2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

hoşgeldin aramıza canım...
Allah hakkında hayırlısını versin rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin sana umudunu yitirme olacak inşaAllah

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.bizler içinde dua et hamilelerin duası kabul olurmuş

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.bizler içinde dua et hamilelerin duası kabul olurmuş

ayyy Allahım ınsallahta cnm ben hamıle degılım sonuclarım onlarda adetıme 10 gun var daha. ınsallah dedıgın gıbı hamıle olurum ınsallahhhh. buarada ben hep dua edıorum burdakı bebek ısteyen herkeseeee.

kızlar hepinize günaydın size sormak istediğim bişey var.ben 14 gün önce aşılama yaptırdım tutsaydı yrn gibi belli olucaktı ama ben dün hasta oldum ve 7-8 gün erken oldum.bugün doktora gitsemmi gitmesemmi ikinci aşılamaya başlasammı çok kararsızım birde ikinci aşılamaya hemen başlanıyormu bana bir akıl verirseniz çok çok sevinirim kafam aşırı derecede karışık çünkü

Belkide Allah söyletti Rabbim gönlüne göre versin inşallah :)

canım günaydın aşılama hakkında inan ki hiç bir bilgim yok ben henüz o aşamada değilim ama bir bilen arkadaşımız vardır allah yar ve yardımcın olsun

canım günaydın aşılama hakkında inan ki hiç bir bilgim yok ben henüz o aşamada değilim ama bir bilen arkadaşımız vardır allah yar ve yardımcın olsun

amin canım ya inşallah hepimiz Rabbim yardımcısı olsun.inşallah o aşamalara gelmene hiç gerek kalmaz seninde

Selammmm kuzular ayni dertten birazcik muzdarip bi kisi daha geldi: BEN :)

30 yasindayim. Ankara'ya gelin geldim 4aydir burda yasiyorum. Bizde dogru duzgun korunmamamiza ragmen ben hamile kalmadim. Neden?? Hic bir fikrim yokkk...

Ama her ay hamilelik tribine girdim. Yani girmisimm... Iste kasik agrisi, gaz sıkısması, mide bulantilari vb. Bir de ustune gidip ozellerde kan testi yaptiriyorum:) daha net ciksin diye:))

Meger bilincaltim, bana caktirmadan her ay oyun oynuyormus. Neyse simdi bu ayda ayin 9unu bekliyorum hamile olabilir miyim diye? Eger degilsem mayisa kadar kalmayi dusunmuyorum. Eylulde kpss sinavim var ben yeni dershaneye yazıldim (hizlandirilmis kurslar). HamileliğimIn sinavla cakismasini istemiyorum(

Muah hepinize:))

Son düzenleme:

Canım test sonuçlarının iyi çıktığına sevindim. Bence ne olur ne olmaz diye gün aşırı ilişkiye devam et.

hoşgeldin canım hikayelerimiz ne kadarda birbirine yakın bende bi ilçeden başka bi ilçeye gelin geldim 31 yaşımdayım nerdeyse 5 aydır evliyım korunmuyoruz ama bende hamile kalamadım kısmet hayırlısı tedaviye devam bence sende fazla erteleme ben korktum yaşımdan dolayı hemen başladım tedaviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…