2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
hoşgeldin canım hikayelerimiz ne kadarda birbirine yakın bende bi ilçeden başka bi ilçeye gelin geldim 31 yaşımdayım nerdeyse 5 aydır evliyım korunmuyoruz ama bende hamile kalamadım kısmet hayırlısı tedaviye devam bence sende fazla erteleme ben korktum yaşımdan dolayı hemen başladım tedaviye :KK51:

hoşgeldin :)) ankaradan gelmene sevindim yanlız degılım artık ankarada

afyonlu performansına hayranım herkese yetişiyon ben iyice kaçırdım :)) yenı ark.lar gelmiş ancak dahil olabılıyom bu arada zeytınde dee kayıp nerdeyse ??

şimdik şöle oluyor :KK1: ben bazı forumlara gidiyorum kimse bana cevap vermiyor ,o zaman kendimi kötü hissediyorum ,burdaki arkadaşlarda kendilerini önemsenmemiş gibi hissetmesinler diye hepsine herkese cevap yazmak istiyorum elimden geldiğince anlıyorsun :KK53:

afyonlu gunescımmm dennızkabugu ve ben bıcımsız sana face acmaya karar verdık yakından gorusebılmek ıcın. :KK53::KK53:

merhaba güzel anne adaylarıı...
bizimde bu ay 6.denememiz olacak..
bu kadar zor olcağını hiç düşünmemiştimmm...
4-5 Ocak BAT tarihi...

26 yaşındayım tatlım...
1,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 6-7 aydır bebeğimiz olmuyor..
sen kaç yaşındasın kaç aydır deniosun

ben 31 yaşımdayım bi düşük yaptım evlendik evleneli deniyoruz geçen ay başladık tedaviye umudumu hiç yitirmiycem olacak birgün hepimiz bebişi üzülme:KK34:

ben 31 yaşımdayım bi düşük yaptım evlendik evleneli deniyoruz geçen ay başladık tedaviye umudumu hiç yitirmiycem olacak birgün hepimiz bebişi üzülme:KK34:

yavrum sen daha çok yeni evliymişsinn ve bir düşük yapmışsın demekki hamile kalabiliosun..buda büyük bir hikmet...

X