bekleyelim dedi iğnelerin etkisiyle hazır yumurtam hala varmış tekrar iğne yaparsak ona zarar verebiliriz dedi ve iğneyi bir ay erteledi.

Evet canim cok onemli bisimis hamilelik doneminde eksikligi sebebiyle dusuk bile olabiliyormus hemen almaya basla hicbir zArari yok vucuda sagolsun bi arkadas yazmis burda fazlasi vucuttan atiliyormus hemen basla

huzur senin bat mı geldi geçti mi? test yaptın mı yapacak mısın durumun ne şimdi? heyecanlıyım senin için ..

Canım ben değilim test yapan yapacak bi arkadas vardi ona dua etmistim insallah o guzel haberlerle senlendirir bizi:) benim duzen iyice karıştı malesef canım

Evet canim cok onemli bisimis hamilelik doneminde eksikligi sebebiyle dusuk bile olabiliyormus hemen almaya basla hicbir zArari yok vucuda sagolsun bi arkadas yazmis burda fazlasi vucuttan atiliyormus hemen basla

Çok sağol canım peki doktoruma danışmadan kendim gidip eczaneden alsam olurmu acaba?

kızlarr selamlar
hayırlı cumalar
bugün işyerim çok kalabalık çok yoğunum cumaları böyle oluyor

selam kızlar, Allahım herkesin gönlüne göre verir inşallah. bizim1,5yılda tuttu. umarım siz çok beklemezsiniz :)

kızlar selam pazatesi çatlatma ignesi oldum progestan hormonum düşükmüş fitil kullanıyorum böyle durumda olanınız varmı??? beklemek çok zor

bu ayda etkisi devam ediyor sanırım canım ,çünkü kasıklarımda ağrı var tamda yumurtlama dönemime denk geldi sanırım çatlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…