2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
merhaba kızlar ben adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı negatif bugün 3 gün geçti olmadım hala 2 gündür baş agrım var acaba hamile olabilirmiyim

bilgisi olan varmı_?

canım kesın sonuc almak ıcın bı kez dha kan testını. adet belırtılerın vs yokmu hıc gecıkme falan oluomuydu böle.

canım kesın sonuc almak ıcın bı kez dha kan testını. adet belırtılerın vs yokmu hıc gecıkme falan oluomuydu böle.

adet belirtim şuan hiç yok normalde kasıklarım çok fena agrırdı düzensizlik vardı ama son 4 aydır düznli oluyordum geçen ay çatlatma iğnesi oldum tutmadı doktor bu ay ilaç vermedi kendi haline bıraktı olabilir diye cnm

heh sımdı daha aydınlatıcı oldu cnm kan testı bı daha yapsana ay ınsallah hamılesındır.

Erkekler bizi hic anlamiyor bizim tekrardan hamile kalmak icin yaptigiz seylerin verdigimuz emeklerin hic bironemi yok

onu biliyorum yapıyordum ama aşılamadan sonra adetimde baya bi düzensizleşti.yumurta tembelliği için ben başka bir çözüm bilmiyorum canım ya.

arkadaşım lütfen çok düşünmemeye çalış. düşündükçe oluşturduğun stres nedeniyle de gecikiyor olabilir ama inşallah bebeşin vardır. kendimden biliyorum nasıl bi sıkıntı olduğunu ama düşündükçe düşünüyor insan.bende kadınlar kulübünü acabalarıma cevap bulacağım diye gece gündüz karıştırıyordum. şimdi hala çoooooooooooooookkk istiyorum ama daha rahatım sanırım.kendime telkinler veriyorum sakin ol, iş olacağına varır ne kadar sıkıntı yapsanda diyorum. zamanı gelince olacak inşallah hepimiz bu güzel duyguyu yaşayıp sıkıntıları geride bırakacağız....

ovulasyon testiyle devam ediyorum çizgim nerdeyse eşit koyuluğa ulaşıyor lütfen dua edin arkadaşlar buluşturalım yüzücülerle yumurtamı(((

Mrhb kizlar hayirli cumalar. Benim moralim cok bozuk(( Esim hamilelikle ilgili bir sure konusmayalim ben bunaldim dedi.

ya canım bunun ıcın uzme kendını lutfen bız cok hassaslasıoruz bu donemde ben onun farkındayım emınım esınınde gecerlı bı sebebı vardır bununla ılgılı senın ıcın demıs olabılır cnm eger karsısında cok uzuluosan bu konuyla ılgılı ondan olabılır. bende bu tarz bısı yasamıstm esım doktor randevumu unuttu dıe ne cok uzulmustum ama onu dınleyınce cok gecerlı sebeblerı oldugunu ogrendım. al karsına esını konus kendı moralını de bozma lutfen bıde buna stres yapma

çok düşünmüyorum aslında daha yeni tedaviye başladım bu 2. ayım merak içerisindeyim sadece :=) acaba bugün yapsam kan testi çıkar mı 3 gün geçti yada beklemelimiyim

amınnn ınsallah bulusur yuzuculerle yumurtalarınn

kızlar yaaa ayın 1 de olmam gereken adetimi aralık 23 te oldum çoktan geçti ama hala bugünde dahil olmak üzere kahvrengi lekenmeler oluyor bu nedendir sizce doktorada gidip sormadın normal bişeymi sizce bu acaba :44:

çok düşünmüyorum aslında daha yeni tedaviye başladım bu 2. ayım merak içerisindeyim sadece :=) acaba bugün yapsam kan testi çıkar mı 3 gün geçti yada beklemelimiyim

çıkabilir diye düşünüyorum erken gebelik testleri adet günü gelmeden bile belirleyebiliyorsa aklında durmasındansa dene rahatla istersen

Canim 2 ay once dusuk yapmistim ya simdi testler icin falan randevu alacagimi soykedim niye acele ediyorsun diyor zaten dusuk yaptigimda bile sen cok kafana taktin dustu diyor bende tamam bundan sonra bu konuyu konusmayalim ben kendim doktora giderim sanada bir sey soylemem dedim. Bicimsiz tatlim biz burayi takip ederek cok sey ogreniyoruz o test bu test ne iyi gelir erkekler bunlari bilmedigi icin benim taktigimisaniyor ya. Offf 29 yasina geldim daha cocugum yok hepimiz ayniyiz tatlim bu takmak mi ben bir kez daha ihmalden dusuk yapsam ne olacak.

Mrhb kizlar hayirli cumalar. Benim moralim cok bozuk(( Esim hamilelikle ilgili bir sure konusmayalim ben bunaldim dedi.

merhaba canım,bende eşimle çocuk konusunda anlaşamyorum
1 oğlum var 4,5 yaşında
2. yi yapalım diyom 6 aydır ama yok,çok sinirim bozuldu zamnında
şimdi çok takmamaya çalışıyorum,eşimdi yavaş yavaş yumuşuyo sankii
rabbim hakkımızda hayırlısını versin

Son düzenleme:

Insanin cok morali bozuluyor. Canim Allah bagislasin yavrunu ne guzel benim henuz cocugum yok cok istiyorum saglikli bir bebegim olmasini

Insanin cok morali bozuluyor. Canim Allah bagislasin yavrunu ne guzel benim henuz cocugum yok cok istiyorum saglikli bir bebegim olmasini

rabbim en en kısa zamnda, hayırlısıyla yavrunu kucagına almayı nasip etsin inşallah

zamnında çok hesap yaptım,şu ay hamile kalayım,dogum bu aya gelir
yok yaza gelmesin sıcak olur falan derken zamn geçti,sonra eşim istemedi...
bu zamna geldik artık,hakkımızada hayırlısı olsun

Amin canim insallah bu sene bize ugurlu geli saglikli bie hamilelik ve sahlikli bebeklerimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…