2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kuzucuklaaar günaydın

2 gündür yatak döşek yatıyordum sağolsun eşim olmasa kimse bakmıycak gelipte ,şimdide belim çok ağrıyor sanırım kırmızı kartı yiyorum napalım sağlık olsun yeni ay yeni umut sizleri tabiki seviyorum meraktan öldüm ama gelemedim hastalıktan

ooy gecmıs olsun tatlımm dıkkat et kendıne. esler ne gunler ıcın var bakacak tabıkı

sen doktora gıttınmı cnm ıgneden sonra bu ıgne olayının takıbı nasıl ya hıc bılmıorum. adette olmamıssın. akıntı vs varmı sende.

akıntı var bugün başladı doktor regl olmazsan 1 hafta sonra gel dedi adet olursan 3. gün gel dedi belim kasığım bacaklarım kopuyor canım başımda çatlıyor dayanamıyorum başka şeylere odaklanmaya çalışıyorum olmuyor

allah allah neden öle oldunki sen doktorunu arayıp sorsan ya bı cnm yada gıt doktorun yanına. bu akıntı adet dımı

Günaydın kizlar😊 afyonluyuz cok gecmis olsun dikkat et kendine. Antibiyotik kullanmaya başladın mı? Eğer bebis olusmadiysa adet gecikmesi yapıyor dikkat et benim gecen ay basıma geldi

allah allah neden öle oldunki sen doktorunu arayıp sorsan ya bı cnm yada gıt doktorun yanına. bu akıntı adet dımı

hayır adet değil bildiğimiz kokusuz hafif sarı akıntı ,doktorumun numarası yok ki canım ayrıca uzakta eşimle arabayla gidiyoruz doktora perşembe günü gitcem kendim

Günaydın kizlar😊 afyonluyuz cok gecmis olsun dikkat et kendine. Antibiyotik kullanmaya başladın mı? Eğer bebis olusmadiysa adet gecikmesi yapıyor dikkat et benim gecen ay basıma geldi

bu iğne bebek oluşmadıysa adet gecikmesi yaparmı kuzum belim çok ağrıyor anlamadım sendede olmuşmuydu böyle

benimdee fena haldeee yanlarımmmda kasıklarımdaaa bacaklarıma vuran agrı varrrrrr mıde bulantısııııııııı adetimeee 8gün varr allahm inşallah 2014e bir bebekle girerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

benimdee fena haldeee yanlarımmmda kasıklarımdaaa bacaklarıma vuran agrı varrrrrr mıde bulantısııııııııı adetimeee 8gün varr allahm inşallah 2014e bir bebekle girerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

inşaAllah canım benim bende okadar çok istiyorum ki rab'bim biliyor belim kopacak daha önce hiç böyle olmadım ben bacaklarımda çok kötü birde grip oldum üstüne kendimi kötü hissediyorum

bu iğne bebek oluşmadıysa adet gecikmesi yaparmı kuzum belim çok ağrıyor anlamadım sendede olmuşmuydu böyle

Canım bu ay benimde ilk ayım biliyorsun hatta dün kırmızıları bekliyordum gelmedi bugun ben kasık ağrı ile bel agrisi başladı. Kırmızıları göreceğim gibi geliyo. Ayrıca dün gece rüyamda test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum o kadar güzel bi duyguydu ki uyanınca cok moralim bozuldu. Umarım hepimiz bir an önce bebeklerimize kavuşuruz

inşaAllah canım benim bende okadar çok istiyorum ki rab'bim biliyor belim kopacak daha önce hiç böyle olmadım ben bacaklarımda çok kötü birde grip oldum üstüne kendimi kötü hissediyorum

inşallahhh rabbimmm isteyen herkesin yüzünü güldürürrrrr:2::2:

adetın ıkı gunmu gecıktı tatlım senın normalde duzenlımıdır dongun. belırtılerın vs varmı. amanın heycan yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…