2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
kızlarr merhabaa bende katılıyorum aranızaa ..ben 10 aylık evliyin hic korunmadık ama hala tık yokk doktoro gttim hiç bi ultrsn ve hormon testinde hiç bi skıntı yok dedi ama bızde eşimle ilk günden beri istiyoruzz off etrafmdada hamile kalanlar olunca çok stres yapıyorum ne yapcam bilmiyorumm

Merhaba hanımlar ben yine soru sorcam benim adetim yarın olacak ama az önce eşime test yapayım mi dedim ve ikinci cizgiyi silik gördüm iki tane test yaptım hatta ikisindede silik çıktı sizce hamile miyim?
Çalıştığım okulda bir arkadas iki gün once yapmis silik çıkmış ve simdi dört aylık hamile. Umutlanmali mıyım sizce?
Eşim istemediği için resmini koyamiyorum.

bence hamilesin canım benim bi arkasımında öyle olmuştu 5 haftalıkmıs ustelik ama sen yinede kan testi yaptır garanti olsun..

bence hamilesin canım benim bi arkasımında öyle olmuştu 5 haftalıkmıs ustelik ama sen yinede kan testi yaptır garanti olsun..

Eşim tamam çizgi çıkarsa gitcez dedi ama cikinca annemi aradik o da bir kaç gün daha bekle bir daha yap dedi. Onu duyunca şimdi yoksa sen üzülürsun diye götürmedi beni zaten burda hastane yok sağlık ocağı var acilinde yaparlar mıydı bu saatte ogrenebilir miydim bilmiyorum. Yarını bekleyeceğim artık. Umarım adetim olmaz.

Silik de olsa 2. çizgi varsa büyük ihtimal hamilesin demektir. Tabii herhangi bir yumurta geliştirici ve çatlatıcı hormon ilacı kullanmadıysan..
Hadi yarın kan ver ve sonucunu bize yaz olur mu:))

Silik de olsa 2. çizgi varsa büyük ihtimal hamilesin demektir. Tabii herhangi bir yumurta geliştirici ve çatlatıcı hormon ilacı kullanmadıysan..
Hadi yarın kan ver ve sonucunu bize yaz olur mu:))

Bütün gün seni bekledim yaaa canım :)))
Yarın kan testi yapmaya ikna ettim eşimi insallah adet olmam... hiç doktora gitmedim ki ben ilaç kullanmadım o yüzden :)

Bütün gün seni bekledim yaaa canım :)))
Yarın kan testi yapmaya ikna ettim eşimi insallah adet olmam... hiç doktora gitmedim ki ben ilaç kullanmadım o yüzden :)

Adet olmazsın korkma:))

En fazla 10-15 dk bekleyip 2. çizgiyi gördüysen bebiştir o. :))

Ben de cumartesini bekliyorum ama sanırım bu ay olmadı ya.. Regl olcam gibi geliyor bana.. Belirtim de yok doğru düzgün.. Hayırlısı.. Sizlerde durumlar nedir?

Beş dakika icinde belirdi. Ayyy insallahh artık mutlu mesut uyuyabilirim çok şükür :))

canım büyük ihtimalle hamişsindir.. çünkü testin kutusunda bile yazıyor silik çıkması da poz. anlamına geliyormuş.. kan testinden sonra haber ver, inşallah hamişsindir, Allah isteyen herkese nasip etsin

Ben de cumartesini bekliyorum ama sanırım bu ay olmadı ya.. Regl olcam gibi geliyor bana.. Belirtim de yok doğru düzgün.. Hayırlısı.. Sizlerde durumlar nedir?

kuzucum günaydın.. belli olmaz o çünkü hamişsen de aynı belirtileri yaşıyormuşsun, o yüzden gününün geçmesini beklemekten başka yapacak bişey yok.. hakkımızda hayırlısı olsun, Allah hayırlı olanı hayırlı zamanda versin.. ben bugün itibariyle çalışma dönemine başlıyorum 1 hafta çalışacam:) bakalım neler olacak:))

Aminn... Bugünden testi alıp yarın sabah yapsammm çıkar mı acep?:44:
Sana da çalışmalarında bol başarı, şans diliyorum

Aminn... Bugünden testi alıp yarın sabah yapsammm çıkar mı acep?:44:
Sana da çalışmalarında bol başarı, şans diliyorum

ya canım testini al istersen ama yapma bence günün geçmeden.. hele şu hafta sonunu bir atlat, eğer adet olmazsan yap derim. Ben bir daha günüm geçmeden yapmamaya karar verdim çünkü gebelik varsa bile çıkmaz idrar testinde ve boşu boşuna üzülmüş olurum.. yapma sen de bence.. hayırlısı olsun hakkımızda canım.. ama bu ay ki çalışmalara iyi hazırlandık valla karı-koca.. besiye çektik kendimizi bakalım:))

Uuuuu.. Hadi bakalım... Hayırla gelsinn inşallah... Beklemek ne zor geliyor Ama dediğin gibi üzülmeyeyim bekleyeyim.. Pazartesi sabahı yaparım ya da salı sabahı...

Benim bat da cumartesi bakalım ben de ne olacak o test.. Üzülme hemen... Hayırlı zamanda versin Rabbim...

Amin canım Allah hayırlı zamanda versin ama adet gecikip de test yapıp negatif sonuç alınca insan ister istemez üzülüyo yani.
1 hafta daha bekliycem eğer yine adet olmazsam bi test daha yaparım. hiç adet belirtiside yok bende. belim falan ağrırdı bikaç gün önceden ama oda yok.
o yüzden umutlanmıştım hamileyim diye ama sabah testi bi yaptım anaaahhh negatif

Ay bende diyordum ki bugün test alayım yarınsabah yapayım çok mu acele ediyorum :26: Meraktan ölecem ama ben ya ((
Bende de gebelik belirtisi yok ama umut işte.. Kürtajın yerini sağlıklı bir gebelik doldursun duam bu.. Hepimize hayırla sağlıkla versin Rabbim...

canım bende ikide bi test yapmak istiyorum çift çizgiyi görmek için ama bu ay 3 kere test yaptım hep negatif o yüzden biraz bekliycem karar verdim. bi hafta sabretmeyi planlıyorum başabilirsem tabi. adetim gecikmez aslında böyle ama testler negatif çıktığına göre stresten falan gecikti herhalde bilemiyorum ya kafa davul oldu düşünmekten. bende adet belirtiside yok gebelik belirtiside arada bi başım dönüyo bu aralar. millet yazıyo şöyle oldu böyle oldu diye ama yok bende öyle belirtiler.
sen daha önce bebeğinimi kaybettin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…