2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Allah razı olsun güzel yürekli insan... Ben de her namazımda her duamda aklımdasınız.. Tabi ki korkum çok yine kaybederim diye ama Allah'a sığınıyorum.. İnşallah her isteyene sağlıkla hayırla versin Rabbim..

hayırlı olsun canım :) inşallah sağ sağlim alırsın kucağına...

inşallah bende bu iki çizgiyi görürüm birgün. senin adına çok sevindim. Allah hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim kızlar.. Rabbim hayırlı zamanda verecek elbet.. Hepimizin yüzü gülecek..

bence hamilesin hayırlı olsun

Eki Görüntüle 1011939

Biraz burk bir sevincim var ama hayırlı olsun sonumuzzz

Ayy canım yaaa çok sevindim :))) Sağlıkla büyüsün kuzucuğun, Peki ne gibi belirtilerin oldu Pericim?

Tatlım benim de kürüm bugün bitti ama ağrı falan yapmadı bende. Aşırı akıntı yaptı yalnız..Bi de yumurtam şaşırtıcı derecede tam zamanında çatladı 13. günde. Ovu testinde de gördüm yani.. Adeti yeni bitmemiş olsa acaba diyeceğim ama, bilemedim şimdi.. Ağrın devam ederse doktora görün tatlım. Bazen tam ters etki yapıp büyütebiliyormuş da..

Amozonn nerdesin?
Beta hcg degerim 489 olmuş dün 212ydi normal mi?

Süper canım, sağlıklı bir şekilde devam ettiğini gösteriyor gebeliğinin..

mrb. sanırım soğan kürünü kullanıyosun. bende başladım adetim bittikten 4 gün sonra başladım. akşamları içiyrm gündüz çalıştığım için. eve gidince bide yapmadan önce. sen nasıl kullanıysn acaba doğru mu kullanıyrm.

Merhaba canım, ben de öğle ve akşam yemeğinden önce 1 su bardağı içiyorum. 15 gün devam 5 gün ara bir 15 gün daha yapacaksın.

hayırlı olsun canım :) inşallah sağ sağlim alırsın kucağına...

Eki Görüntüle 1011939

Biraz burk bir sevincim var ama hayırlı olsun sonumuzzz

kızlaaaar Allah yavrunuzu sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin çoook sevindim

bende ayın 4ü ve 6sı arası adet olmam gerekirken henüz olmadım göğüslerim şişti ve acıyor ayrıca belim çok ağrıyor kasıklarım ağrıyor ve gazım var allah hakkımızda hayırlısını versin olmazsam perşembe günü test yapcam pkodan dolayıda gecikmiş olabilir ,gebe değilsem (inşaAllah gebeyimdir)adet olsun bitsin film çekilcem bu ay hakkımızda hayırlısı olsun

Darısı başına afyon güneşi :) inşallah hamilesindir. Bende goguslerimin sismesinden anlamıştım. Eşim bile ne kadar sert demişti birde adet olacaginda uçları acimiyor. Uçları da acıyor.

ahhh iyi yapalım derken kötü yapmayalımda
araştırdım ağrı yaptığı oluyormuş
adet olacakmışım gibi
bu ayda beklicem yine adetten sonra düzensiz gelirse doktora gidicem
artık çok sıkıldım bu durumdan
yıprandım...

Ayy canım yaaa çok sevindim :))) Sağlıkla büyüsün kuzucuğun, Peki ne gibi belirtilerin oldu Pericim?

Teşekkür ederim inşallah canım yine bir sıkıntı olmazsa... Valla inan ilk gebeliğimde belirtilerim çoktu bunda hiçbişi yoktu diyebilirim hatta o yüzden umudum da yoktu bu aydan.. Sadece ara ara göğüslerime ağrı vuruyordu bir de afedersin kabız olmuştum.. Kasık ağrılarım da hafif hafif vardı o kadar canım.. Bi de bişi dicem.. Benim bugün bat'ımdı.. Kan verdim hcg değerim 2779 çıkmış :26: çok fazla geldi bana ne sorun olabilir :S

İdrar testi yapsana kuşum ya, var sende bişeyler, varsa çıkar zaten..

Darısı başına afyon güneşi :) inşallah hamilesindir. Bende goguslerimin sismesinden anlamıştım. Eşim bile ne kadar sert demişti birde adet olacaginda uçları acimiyor. Uçları da acıyor.

Evet canım göğüsler dolgunlaşır hemen..

Değerinin yüksek olması çoğul gebelik ihtimalini akla getirir canım..

korkuyorum kuzum perşembeye kadar yapmıycam arada bir adet olcak gibi oluyorum fakat ağrım hemen geçiyor bu ay film çekilcek diye çok rahattım bilmiyorum artık haber ederim perşembe günü test yapınca yada önce adet olunca yazarım umarım olmam

Yaptırırken acıyor mu?

İnşallah dediğin gibidir mol gebelikten çok korkuyorummmm yedim kendimi pazartesiye nasıl dayanıcam bilmiyorum

arkadaslar bişey sormak istiyrm yrn hastaneye gtcm ordanda kan tatlılı yaptrsam gebelık cıkrmı adetme 4gun kalmıs olck yrn hamılelık varsa cıkrmı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…