2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Bu benim 2. Aşilamam. Ins. Bu hayırlı sonuclanir. Eger bir gün aşılama yaptirirsan ondan da korkma. Hicbirsey hissetmiyorsun. Simdiden rahatlatayim seni :)))) ins. Hic bir seye gerek kalmadan hamile kalirsin da eger olur da yaptirirsann... Asilama birsey değil de ardindan bat tarihi beklemek cok uzun geliyor insana. Tuttu mu noldu :KK43: ici icini yiyo insanin. Neyse sabah aşılama m olsun hbr leri ve gelişmeleri paylasicam tabii.. :KK66:

inş bu tutar canım. yazmamışsın bugn aşılaman olcaktı. ben filmi çektirdm çok şükür bi sıkıntı yok tüpler açıkmış. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

inş bu tutar canım. yazmamışsın bugn aşılaman olcaktı. ben filmi çektirdm çok şükür bi sıkıntı yok tüpler açıkmış. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

Evet asilamam oldu dun. Simdi bat gününü bekliyorum. Önden test yaptirmayi düşünmüyorum bu sefer. Negatiflerden illallah geldi :) ins. Hayirlisiysa tutsun bakalim. Cevat beye cektirdin degil mi? Cok tatli bi adam. Umarım memnun kalmissindir. Filmde herseyin iyi olmasina sevindim cnm. Senin esin spermogram verdi mi?

Evet asilamam oldu dun. Simdi bat gününü bekliyorum. Önden test yaptirmayi düşünmüyorum bu sefer. Negatiflerden illallah geldi :) ins. Hayirlisiysa tutsun bakalim. Cevat beye cektirdin degil mi? Cok tatli bi adam. Umarım memnun kalmissindir. Filmde herseyin iyi olmasina sevindim cnm. Senin esin spermogram verdi mi?

evet canım cevat bey çekti çok moral verdiler güzel ilgilendiler. eşim baktırmıştı onun durumu çok ii dedi doktor. bence de bekle günün geçmesini biliyorum çok zor ama karar verdin mi bi kere bekle derim.

evet canım cevat bey çekti çok moral verdiler güzel ilgilendiler. eşim baktırmıştı onun durumu çok ii dedi doktor. bence de bekle günün geçmesini biliyorum çok zor ama karar verdin mi bi kere bekle derim.

Iyi madem esinde de sorun yoksa dilerim tez zamanda hamile kalirsin.

1 haftadır gıremıyorum ev taşıdım geçen hafta doktora gittim adet olduğumda ama yumurtam daha çatlamamaış ve kist oluşmuş progestan verdi doktor.
gelecek ay da çatlatma iğnesi vurcaz dedi bu iğneyi nasıl vurduruyorum iğneden sonra herhangi bişey yapmak gerekiyomu kı her ay bır sorun çıkıyor allah sonumuzu hayır etsın inş.

selam kızlar
eski hatunlar.. bende gule gibi kırmızı kart yiyenlerdenim
moral bozuk hatta çok bozuk
soğun suyu macerası başladı içmek için takla atıyrm çok kötü tadı ama mecbur bebişimi düşünüp gözümden yaşlar süzülerek içiyorum.işe yarıcak inş. biliyorum
depresif haldeyim.
milletle uğraşıyorum neden olmuyor sorularına kılıf uyduruyorum
hıı bu arada erkeklerin kadınlardan daha laf anlamaz olduklarını öğrendim bu sayede
sonunda biri sert bir sana ne sana mı düşer sormak gbi bir cevapla karşı karşıya kaldı ama sabrım taştı

iyi yapmışşın canım bazıları zorla kaşınıyor. canım benim adetim bitti soğan kürüne başlasam olumu acaba. bendede kist oluştu bu ay ara verdik canım klomene ama gelecek ay çatlatma iğnesi vurulcam...hayırlısı canım canını sıkma diyemicem zaten artık bende senın gıbıyım .

1 haftadır gıremıyorum ev taşıdım geçen hafta doktora gittim adet olduğumda ama yumurtam daha çatlamamaış ve kist oluşmuş progestan verdi doktor.
gelecek ay da çatlatma iğnesi vurcaz dedi bu iğneyi nasıl vurduruyorum iğneden sonra herhangi bişey yapmak gerekiyomu kı her ay bır sorun çıkıyor allah sonumuzu hayır etsın inş.

Gunaydin. Ignenin adini ve vurulacagi saati doktorun söylüyor. Sen kendin de vurabiliyorsun ama ben hastanede vurduruyorum.

iyi yapmışşın canım bazıları zorla kaşınıyor. canım benim adetim bitti soğan kürüne başlasam olumu acaba. bendede kist oluştu bu ay ara verdik canım klomene ama gelecek ay çatlatma iğnesi vurulcam...hayırlısı canım canını sıkma diyemicem zaten artık bende senın gıbıyım .

başla cnm benimde bugn 6. günüm denemekte fayda var
birçok kişi şifa bulmuş
ilk içerken zor gelyorda 2.3 .gn alışıyrsun hemen peşine meyva suyu içiyorum yoksa kokusu çok fena

Meraba Fıstıklar... tarlusal sonunda dun regl oldum ve yarın doktora gıdecegım.Hormon için..Dua edin de eşşek gibi çıkayım:KK33::KK33::KK33:. Hep düzenli olan adetim 2 aydır gözümü yollarda bıraktı...

Meraba Fıstıklar... tarlusal sonunda dun regl oldum ve yarın doktora gıdecegım.Hormon için..Dua edin de eşşek gibi çıkayım:KK33::KK33::KK33:. Hep düzenli olan adetim 2 aydır gözümü yollarda bıraktı...

zaten ne zaman düşünsen o zaman olmuyo canım. çok sinir bozucu yaa.. inş hiç bi sorunun yoktur hayırlısıyla.

Eki Görüntüle 1007047

Kızlar şu meşhuur yumurtlama akıntısının resmini paylaşıyorum..Gayet açıklayıcı olmuş:)) Yani sağ alt resimdeki gibi berrak ve yapışkan ve uzayan bir akıntı olacak. Diğerleri yanlış..

Son düzenleme:
Uzun zamandır yazamıyordum buraya kurumun net i izin vermiyor yasaklı.. Vınn ı taktım gizlice ordan yazıyorum :)
Nasılsınızzz?
Ben bu ay deneme yaptım biliyorsunuzzzz.. Bat' ım 8 mart... Ama hiçbir belirtim yok gibi geliyor bana.. Yumurtlama günümde o kıvamsı akıntı da olmadı.. Adetten 14 gün öncesini hesaplayıp ona göre 5 gün öncesi 5 gün sonrası denemelerimiz oldu.. Bakalım hayırlısı.. Beklemedeyiz..
Sizlerde haberler neler?

slm kızlar umarım tez zamanda bebekelrimizi alırız kucagımıza. bende 2 aydır serophene kullanıyorum kasıklarımda agrılar var. hayırlısı inş.3,5 yıllık evliyim eşimde ve bende sorun yok. Rabbim kimsenn kucagını boş bırakmasın 3-4 yıllık evli olup sonradan hamile kalan varmı bazen içimi ümitsizlik kaplıyor.müslümana ümit kesmek yakışmazmıs ama insanın elinde degil her regl olcakmıyım olmayacakmıyım bu stres bazen cok yoruyor beni.Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

bende 2,5 yıllık evliyim. bundan önce bazı dönemler doğum kontrol hapı kullandım ama çoğu zaman geri çekilme ile korunduk.
ilk defa bu ay korunmadık. en son 31 ocakta adet olmuştum. 2 martta adet olmam lazımdı ama olmadım 2 gün geçti.
geçen hafta ufak bi rahatsızlıktan dolayı kan testi yaptırmıştım ama gebelik yok demişti doktor.
ama adetim gecikti. geçen hafta yapılan testte kesin sonuç çıkmayabilir diyenler var. o yüzden umutluyum inşallah olur...hatta yarın sabah idrar testi yapmayı düşünüyorum. çünkü adet belirtisi yok hiç. önceden adet olacağım dönemde 2 gün önceden başlardı belimde kasıklarımda ağrılar falan.
çok istiyorum bi bebeğim olmasını hatta şimdiden hayaller kuruyorum :KK43:
Allah'ım isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah.

arkadaşlar merhaba yeniden.Özel hastanede SSK'lıyım hormon tahlilimi yaptırdım 45 tl tuttu. tahlil sonuçlarıma gelince hepsiii Züppperrrr.İnsallah sizinde harika çıkar.. FSH 5.12--E2 40--LH 3.80--prolaktın 16.32 TSH 2.07..:KK53: Amaaaa kocaman bir kistim var 5.cm'lik.1 ay doğum kontrol kullan dedi doktor Sanırım su kisti dedi.Değerlerim normal çıktığı için dedi..Pko yokmuş senin yumurtalıkların değişik dedi:KK33::KK33:.Yüzüme cinssin sen dedi.:KK1:.
Hamd olsun rabbime.

bende 2,5 yıllık evliyim. bundan önce bazı dönemler doğum kontrol hapı kullandım ama çoğu zaman geri çekilme ile korunduk.
ilk defa bu ay korunmadık. en son 31 ocakta adet olmuştum. 2 martta adet olmam lazımdı ama olmadım 2 gün geçti.
geçen hafta ufak bi rahatsızlıktan dolayı kan testi yaptırmıştım ama gebelik yok demişti doktor.
ama adetim gecikti. geçen hafta yapılan testte kesin sonuç çıkmayabilir diyenler var. o yüzden umutluyum inşallah olur...hatta yarın sabah idrar testi yapmayı düşünüyorum. çünkü adet belirtisi yok hiç. önceden adet olacağım dönemde 2 gün önceden başlardı belimde kasıklarımda ağrılar falan.
çok istiyorum bi bebeğim olmasını hatta şimdiden hayaller kuruyorum :KK43:
Allah'ım isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah.
esracım bende aynı skıntıları yaşadım 30 aralıkta son adetimi gördüm ve birde 1 martta ilaçla hasta oldum.Bendede belirti yoktu.Doktor devamlı düzenli adet görüyorsanız bazen su kisti yapar vücüt demişti.Bebek konusunda idrar testi yap ama geçiktirmeden de doktoruna git.

X