2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Merhaba arkadaslar aranıza yeni katılıyorum bütün mesajları okuyamadim ama ortak noktamız anne olmak istegimiz. Ben de bugünlerde bu dusuncedeyim üstelik üçüncüye ve 39 yaşındayım. İki oğlum var Allah onlari ve herkesinkini de bağışlasin ama sanki bir tane daha yapmazsam ileride pişman olacak gibi hissediyorum kendimi.Allah her isteyene versin insallah

İnşallah çok güzel temennilerde bulunmuşsunuz Allah yawrularınızı size bağışlasın:nazar: hepimize bol şans uğur getirsin diye takvim bile yaptım :KK16::KK1::KK9:

Hayırdr inş kim sinirlendirdi ,zaten adet dönemi en sakin insan bile patlamaya hazır bomba gibi oluyor :KK1:

ya tasınma aşamasındayım bıyandanişler bıyandan sınır edenler bıyandan ağrılar ıyıce strese gırdım. Yorgunum kızlar ya

Sanki adet olacak gibi bir ağrım oldu canım ve göğüslerim hem dolgunlaştı hemde ağrıdı :26: Seninde hayırlı olsun bebişin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.,senin belirtilerin ne oldu canım ? bulantın varmı ?

Allah razı olsun canım darısı isteyen herkese olsun inş:KK16: banada bir gün sizi tbk etmeyi nasip etsin:KK16:
Amin Liliqumcum insallah:)) bisi sorucam adet gecikmesinden onceki belirtilerin nelerdi sana zahmet yazabilir misin yani gogus agrin hemen mi basladi uclari sizladimi akintin varmiydi lekelenme oldu mu ayni adet gibimiydi. Cok sordum dimi:KK43:( bi iki cumle yazsan yeter cok opuyorum tekrar tekrar tebrikler canim:)))

Amin Liliqumcum insallah:)) bisi sorucam adet gecikmesinden onceki belirtilerin nelerdi sana zahmet yazabilir misin yani gogus agrin hemen mi basladi uclari sizladimi akintin varmiydi lekelenme oldu mu ayni adet gibimiydi. Cok sordum dimi:KK43:( bi iki cumle yazsan yeter cok opuyorum tekrar tekrar tebrikler canim:)))

Ponce canım ilk önce göğüslerimi fark ettim ben dolgunlaştı ve dokununca acımaya başladı sonra ara ara karnıma ağrlar girmeye başladı ama şiddetli bir şekilde sanki adt olucam :KK31: Bu arada bacaklarımda ağrıdı ki hala ağrıyor...Lekelenmem olmadı,akıntımda çok değildi normal şekildeydi :KK31: Bööyle işte,tşk ediyorum poncem :KK17:

Kizlar hamile kalan canim sansli arkadaslarim!! Asil ben cildiricam!! Ya zel olmazsa yazsani ayda kac kere iliskiye girdiniz hamilelik oldu ya bem her iki gunde bir hayatta yapamiyorum pestil gibi eve geliyorum benimki de oyle:KK43:(( ya nasil olur "kesin istiyosan adet bitimi basla bi sonraki adete kadar iki gunde bir!!!!" Diyolar bu nedir ya insaf:KK43:(( full iki gunde bi mi yapiyosunuz ben napiyim bilemiyorum dun gece yapmamiz lazimdi :KK43:( sehzade mustafaya aglamaktan hayatta o moda giremedim ooffff :KK43:( nolur bisiler yazin..

Kizlar hamile kalan canim sansli arkadaslarim!! Asil ben cildiricam!! Ya zel olmazsa yazsani ayda kac kere iliskiye girdiniz hamilelik oldu ya bem her iki gunde bir hayatta yapamiyorum pestil gibi eve geliyorum benimki de oyle:KK43:(( ya nasil olur "kesin istiyosan adet bitimi basla bi sonraki adete kadar iki gunde bir!!!!" Diyolar bu nedir ya insaf:KK43:(( full iki gunde bi mi yapiyosunuz ben napiyim bilemiyorum dun gece yapmamiz lazimdi :KK43:( sehzade mustafaya aglamaktan hayatta o moda giremedim ooffff :KK43:( nolur bisiler yazin..

canım önemli olan yumurtanın çatladığı zaman öncesinde ve sonrasında ilişkiye girmen.. ama yumurtanın ne zaman çatladığını tam olarak bilemediğimizden gün aşırı ilişki öneriliyor.. adetinin ilk gününden hesaplayıp 10-12-14-16-18. günler ilişkiye girmek genelde yeterli oluyor.. ama senin adetin kaç günde bir oluyor?.. ona göre değişir.. internette yumurtlama tarihi hesaplama programları var onlara bak istersen.. bir de ovulasyon testleri var.. onlarla kendin evde tespit edebiliyorsun ne zaman çatladı yumurtan diye.. tüm bunlar yeterli gelmezse bir de doktor tarafından yumurta takibi yaptırabilirsin...

ayyy ne çok bilgi verdim.. aferin bana..:KK1:

canım önemli olan yumurtanın çatladığı zaman öncesinde ve sonrasında ilişkiye girmen.. ama yumurtanın ne zaman çatladığını tam olarak bilemediğimizden gün aşırı ilişki öneriliyor.. adetinin ilk gününden hesaplayıp 10-12-14-16-18. günler ilişkiye girmek genelde yeterli oluyor.. ama senin adetin kaç günde bir oluyor?.. ona göre değişir.. internette yumurtlama tarihi hesaplama programları var onlara bak istersen.. bir de ovulasyon testleri var.. onlarla kendin evde tespit edebiliyorsun ne zaman çatladı yumurtan diye.. tüm bunlar yeterli gelmezse bir de doktor tarafından yumurta takibi yaptırabilirsin...

ayyy ne çok bilgi verdim.. aferin bana..:KK1:

Sevgili hukukcu, sagol detayli yazmissin. Bu yazdiklarini ben ezberledim canim arkadasim benim:KK43:(Yumurtalama zamanimi hesaplamaktan canim cikti. Amazon demisti kitler aldim denedim olmadi silik silik tutturadim nette arastirdim dikkat!! BAZEN AYDA BIRDEN FAZLA YUMURTLAYABILIYOMUSUZ!! ilaveten bu durum hemen adet bitimi sonrasi ya da gec yumurtlama bazinda adete yakin olabiliyormus bu sebeple 2 adet arasi full iki gunde bi deniyormus:KK43:( yani arastirmalarim bi yonde lakin ben bunu uygulayamiyorum
Uygulayabilen var mi diye sormak istedim.verdigin bigiler icin tekrar coook tesekkurler canim sevgiler herkesee.

kızlar adete 1 hafta kala kanda çıkar mı gebelik? benim bat a daha 1 hafta var, ama garip bir şekilde bugün k.rengi lekelenmem oldu, korktum açıkçası.. ve gidip kan tahlili verdim.. 2 saate çıkacak ama acaba çıkar mı ki varsa?

arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım 33 yaşındayım 1 çocuğum var 2. için uğraşıyorum 5 aydır diye bugün adet oldum bi sorun mu var acaba diye eski doktoruma gittim baktı bi sorun yok dedi sonra anlattı hamile kalmak isteyen her 100 kadından ilk ayda sadece %7 si hamile kalır geri kalan ayda da % 7 derken 10 ayın sonunda %85 i gebe kalmış olur . geri kalan %15 de de eğer 1 yıl içinde korunmadığı halde çocuk olmamışsa o zaman araştırmaya başlanır siz bi ayki 7 kişi içine girmemişsiniz rahat olun sıkıntı yapmayın dedi birkaç hormon testi verdi onlarda normalse takma kafana dedi :)

Mantıklı olanda bu. Zaten bu nedenle bir yıldan once tadavıye baslamıyorlar. Bir yıl deneyin sonra gelin diyorlar. Dilerim en kısa zamanda o %7 ye gireriz hepimiz.

kızlar adete 1 hafta kala kanda çıkar mı gebelik? benim bat a daha 1 hafta var, ama garip bir şekilde bugün k.rengi lekelenmem oldu, korktum açıkçası.. ve gidip kan tahlili verdim.. 2 saate çıkacak ama acaba çıkar mı ki varsa?

aay hadi inşallah kuzum çok sevinirim çıkabilir bilmiyorum ki kuzum çıkmayanda var

aay hadi inşallah kuzum çok sevinirim çıkabilir bilmiyorum ki kuzum çıkmayanda var

inşallah canım hayırlısı olsun.. ama varsa da bu kanama iyi bir şey değil anladığım kadarıyla.. neyse herşeyin hayırlısı kuzum ya, akşamüstü alacam bakalım sonucu.. haber veririm akşam..

kızlar pazartesi günü dr a gitmiştim yumurtam 20mm miş.bugün bikez daha gittim çatladımı diye bakcaktı ve çatlamış.gün aşırı ilişki olsun dedi.e çatlama olduysa geçmiş gitmiş olmuyomu.yoksa çatladıktan sonra 12 saat boyunca şansım çok oluyomuş onumu kastetti acabaaa

Canim umidini kirmak istemem ben genelde 4 gun oncesinde lekelenmem olur ama insallah yerlesmedir yaz mutlaka sonucu hadi hayirlisi:)

Canim umidini kirmak istemem ben genelde 4 gun oncesinde lekelenmem olur ama insallah yerlesmedir yaz mutlaka sonucu hadi hayirlisi:)

canım ama benim adetim çok düzenlidir ve en fazla 1 gün önce leke gelir..? daha 1 hafta var adete hani tam 28.gün adt olurum ben.. bilmiyorum kuzum ama eğer bebek yoksa fena üşütmüş veya enfeksiyon olmuş olabilirim:KK43:( hala çıkamadım bu arada işyerinden.. 5 te ancak çıkabilecem sanırım.. haber veririm akşama

X