2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Niye kimse beni duymuyor yaa;( testim negatif çıktı adetimde bir gün gecikti kan testi için acele mi ediyorum? Cvp verin nolur çok yalnızım nolur çok kalfama takılıyor

Son düzenleme:
Niye kimse beni duymuyor yaa;( testim negatif çıktı adetimde bir gün gecikti kan testi için acele mi ediyorum? Cvp verin nolur çok yalnızım nolur çok kalfama takılıyor

tamam hemen telaslanma bız karar aldk takmıoruz kafaya elde olmuyo bazen evet ama dusunmeye basladıgında hemen baska bıseye odaklanıoruz. sakin ol oncelıkle ne zaman test yaptın bırgunmu gecıktı adetın sadece hep duzenlımıdır adet tarıhlerın.

Hep düzenlidir evet birgün gecikti. Testide battan birgün önce yapmıştım. Adet olsam rahatlayacağımda. Ağrım olur hiç belirti yok;(

Hep düzenlidir evet birgün gecikti. Testide battan birgün önce yapmıştım. Adet olsam rahatlayacağımda. Ağrım olur hiç belirti yok;(

strestendır belkı kasma lutfen kendını duusnme bugununu rahat gecır olacaksa yarın olur kafada bıttıkten sonra yok olmazsa bırak gecsın 5 gun olmasın sonra bıdha test yparsın. ama oncelıkle bu durumda braz sakın olman lazm cnm

birbirimizi asla bırakmıcaaaaz kıslaaar ben hep burdayım bu arada kayınvalideme öyle demedim tabi zaten anlamazdı yassık

seren gıbı kaybolcam 24 saat sonra

hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yapamzsın bunu

görursunuzz şaka yapmıyorummm

Canım kafana takma derim hormonlarımız bizimle cok oyun oynuyo ve biz üzülüyoruz rahat bırak kendini en iyisi kan testi yaptir ve doktoruna güven benim de gecen ay o kadar cok umudum vardı ki doktor ilaç vermesine ve ultrason ile bakmasına rağmen uzun sure ilacı kullanmadım aslında umudumun olmaması gerekiyor çünkü hem tiroid hastasiyim hemde prolaktin hormonum yuksek çıkıyor ilaç kullanarak dusurebiliyorum. Bu ay klomen ve ovitrelle ilacına başladım sonuc olarak yarını bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…