2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım ben doktora gidiyorum o takip ediyor sen takip ediyormusun

ya benım sıkıntımda bunda. ben sımdı ılk ay gıttıgımde klomen verdı adetın 21. gunu gel dedı gıttım kan verdım 6,7 cıktı ozaman yumurtlamıssın gıbı gozukuo dedı kı 10 nun altı yumurtlamamıssın demekmıs. ayrıcada ozmn kıstı ogrendık kıst olusmustu. bu seferkı adetın 3. gunu gıttıgımde kan degerın kactı dedı 6,7 dedım baya azmıs dedı. delı oldum bı öle bı böle konusuo, burda cok okudum doktor adetınden sonra 14. gununde baslıo ıkı gunde bır cagırıo yumurtalıklara bakmak ıcın gelısmıs mı dıe bakıomus benımkı adetın 3. gunu ve 21. gunu cagırıo sureklı o arada hıc gıtmıorum yumurtalıklar ne alemde dıye. bu durum kuskulandırıo benı acaba tedavı seklım yanlısmı dıye.:26:

ya benım sıkıntımda bunda. ben sımdı ılk ay gıttıgımde klomen verdı adetın 21. gunu gel dedı gıttım kan verdım 6,7 cıktı ozaman yumurtlamıssın gıbı gozukuo dedı kı 10 nun altı yumurtlamamıssın demekmıs. ayrıcada ozmn kıstı ogrendık kıst olusmustu. bu seferkı adetın 3. gunu gıttıgımde kan degerın kactı dedı 6,7 dedım baya azmıs dedı. delı oldum bı öle bı böle konusuo, burda cok okudum doktor adetınden sonra 14. gununde baslıo ıkı gunde bır cagırıo yumurtalıklara bakmak ıcın gelısmıs mı dıe bakıomus benımkı adetın 3. gunu ve 21. gunu cagırıo sureklı o arada hıc gıtmıorum yumurtalıklar ne alemde dıye. bu durum kuskulandırıo benı acaba tedavı seklım yanlısmı dıye.:26:

canım bence sen doktorunu değiştir eğer varsa ssk falan özel hastaneye git benide doktorum 3 günde bir çağırır ve yumurtalarımı takip eder iğnemide o şekilde verdi zaten

canım bence sen doktorunu değiştir eğer varsa ssk falan özel hastaneye git benide doktorum 3 günde bir çağırır ve yumurtalarımı takip eder iğnemide o şekilde verdi zaten

özel hastaneye gıdıorum zaten canm devlet hastanelerınden nefret edıorum zaten kolayına gıtmem ezıyete donusturuolar ınsanların hastanelık ıslerını. bıde bnm soktor adet bıttıkten hemen sonra ılıskıye gırmemızı soluo garantıye almak ıcın 23. gune kadar. herkes bı hafta böle yogun calısıo benım derdım cok bu doktordan :44:

inşallah öle olur canım tum temennım o zaten. sen hangı sehırdesın kı. bende doktor sıkıntısı cekıorum ya suan gıttıgım doktor ıcın duzcenın sayılı ıyı ısımlerınden dıolar ama ben ondan bıle suphelıyım hakkımızda hayırlısı ya elımızden gelenı yapalımda. sende yapma ama sıkıntı kendıne stres cok etkılıo bunu cnm ya :KK45:

ben çorlu dayım cnm
maalesef burda dr bulmakta çok zorlanıyorum.
cnm valla stres yapınca bir şey dğişmiyor ben olurundayım işin şuan

herkes nereye giiti arkadaşlar:KK1:
benim net koptu ya
sinir oldum daha yeni geldi

canlarım yumurtlama gunlerınızı takıp edıyormusunz

daha o aşamada değiliz
ama nette hesaplayıcılar var ya daha önce öle hesaplamıştım
bakalım dr da birşeyler söyler bununla ilgili herhalde

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.....

selam kızlar ben 31 yaşımdayım evliliğimin 5. ayı içindeyim ve anne olmak için yanıp tutuşuyorum ,sizlerde benim gibiyseniz gelin acılarımızı ,dertlerimizi,sevinçlerimizi,şaşkınlıklarımızı,tedavilerimizi,kızgınlıklarımızı,tecrübelerimizi birbirimize anlatarak destek olalım ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7sinde bakalım rab'bim ol derse olacak bebeğim umutla,heyecanla bekliyorum sizlerde katılın bana paylaşalım bu yeni yılda hayatımızı...:21:

anketimize katılmayı unutmayın kızlar

merhaba cnm, güzel bir konu açmışsın, ben de Allah ın izniyle 2014 de anne olmak istiyorum. ben 30 yaşındayım, ve evliliğimin 8. ayı içindeyim, ben de acaba yumurtam çatlıyo mu çatlamıyor mu şüphe içindeyim, ama doktorlar genelde 1 seneden önce ilaç vermiyorlar, her gittiğimde bir kaç ay daha dene kendiliğinden olur diyorlar, sana ne güzel 5. ayında çatlatma iğnesi vermiş. sen doktordan böyle bir talepte mi bulundun? ben de ankara da bir özel hastaneye gidiyorum, ama beni yumurta takibine felan da çağırmadı :-(

benim net koptu ya
sinir oldum daha yeni geldi

benimde elektrikler kesilmişti şimdi geldi kuzum internetsiz olmuyor :KK1:[/QUOTE]

Benim elektrikte simdi geldi :))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.....

selam kızlar ben 31 yaşımdayım evliliğimin 5. ayı içindeyim ve anne olmak için yanıp tutuşuyorum ,sizlerde benim gibiyseniz gelin acılarımızı ,dertlerimizi,sevinçlerimizi,şaşkınlıklarımızı,tedavilerimizi,kızgınlıklarımızı,tecrübelerimizi birbirimize anlatarak destek olalım ben bu ay çatlatma iğnesi vuruldum 7sinde bakalım rab'bim ol derse olacak bebeğim umutla,heyecanla bekliyorum sizlerde katılın bana paylaşalım bu yeni yılda hayatımızı...:21:

anketimize katılmayı unutmayın kızlar

merhaba cnmm inşşş. en kısa zamanda hamile kalırsın bende çookkk istiyorum artık anne olmayı bakalım RABBİM nasip edecekmi

X