2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canim benim hic gecmemisti on gun vardi adetime yaptirdim 4.8 ciikmisti adetimr uc gun var bugun olcturdum dusmus 1.6 olmus aslinda pazar gunu adet olmam lazim di ama bugun geldii gelenler basim catliyorrr

Daha erkenmiş zaten demek bu ay yumurtlaman daha erken gerçekleşmiş adetin başladığına göre bu ay olur inşallah. Benimde adet günüm çokta düzenli olurum ama gelen giden yok testte negatif ne olacak bilmiyorum;/

Insallahhh gelmez cnm 9 ay kadarr sende bize haber verrr insallahh hamissindir cnm benimmm cakismalara devamm kizlarrr

slm arkadaşlar bizde 16 aydır bebek istiyoruz ama nasip iste olmadı.yarın kontrolum var yumurtlamama bakacak dr.eger iyi ise hayırlısıyla aşılama yapacak..dua edin neolur.hepimizin gönlüne göre versin Allahımm...

Insallahhh gelmez cnm 9 ay kadarr sende bize haber verrr insallahh hamissindir cnm benimmm cakismalara devamm kizlarrr

Veririm inşallah ama testte çıkmayınca ümidim kırıldı zaten bakalım çalışmalara devam edeceğinde ne olacağı kesin belli olsunda..

Kızlar Preseed adında kayganlaştırıcı ve hamileliği kolaylaştırıcı bir vajinal jel var duydunuz mu bilmiyorum.. Forumda bunu kullanıp da hamiş kaldığını söyleyen çok kişiyi okudum. Spermlerin yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırıp, vajinadaki asit dengesini düenlediği için spermlerin ölmesini engelliyormuş. Amerika'da çok yaygın kullanılan bir ürünmüş. Zaten jel Amerikan malı.

Bende de bu aralar vajinal kuruluk çok var.İlişkiye girmeden önce yanında ürünle beraber satılan şırıngasıyla vajinaya sıkılıyormuş ya da penisin ucuna da sürseniz olur diyenler var.. Gittigidiyordan ben de aldım bakalım, yumurtlama günümde kullanıcam.. Hem kuruluk derdime derman olur, hem de gebeliği kolaylaştırır umarım..

Sitede bu ürünü kullananların açtığı forum linkini de vereyim, ilgilenirseniz bakarsınız kızlar;

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/222939-preseed-kullananlar-2.html

neeee olmuşşş bırıleri hemen özetlesinnn ne olduuu

arkadasların bırının adet gunuymus dun ama acık pembemsı leke gelmıs agrısıda varmıs cok ama adet sancısı gıbı degıl. kan tahlılı yaptırmıs sonuc negatıf.. okurken ben bıle heycan yapmıstım acaba dıye

hımm anladım arkadaşlar biz neden hemen kaptırıyoruz bu kadar kendımıizi herşeye böyle yaparak yıpratıyoruz kendımizi bence biraz rahat olup kedımıze bı söz verelım adet guınumuz geçmeden telaşlanmayacığız diye test yapmayaçağız dıyelım ben sabırsızım sız bendende sabırsız arkadaşlar var hamıle kalabılmemiz için pskoljımız çooook önemliiiiii unutmayınnn

bu ay ıcın senı dınlıcem bakalım takmıorum Allahım ne zaman hayırlıysa ozamn versn ınsallahh:122:

hoşgeldin cnm hadi bakalım inşallahhh hepimizin ortak dileği bebek rabbim hepimize nasip etsin bende bu ay çok umutluydum bütün belirtiler vardı ama olmadı reng oldum dun test yaptım 1,6 çıktı geçen hafta 4,8 di çok sevinmiştik ama demekki tutunamadı denemee devam kızlar yılmak yok rabbim hepimize nasip etsin inşallahhhhhhh

Kızlar merhaba inşallah Rabbim hepinizin gönlüne göre evlatlar verir, bir konu açtım ist. Da en iyi kadın doğum Dr.ları için tavsiyeler bekliyorum bende sizler gibi 2014 annesi olacağım kısmetse inşallah hepimiz oluruz ve 12h + 4 günlük Hamileyim ve 2 defa Dr değiştim bir daha değiştirmek istemiyorum lütfen önerilerinizi yazın :))

bunu duymamıştım birkaç deneme işe yaramazsa düşünebilirim
sen kaça aldın cnm dene inş. olur bununla bebişin

günaydın kızlar bugün yoğunum pek giremeyebilirim görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…