2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
günaydın kızlar.. geçen hafta perşembe, yani adetime tam 7 gün varken k.rengi lekelenmem olmuştu. sonra kesildi. bugün sabah, yani adetime 2 gün varken, çamur gibi bir leke ardından da pembe kan geldi.. ve durdu.. ama bu, sabah düşüncesizce yaptığım ani bir yukarıya doğru zıplama hareketiyle oldu bu kan gelmesi.. tedirgin oldum.. ama durdu şimdi bir şey yok.. bide normalde sancıdan acillik olurum adette, hiç adet sancım yok.. nedir bu anlayamadım.. canım sıkkın:KK43:(

canım rahim ağzında yara olabilir o da kanama yapar.. ilişki sonrası kanama ya da ilişki sırasında ağrı oluyor mu?

merhaba kızlar sabah beri sayfa açık ama bakamadım hiç işten anca fırsat buldum,sizler nasılsınız keyifler yerinde mi :KK24:

Merhaba kızlar sabah adet sancısı ve mide bulantısı ile uyandım. öğlene doğru hastanelik oldum. iğne yaptılar acilde gönderdiler çok şimdi biraz iyiyim çok kötüydüm hem bebek yok hemde bu ağrılar çok kötü oldum.

Cnm bn doktora gittim ama hic bi sorun yok sagliklisn dedi testlerm falan normal cikti yumurta takibide yaptrdim bi ay hic bi sorun yoktu ama yumurta tembelligi nasil anlasiliyor acaba ?

Ne yalan söyleyim ben de tam bilmiyorum canım ama ultrasonda anlaşılıyor sanırım ama tabi muhtemelen yumurtlama dönemlerinde rastgele herhangi birgün de değil yani

canım Allah yar ve yardımcın olsun hem senin hem bebeğinin ,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah

Maalesef Allah kucağıma almayı nasip etmedi. Bebek gelişmemiş hatta molar gebelik ihtimali var bugün test yaptırdım yarın sonucu alıcam muhtemelen de küretaj olucam ve eğer normal gebelik gelişmemesi ise sıkıntı yok ama molar gebelikse 1 yıl gebe kalmam yasak.

Maalesef Allah kucağıma almayı nasip etmedi. Bebek gelişmemiş hatta molar gebelik ihtimali var bugün test yaptırdım yarın sonucu alıcam muhtemelen de küretaj olucam ve eğer normal gebelik gelişmemesi ise sıkıntı yok ama molar gebelikse 1 yıl gebe kalmam yasak.

Allah yardımcın olsun... İnşallah iyi sonuçlarla karşılaşınız.

Allah yardımcın olsun :KK43:

Merhaba kızlar sabah adet sancısı ve mide bulantısı ile uyandım. öğlene doğru hastanelik oldum. iğne yaptılar acilde gönderdiler çok şimdi biraz iyiyim çok kötüydüm hem bebek yok hemde bu ağrılar çok kötü oldum.

cok gecmıs olsunn

Ben bugun aşılama icin gun aldim. Cuma aşılama yapılacak. Ins. Bu sefer tutar :KK43:

süper canım neden üzülüyorsun Allahın izniyle olur içini ferah tut :KK16: bende sabah kocayı gönderdim Antalya'ya üç hafta yok bu ay öldü yani,sağlık olsun diyorum ama vardır bunda da bir hayır.

süper canım neden üzülüyorsun Allahın izniyle olur içini ferah tut :KK16: bende sabah kocayı gönderdim Antalya'ya üç hafta yok bu ay öldü yani,sağlık olsun diyorum ama vardır bunda da bir hayır.

1 olumsuz aşılama yasadim da. Evet umutlu olmak gerek. Ifadeyi duzeltiyorum :))))) 1 olumsuz oldu diye hepsi olumsuz olcak diye bisey yok tabi. Hafta sonlari esinin yanina gitme ihtimal in yok mu?

Ben bugun aşılama icin gun aldim. Cuma aşılama yapılacak. Ins. Bu sefer tutar :KK43:

Canım tutmasını değil hayırlısını iste ben 1.5 sene sonra gebe kaldım tuttu ama gelişmedi hatta daha kötüsü molar gebelik oluştu. Tutması sorun değil yani sağlıklı devam etmesi önemli gerçekten hakkında hayırlısı olsun

1 olumsuz aşılama yasadim da. Evet umutlu olmak gerek. Ifadeyi duzeltiyorum :))))) 1 olumsuz oldu diye hepsi olumsuz olcak diye bisey yok tabi. Hafta sonlari esinin yanina gitme ihtimal in yok mu?

gülsün yüzün canım biz bu kdr isterken inanıyorum Allah doğru zaman da verecek bize de yüzümüzü güldürcek :KK16: o bebişler bu göbüşlere girecek başka yolu yok :KK49: ben c.tesileri de çalışıyorum cnm İzmir-Antalya arası otobüsle 7 saat perişan olur geri gelirim,eşimde fuar için orda gece onikilere kdr stand başında olacak zor olur yani.geldikten sonra bende izin alırım bir kaçamak yaparız belki :KK34:

Canım tutmasını değil hayırlısını iste ben 1.5 sene sonra gebe kaldım tuttu ama gelişmedi hatta daha kötüsü molar gebelik oluştu. Tutması sorun değil yani sağlıklı devam etmesi önemli gerçekten hakkında hayırlısı olsun

Dogru soyluyorsun cnm cok saol. Evet ins. Sağlıklı bir sekilde allah kucagimiza almayi nasip etsin. Hepimize....

gülsün yüzün canım biz bu kdr isterken inanıyorum Allah doğru zaman da verecek bize de yüzümüzü güldürcek :KK16: o bebişler bu göbüşlere girecek başka yolu yok :KK49: ben c.tesileri de çalışıyorum cnm İzmir-Antalya arası otobüsle 7 saat perişan olur geri gelirim,eşimde fuar için orda gece onikilere kdr stand başında olacak zor olur yani.geldikten sonra bende izin alırım bir kaçamak yaparız belki :KK34:

Kacamak zamanini iyi ayarla o zaman regli dongunun ortalarina :KK66: ins. Hepimizin yuzu guler cnm

canım vardır bundada bi hayır ,rab'bim yar ve yardımcın olsun hakkımızda hayırlısı olsun ...acil şifalar diliyorum...

X