2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bırazdan cıkıcam tatlım gelınce yazarm hemen gercı kan vercem ogleden sora ogrencem ama nedır ne degıldır dıye. senn ıs yerın bıde uzaaaak Allah kolaylık versın sana tatlım

kuzum ne oldu doktora gittinmi sonuç ne merak ettim ama ancak gelebildim aydınlatırmısın beni ve arkadaşlarımızı kuzucum

Bende diğer ay için preseed almayı düşünüyorum aslında bendede vajinal kuruluk var bide insan gebeliğe odaklanınca daha zor olyor

kuruluğun varsa al canım tabii.. Benim doğumdan sonra bu kuruluk problemim ortaya çıktı..Haliyle sıkıntılı oluyor.. Kullanacağım o yüzden, bakalım..

Kızlar sabah yumurtlama belirtisi olan akıntım geldi, az evvel de gereken çalışmaları yaptık:)) Dua edin bana 15 gün sonra güzel haberler vereyim inşallah:)))

Ayyy bende cok istiyorum sabah kan testi yaptirmaya gidicem dua edin bana arkadaslar :))....( Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder)

Günaydın bayanlar ovülasyon testinden sonra psikolojim baya bozuldu çok düzgün uygulayamama rağmen hep silik çizgiden fenalık geldi bende bu perşembe doktordan randevu aldım muayene olucam ama çok korkuyorum:18:

Son düzenleme:
Günaydın bayanlar ovülasyon testinden sonra psikolojim baya bozuldu çok düzgün uygulayamama rağmen hep silik çizgiden fenalık geldi bende bu perşembe doktordan randevu aldım muayene olucam ama çok korkuyorum:18:

selam canım korkma neden korkuyorsunn bence en garanti olanı iyi bir doktordur

bozma moralını ben o kullandıgın testlerın markasından vs suphelıyım sana dedıgım urunlerı kullanırsın bı doktora gıtte marlıcım
hıcbıseyın olmadıgını dusunuyorum onumuzdekı aylarda haberını beklıyorum çok yakın zamanda anne olacagını dusunuyorum hamıle halımle en azından bunun ıcın dua edıyorum canımcım

İnşallah canım inş. hayırlı olur benim için çıkan sonuçlar

ayyy ne güzel aramızda bi anne adayı var canım rab'bim sağlıklı hayırlı evlat eylesin sağlıkla kucağına al inşaAllah rab'bim biz isteyenlerede versin amiiin

Canım kadın doğumculara karşı bir fobim var yanı o masaya yatmak falan... Sonuç kötü olursa diye korkuyorum

korkma canım bende senin gibiydim ya kötü bişey çıkarsa diye çok korkuyordum ama aslında Allah korusun varsa bile bunu öğrenmek bile iyi bişey erken müdahale için rahat ol bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…