2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
günaydın kızlar
bu aralar hem younum hem de ders çalışmak zorunda olduğum için nete pek giremiyorum
nasılsınız bir havadis var mı
son gelişmelerden uzakta kaldım

guneslımı orası cnm. ayrıca orası neresı :)

kızlar ben geldim dün hava almaya çıktık eşimle dağlara iyi geldi bugün rüyamda karnım kocamandı test yaptım pozitifti hemen sabahın köründe test yaptım negatifti iğnenin 14. günü reglim gelmedi ama umudum yok

günaydın kızlar
bu aralar hem younum hem de ders çalışmak zorunda olduğum için nete pek giremiyorum
nasılsınız bir havadis var mı
son gelişmelerden uzakta kaldım
Ben iyiyim canımm senin işinde zor Rabbim yardımcın olsun,şuan için çok önemli bir gelişme havadis yok sadece afyonluyuz u bekliyoruz bize müjdeli bi haber versin diye şimdilik ondada ses yok bakalım
guneslımı orası cnm. ayrıca orası neresı :)
Biçimsizim burası İst.mis gibi güneş var yatam gezmelik hava ama çalışan olunca ancak camdan izleyebiliyoruz

Benim içinde bol bolll oksijen alsaydın canım mis gibi oh ne güzel yaa :26: Umutsuzluk yok hemeb biraz sabırlı ol lütfen hep olumlu düşün pozitif ol Hem test yapmayacaktın hani ayın 22 de yapacaktın dayanamadın dimiii
bugün cook yogunum yaa :-(
Hep birlikte yardıma gelelim mi

hadi beklıyorum dört gözle :)))

Yakınmış yaa 6 saat nedir ki :44: Yada en iyisi ben burdan manevi destekte bulunayım canım sana
Bu arada bebiş işleri ne durumda :26:

Aa geliyoruz ya canım ama malum çalışınca her zaman giremiyoruz günaydın bu arada

Hoşgeldin zeyneppp ilk defamı yaptırdın iğneni :26:

bende yaptım benimde 14. günüm negatif artık gelecek aya kaldı umutlar canım üzülme

Ewet canım hosbulduk bu ay ilk defa kullandım. Umarım bir an önce kırmızılar gelirde yeni bir ay yeni bir umut olur

oy canım varlıgın yeter :)) yumurtlama dönemımdeyım çalışmalar devam :))) sendekı durumlar nedir liligum :)

Seninnnde Çok iyi canım ,iyi değerlendir bu zamanlarını ovulasyon testi kullanıyormusun ?:26:
Dün eşim netten test siparişi vermişYarın adetm son günü bitiyor ondan sonra bende aynen çalışmalara devam bu ay ilk defa testle denicem
Benim döngüm 29 yada 30 gün ne zaman başlayayım canım teste ?

sen sen garantı davran testte yap tabıde koyu cıkmasını bekleme adetının bırıncı gununden say 14. gunu basla 14-16-18-20-22 gunlerı sakın atlama

afyonlu nerlerdesın sen bıde sızı sevıorum dıosunnn bugun ayın 20. ınsallah gelmez senınkılerrr. dort gozle beklıorum senden haber test yapmıssın bıde hemen

sen sen garantı davran testte yap tabıde koyu cıkmasını bekleme adetının bırıncı gununden say 14. Gunu basla 14-16-18-20-22 gunlerı sakın atlama

hiç yapmadım ama bıdaha kı aya yaparım belkı o koonuda biçimsiz tercubeli bizde paylaşmış sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…