2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Hosgeldin casha ben de yeni katildim. Uzulme demekki zamani degilmis zamani geldiginde Allah ol derse olur ben de 1 dusuk yaptim ama pozitif gormenin kac kati aci cekiyorsun psikolojin bozuluyor 2 ay oldu kurtaj olali ama aklima geldikce sanki yasamis bir insani kaybetmis gibi hungur hungur aglarim

Evet dediğin doru Allah ol derse olur anca sanada çok çok geçmiş olsun çok zor ya.ama işte insanı yıpratan süreçler bende bugün sabah kendimi tutamadım artık saatlerce ağladım.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Canım hayırlısı olsun cok üzülme bende bugun kırmızı kartı gördüm Çarşamba doktora gideceğim tekrardan klomen e başlayacağım. Sen aşılamaya nasıl başladın basta hangi tedavileri oldun? Zamanını kaçırmadan tedavileri hızlandırmak istiyorum. Suan gittiğim doktor haricindeki diğer doktorlar hep beni birşeyin yok tiroid ilacını kullan hamile kalırsın diye yolladı hiçbir şey açıklamadı zaman geldi gecti. Simdi her tedaviye bir an önce gecmek istiyorum.

amin canım hepimiz için hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.ben ilk başta rahim filmi çektirdim eşimde sperm testi yaptırdı filmlerde bi sorun çıkmadı sadece eşimiz çok az denecek kadar sperm sayısı düşük çıktı doktor onun bi engel olacağını söylemedi.film sonrasında bize iki ay süre tanıdı hamile kalabilmek için tabiki olmadı daha sonra 2 hafta önce tekrar doktora gittik ve biz artık bir an önce olmasını istediğimiz için aşılamaya başlayabiliriz dedi doktor 1 hafta iğne oldum yumutalarımın iyi dercede oluşabilmesi için sonrasında çatlatma iğnesi ve ertesi gün aşılama yapıldı bugün 12.gün ama sabah hasta oldum gibi bişeyler oldu onun için benim aşılamamda tutmadı.bundan sonrası için ne yapacağımı bende bilmiyorum.

günaydın kızzllaaaarrrr

ben geldim kırmızı kartı yedim sabah yeni ay yeni umut regl olabilmek bile iyi bişey bu yolda nice kadınlar var adet olamıyorlar aylarca bunada şükür napalım çarşambaya doktoruma gitcem hayırlısı olsun bakalım sizlerde ne var ne yok :KK34:

Olsun cnm herseyin hayirlisi aynen denemelere devamm bakalimm bu ay sonuubaslariz yine burada heyecanlara :))) bu ay kartlari yedik bidahaki aya bakalim nolcekk :))) Rabbim hpimize versin insallahh

sende hoşgeldin canım kısmet değilmiş bende çatlatma iğnesi olmuştum dün regl oldum yani olmadı kımet değilmiş napalım artık bu ay tekrar deniycem olmadı rahim filmi çektircem Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin amiiin

amin İnşallah hepimiz sabırsızlıkla güzel günleri bekliyoruz artık

yılmak yok arkadaşlar birbirimizi neler yaptığımızı nasıl tedavi olduğumuzu sonuçlarımızı,kontrollerimizi anlatalım çünkü bazen annemizle bile paylaşamadığımız konuları sorunları tanımadığımız kişilere anlatmak rahatlatıyor bizleri inanın,çekinmeden utanmadan anlatalım sorunlarımızı beraber çözelim ok :KK76:

yılmak yok arkadaşlar birbirimizi neler yaptığımızı nasıl tedavi olduğumuzu sonuçlarımızı,kontrollerimizi anlatalım çünkü bazen annemizle bile paylaşamadığımız konuları sorunları tanımadığımız kişilere anlatmak rahatlatıyor bizleri inanın,çekinmeden utanmadan anlatalım sorunlarımızı beraber çözelim ok :KK76:

katılıorum sana tatlımmm kesnlıkle oyle ben burdan o kadar cok sey ogrendım kii..En Büyük KK

kızlar bende 2,5 senelik evliyim doktora gittim herşey normal dedi. 4 ayı geçti bekliyoruz ama bu aya sanırım kafama takmaktan vazgeçtim baktım her ay testlere boşuna bir sürü para veriyorum birde daha çok düşünüyoırum artık hayırlısı bakalım olursa ne zaman Allah nasib ederse diyorum . :KK5:

kızlar bende 2,5 senelik evliyim doktora gittim herşey normal dedi. 4 ayı geçti bekliyoruz ama bu aya sanırım kafama takmaktan vazgeçtim baktım her ay testlere boşuna bir sürü para veriyorum birde daha çok düşünüyoırum artık hayırlısı bakalım olursa ne zaman Allah nasib ederse diyorum . :KK5:

aynen tatlım kafa rahat olmadıgı surece cok zorlanırsın dusunme oluruna bırak ve bol bol duanı et...

Meraba kızlar ben geldim :) ama kimse yok :KK43: Aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgeldiniz...Bende bugün pıhtılaşma test sonuçlarımı aldım. 3 ay önce düşük yapmıştım belki pıhtılaşmadan dolayı düşmüştür diye yarın doktora göstercem bakalım hayırlısı...

selam canım evet bu ayda kırmızı kartı yedim malesef sağlık olsun vardır rab'bimizin bi bildiği bu arada başın sağolsun bende bi düşük yaptım evet çoook kötü bi duygu ama hayırlısı öyleymiş rabbim yaşamalarını uygun görmemiş demekki insan olmak heleki kadın olmak çok zor bu hayatta preseed faydalımı acaba bende merak ettim şimdi :44:

Amazon canım başından geçen olaylara çok üzüldüm Allah sabır versin :KK43: Canım bende ağustos ayında düşük yaptım ilk ay korundum iki aydırda istiyorum ama olmadı daha. Benim düşük kendiliğinden oldu kürtaj olmadım 5 haftalıktı. İnşallah dediğin gibi yeni yıl yeni umutlarla gelir hepimiz için :) Bu arada preseed i bi kaç kişiden daha duydum bende bu ay olmazsa diğer aya almayı düşünüyorum.

Kızlar ben de vajinal kuruluk olduğu için aldım preseed'i. Gebeliğe de yardımcı olursa süper olur yani:)) Vajinal sıvıyla birebir aynı özellikte bir krem. B ürünü bulan ABDli doktor, eğer çiftlerde bir sorun yoksa 6 ay düzenli kullanımda gebeliği 6 ayda garanti ediyormuş..

Kızlar bişey sorcam şimdi ben ovülasyon testi almak istiyorum ama eczanelerde çok pahalı bi kutuda 5 tane var. 29 lira. Netten almak istiyorum bi site var kredi kartı bilgilerini istiyor çok güvenemiyorum siz testleri nerden alıyorsunuz?
Netten al tatlım. Ben de öyle aldım. Gittigidiyordan alabilirsin güvenli bir site.

Doğru söylüyorsun canım bi çok kişiden duydum kafalarından attıkları zaman hamile kalmışlar.

Kızlar ben de vajinal kuruluk olduğu için aldım preseed'i. Gebeliğe de yardımcı olursa süper olur yani:)) Vajinal sıvıyla birebir aynı özellikte bir krem. B ürünü bulan ABDli doktor, eğer çiftlerde bir sorun yoksa 6 ay düzenli kullanımda gebeliği 6 ayda garanti ediyormuş..

Netten al tatlım. Ben de öyle aldım. Gittigidiyordan alabilirsin güvenli bir site.

Bende diğer ay için preseed almayı düşünüyorum aslında bendede vajinal kuruluk var bide insan gebeliğe odaklanınca daha zor olyor :KK17:

X