2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
sna ınanamıorum ben olsam hemen yatar uyurummm. gun ıcerısıne uyuomusun pekı. uykusuz kalma sakın dıkkat et kendıne..progesterona bakılcak tatlım kan vercem yumurtalıklarıma bakılcak ne alemde dıye dua edın tekrar kıste donusmus olmasın :KK53: hayırlısı bakalım gıdecem de heyecanlıyım cok. buarada sana helal olsun ok dırayetlısın ornek alıorum senı ona göreee :KK34:

dualarım seninle kuzum,
ben yatarak günü kaçırmak istemiyorum kuzum ayrıca erken kalkmak insanı zinde yapıyor ,gece 11de yatıyoruz zaten yetişkin bir insana 7 saat yeterliymiş 45 dakika fazladan bile uyuyoruz yani :KK34: ayrıca çok uyku kilo yapıyor :KK1:

dualarım seninle kuzum,
ben yatarak günü kaçırmak istemiyorum kuzum ayrıca erken kalkmak insanı zinde yapıyor ,gece 11de yatıyoruz zaten yetişkin bir insana 7 saat yeterliymiş 45 dakika fazladan bile uyuyoruz yani :KK34: ayrıca çok uyku kilo yapıyor :KK1:

uykuyu cok sevıorum ben ya pazar gunlerı 12 saat uyuorum bazen dusun :))

seni miskiiin seniii pazar günleri hakkın tabi uyuycan kuzum bende çalışırken pazarları camış gibi yatıyordum gözlerim balon gibi uyanıyhordum sonrada o gözlerim düzelsin diye çay poşeti yada patates sarıyordum gözüme :KK1:

biçimsiz günaydıınn kuzum ben unutmuşum bugun senın rdr gıtçegını çıkınca detaylı haber beklıyorum :)) hiç sabahın körunde o sıcacık yatagı bırakıp ankara soğunda ayazında yollara düşmek çok kötü uyumak varken 12 kadar :KK43:(

seni miskiiin seniii pazar günleri hakkın tabi uyuycan kuzum bende çalışırken pazarları camış gibi yatıyordum gözlerim balon gibi uyanıyhordum sonrada o gözlerim düzelsin diye çay poşeti yada patates sarıyordum gözüme :KK1:

ay bu afyonlu çok tatlı bişeye benziyor biçimsiz :)) onu elıme geçirirsek ısıralım mı? :)))

uyumak vazgecılmezım benım. asırıya kacıyorum bıraz ama uyumak guzeldırrr :KK53:

biçimsiz günaydıınn kuzum ben unutmuşum bugun senın rdr gıtçegını çıkınca detaylı haber beklıyorum :)) hiç sabahın körunde o sıcacık yatagı bırakıp ankara soğunda ayazında yollara düşmek çok kötü uyumak varken 12 kadar :KK43:(

bırazdan cıkıcam tatlım gelınce yazarm hemen gercı kan vercem ogleden sora ogrencem ama nedır ne degıldır dıye. senn ıs yerın bıde uzaaaak Allah kolaylık versın sana tatlım :KK16:

Mrhb arkadaslar araniza yeni katildim. Ben de 2014 yilinda bebek sahibi olmayi istiyorum Allah nasip ederse 25 ekimde ilk gebeligim 7 haftalik dusukle sonuclandi cok zor gunler yasadim Ama Allaha sigindim nasip degilmis dedim simdi ise yeniden hamile kalmaya cesaretim var mi , yine ayni seyleri yasarmiyim bu beni korkutuyor artik cift cizgiyi gorunceolmasi gerektigi gibi doyasiya sevinemeyecegim hayatinda hic dusuk yapmayan birine gore 1_0 yenik baslayacagim bazilari daha 1. Ayinda bebegine kiyafetler hediyeler alip hazirlik yapmaya baslarken ben sutten agzi yanan yogurdu ufleyerek yer misali 9 ay boyunca kaybetme korkusu yasayacagim

hayıııııııır yapmayııın noluuur acır çok acır ısırmayııın ama :KK9:

canlarım iyiki varsınız sizlerle konuşunca rahatlıyorum :KK54: denizcim sen neler yapıyon kuzucukum

oy yerim ben seni yiyerekte rahatlatırız :)) bugun keyfın yok aslında dudaklarımda burnumda uçlar çıktı geçen ruyamda korkmuştum ondan galiba bide işler çok yogun 2 dosyam kadı bıtmem lazım yarın son gun of of

bırazdan cıkıcam tatlım gelınce yazarm hemen gercı kan vercem ogleden sora ogrencem ama nedır ne degıldır dıye. senn ıs yerın bıde uzaaaak Allah kolaylık versın sana tatlım :KK16:[/
bugun benımde çok uykum var nedense uyku uyku demeyın artık uyuyacam valla dolmuşta allahtan oturarak geldımde şekerleme yaptım yok çok uzun bıde tıklım tıklım of ama olsun ben evde durmaktan sıkılırım hemen çalışmak iyidir :) öğlen iş başı olsa

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım yazdıklarınızı okudum şöyle bir Allah hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip kısmet etsin.bende 15 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum ve sonrasında aşılama yaptırtdım bi 15 gündür pozitif sonuç almayı bekliyordum ama malesefki herzamanki gibi olmadı bugün sabah gözümü açtığımda hasta gibi bişeyler olmuşum yine olmadı bugün yine kötü günlerimden birindeyim.inşallah sizlerin olumlu sonuçları olur :KK43:

Hosgeldin casha ben de yeni katildim. Uzulme demekki zamani degilmis zamani geldiginde Allah ol derse olur ben de 1 dusuk yaptim ama pozitif gormenin kac kati aci cekiyorsun psikolojin bozuluyor 2 ay oldu kurtaj olali ama aklima geldikce sanki yasamis bir insani kaybetmis gibi hungur hungur aglarim

Mrhb arkadaslar araniza yeni katildim. Ben de 2014 yilinda bebek sahibi olmayi istiyorum Allah nasip ederse 25 ekimde ilk gebeligim 7 haftalik dusukle sonuclandi cok zor gunler yasadim Ama Allaha sigindim nasip degilmis dedim simdi ise yeniden hamile kalmaya cesaretim var mi , yine ayni seyleri yasarmiyim bu beni korkutuyor artik cift cizgiyi gorunceolmasi gerektigi gibi doyasiya sevinemeyecegim hayatinda hic dusuk yapmayan birine gore 1_0 yenik baslayacagim bazilari daha 1. Ayinda bebegine kiyafetler hediyeler alip hazirlik yapmaya baslarken ben sutten agzi yanan yogurdu ufleyerek yer misali 9 ay boyunca kaybetme korkusu yasayacagim

hoşgeldin canım öncelikle başın sağolsun aynı şeyleri yaşamışız ama bu bi kere oldu diye bir daha olacak anlamına gelmiyor,bizler dua edelim ki hamile kalabildiğimizi biliyoruz ,bazıları hiç hamile kalamamış o duyguyu tadamamış belirsizlik içinde yaşıyorlar Allah herkese yardımcı olsun bu yolda ama sende lütfen korkma en azından hamile kalabiliyorsun kötü olayın iyi yüzüdür bu tatlım kendini yıpratma:KK34: umut et

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım yazdıklarınızı okudum şöyle bir Allah hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip kısmet etsin.bende 15 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum ve sonrasında aşılama yaptırtdım bi 15 gündür pozitif sonuç almayı bekliyordum ama malesefki herzamanki gibi olmadı bugün sabah gözümü açtığımda hasta gibi bişeyler olmuşum yine olmadı bugün yine kötü günlerimden birindeyim.inşallah sizlerin olumlu sonuçları olur :KK43:

Canım hayırlısı olsun cok üzülme bende bugun kırmızı kartı gördüm Çarşamba doktora gideceğim tekrardan klomen e başlayacağım. Sen aşılamaya nasıl başladın basta hangi tedavileri oldun? Zamanını kaçırmadan tedavileri hızlandırmak istiyorum. Suan gittiğim doktor haricindeki diğer doktorlar hep beni birşeyin yok tiroid ilacını kullan hamile kalırsın diye yolladı hiçbir şey açıklamadı zaman geldi gecti. Simdi her tedaviye bir an önce gecmek istiyorum.

sende hoşgeldin canım kısmet değilmiş bende çatlatma iğnesi olmuştum dün regl oldum yani olmadı kımet değilmiş napalım artık bu ay tekrar deniycem olmadı rahim filmi çektircem Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin amiiin

hoşgeldin canım öncelikle başın sağolsun aynı şeyleri yaşamışız ama bu bi kere oldu diye bir daha olacak anlamına gelmiyor,bizler dua edelim ki hamile kalabildiğimizi biliyoruz ,bazıları hiç hamile kalamamış o duyguyu tadamamış belirsizlik içinde yaşıyorlar Allah herkese yardımcı olsun bu yolda ama sende lütfen korkma en azından hamile kalabiliyorsun kötü olayın iyi yüzüdür bu tatlım kendini yıpratma:KK34: umut et

Sagol canim bir zamanlar umutlarim kirilmisti ama simdi tekrardan toparliyorum. Evlat sahibi olabilmek , ona kavusmak istemek ne kutsal duygularmis bir ay bile onu icinde hissetmek o hormonkarin verdigi duyugusallik anaclik bambaska Allah hepimize bu duygulari sonuna kadar yasatsin ve yavrusunu dualarka bekleyen anneler dunyadaki en iyi annelerdir

X