2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

hoşgeldin :)) ankaradan gelmene sevindim yanlız degılım artık ankarada

afyonlu performansına hayranım herkese yetişiyon ben iyice kaçırdım :)) yenı ark.lar gelmiş ancak dahil olabılıyom bu arada zeytınde dee kayıp nerdeyse ??

şimdik şöle oluyor ben bazı forumlara gidiyorum kimse bana cevap vermiyor ,o zaman kendimi kötü hissediyorum ,burdaki arkadaşlarda kendilerini önemsenmemiş gibi hissetmesinler diye hepsine herkese cevap yazmak istiyorum elimden geldiğince anlıyorsun

afyonlu gunescımmm dennızkabugu ve ben bıcımsız sana face acmaya karar verdık yakından gorusebılmek ıcın.

merhaba güzel anne adaylarıı...
bizimde bu ay 6.denememiz olacak..
bu kadar zor olcağını hiç düşünmemiştimmm...
4-5 Ocak BAT tarihi...

26 yaşındayım tatlım...
1,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 6-7 aydır bebeğimiz olmuyor..
sen kaç yaşındasın kaç aydır deniosun

ben 31 yaşımdayım bi düşük yaptım evlendik evleneli deniyoruz geçen ay başladık tedaviye umudumu hiç yitirmiycem olacak birgün hepimiz bebişi üzülme

ben 31 yaşımdayım bi düşük yaptım evlendik evleneli deniyoruz geçen ay başladık tedaviye umudumu hiç yitirmiycem olacak birgün hepimiz bebişi üzülme

yavrum sen daha çok yeni evliymişsinn ve bir düşük yapmışsın demekki hamile kalabiliosun..buda büyük bir hikmet...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…