2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Evet dediğin doru Allah ol derse olur anca sanada çok çok geçmiş olsun çok zor ya.ama işte insanı yıpratan süreçler bende bugün sabah kendimi tutamadım artık saatlerce ağladım.Allah hepimizin yardımcısı olsun

amin canım hepimiz için hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.ben ilk başta rahim filmi çektirdim eşimde sperm testi yaptırdı filmlerde bi sorun çıkmadı sadece eşimiz çok az denecek kadar sperm sayısı düşük çıktı doktor onun bi engel olacağını söylemedi.film sonrasında bize iki ay süre tanıdı hamile kalabilmek için tabiki olmadı daha sonra 2 hafta önce tekrar doktora gittik ve biz artık bir an önce olmasını istediğimiz için aşılamaya başlayabiliriz dedi doktor 1 hafta iğne oldum yumutalarımın iyi dercede oluşabilmesi için sonrasında çatlatma iğnesi ve ertesi gün aşılama yapıldı bugün 12.gün ama sabah hasta oldum gibi bişeyler oldu onun için benim aşılamamda tutmadı.bundan sonrası için ne yapacağımı bende bilmiyorum.

Olsun cnm herseyin hayirlisi aynen denemelere devamm bakalimm bu ay sonuubaslariz yine burada heyecanlara :))) bu ay kartlari yedik bidahaki aya bakalim nolcekk :))) Rabbim hpimize versin insallahh

amin İnşallah hepimiz sabırsızlıkla güzel günleri bekliyoruz artık

yılmak yok arkadaşlar birbirimizi neler yaptığımızı nasıl tedavi olduğumuzu sonuçlarımızı,kontrollerimizi anlatalım çünkü bazen annemizle bile paylaşamadığımız konuları sorunları tanımadığımız kişilere anlatmak rahatlatıyor bizleri inanın,çekinmeden utanmadan anlatalım sorunlarımızı beraber çözelim ok

katılıorum sana tatlımmm kesnlıkle oyle ben burdan o kadar cok sey ogrendım kii..

kızlar bende 2,5 senelik evliyim doktora gittim herşey normal dedi. 4 ayı geçti bekliyoruz ama bu aya sanırım kafama takmaktan vazgeçtim baktım her ay testlere boşuna bir sürü para veriyorum birde daha çok düşünüyoırum artık hayırlısı bakalım olursa ne zaman Allah nasib ederse diyorum .

aynen tatlım kafa rahat olmadıgı surece cok zorlanırsın dusunme oluruna bırak ve bol bol duanı et...

Meraba kızlar ben geldim :) ama kimse yok Aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgeldiniz...Bende bugün pıhtılaşma test sonuçlarımı aldım. 3 ay önce düşük yapmıştım belki pıhtılaşmadan dolayı düşmüştür diye yarın doktora göstercem bakalım hayırlısı...

Kızlar ben de vajinal kuruluk olduğu için aldım preseed'i. Gebeliğe de yardımcı olursa süper olur yani:)) Vajinal sıvıyla birebir aynı özellikte bir krem. B ürünü bulan ABDli doktor, eğer çiftlerde bir sorun yoksa 6 ay düzenli kullanımda gebeliği 6 ayda garanti ediyormuş..

Netten al tatlım. Ben de öyle aldım. Gittigidiyordan alabilirsin güvenli bir site.

Doğru söylüyorsun canım bi çok kişiden duydum kafalarından attıkları zaman hamile kalmışlar.

Bende diğer ay için preseed almayı düşünüyorum aslında bendede vajinal kuruluk var bide insan gebeliğe odaklanınca daha zor olyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…