2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Bezene kadar dinledim canım.. Bu aralar yabancı müzik damarım tuttu :)))

kuzum umarım hamilesindir ama değilsen en kısa zamanda sende adet olursun inşaAllah takıntı yapma fazla

Hadi gözün aydın canım ya..:) Ne yapacaksın şimdi, takip mi yaptıracaksın?

amazon :)) hoşgeldin yoktun sanki bayadır :))
afyonluu gelsın tedavıı kürlerr sonra bebişlerr :)))

gule23 sende benım gıbı işin yoğunlugla cebeleşenlerdendin :)) hatırladım ben azıcık rahat etmeye başladım ama ay ortalarında yogunlugum başlarrr :=))) bızdee senı sevıyoruzz canımmm

merhaba arkadaşlar hangi sayfaya girdiysem kimseni beni görmüyor ama yaaaaa birde bu sayfaya gireyim dedim bende 3 yıllık evliliğim boyunca bebek olsun diye çabalayanlardanım önümzdeki ayda ilk defa aşılama yapılacak beni de görün ve dua edin nolurrr burada birbirine sımsıkı kenetlenenleri görünce çok seviniyorum ama kıskanıyorumda beni tek bırakmayın benide alın yanınıza yaaaaa noluuuuuyyyyyyyyyyyy

Kuzum bu ne hal.. Dur bi sağlam ol.. Şükür burda herkes aynı dertten muzdarip.. Kimse duasından kimseyi eksik etmiyor.. Her birimizin farklı tedavileri olsa da amaç aynı: Sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir bebek.. İnşallah Rabbim nasip edecek..
Hoşgeldin..

Evet ya bazen hiçbişi anlamadığın şeyleri dinleyeceksin ki canın acımasın

oy oy kıyamam canooo hpşgeldinn aramıza :)) gel sende yaz paylaş herşeyini bizde senın mutluluguna ortak olalım inşşallah :))) aaa bak yok sa ılk denemede tutacak mı? allah mı söyletti :)))

ayyy sağolasın canım benim Allah razı olsunn hoşbulduk gülümm

oy oy kıyamam canooo hpşgeldinn aramıza :)) gel sende yaz paylaş herşeyini bizde senın mutluluguna ortak olalım inşşallah :))) aaa bak yok sa ılk denemede tutacak mı? allah mı söyletti :)))

ayyy inşallahhh bitanem yaaa Rabbim duysun çok sağolun şincik mutlu oldumm sağolun kuzucuklarrr ama bugünle kalmasın unutmayınn heeeeee

ayyy inşallahhh bitanem yaaa Rabbim duysun çok sağolun şincik mutlu oldumm sağolun kuzucuklarrr ama bugünle kalmasın unutmayınn heeeeee

canım bız unutmayızz bız buraya sureklı yazıyoruz :)) bız derken ben afyonlu cahsa perı kanadı zeydın sen60 amazon birde biçimsizim var da şuan yokkk gelecek inaşşallah sende katıulabılırısın kendınden bahset bıze ne kadardır tedavı göruyorsun sorun neydi?

çok sağolun canlarım ben üç yıllık evliyim ilk bir yıl korunduk daha sonra çocuk istedik fakat olmadı bu süre zarfında iki kez kimyasal gebelik geçirdim fakat malum düşükle sonlandı doktora gitmaye karar verdik bende yumrta çatlama kontrolü yapıldı herşey düzenli gelişti eşimin değerleri düşük çıktı 18 milyon civarı doktor proxeed diye bir ilaç önerdi fakat oda çok maliyetli olduğu için alamadık sigortada karşılamıyor bizde aşılamaya karar verdik rahim filmi çekildim ondada benim sağ tüpte problem çıktı sol açık bu sefer kafam karma karışık oldu canımı çok sıktımm bakalım önümüzdeki ay aşılama yapılacak umutla bekliyoruzz bakalım nolacakkk

bebek haberimi beklioruz... ben işteyim çalışıorum mesainin bitmesini bekliyorum....

şimdi okudum geçmişi herşeyden önce rahat ol başka şeylerle uğraş sana böle diorum ama takmamak elde değil gerçekten psikolojikman rahat olursan rahat oluyo...bnde yaşadım düşük zor...hemde çok yeni

kzum oncelıkle çok sagol ben düşük yaşamadım adetım geçiktı aama hamılelıkten degıl galıba sıtresten valla adet olayım bı dr gıdeyım sıtres yapamayacagım artık :)) söz veryorum kendıme

anladım kuzum bak ne guzel dırek aşılama yaptırcakmışsınız dr banada dese sevıne sevıne yaptırım senın tüp açılır sorun degıl eşininde sgrar fılan ıcıyorda bıraksın doğal yollarla destek alsın devlettın karşıladıgı hiç ilaç yok mu eşine göre herşey para parının gözu kör olsun aşılamayı devlette mı yaptırcaksınız??

aramıza hoşgeldin kuzucuk dilerim rab'bim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsinn vardır bi vakti zamanı hepimizin bebişininde merakla sabırla bekliycez

aramıza hoşgeldin kuzucuk dilerim rab'bim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsinn vardır bi vakti zamanı hepimizin bebişininde merakla sabırla bekliycez

hoşbulduk canımm sabırla ve umutla bekliyoruz zaten başka yapacak birşeyimiz yok malesef birde bol bol duaaa inşallah birgün bende buraya hamileyiiimmm diye yazılar yazabilirimm Rabbime sığınıyoruz ondan ötesi bir hiçç ondan gelene hayırda olsa şerde boynumuz kıldan incee

aynen öyle bacımm ya şu parayı çıkaran lidyalıları bulursam hiç iyi demicem vallaaa :)) bilmiyorum başka ilaç varmıdır diyede hiç araştırmadık verdiği ilacın maliyeti ayda 300 tl yi buluyor bizde okadar parayı ona verene kadar aşılama yaptıralım dedik ben adanadayım burda çukurova üniversitesi balcalı hastanesinde yaptırıcam kısmet olursa devlet aşılama için para vermicem muyene ücreti falan sadece ilaçlara para vericem oda ne kadar tutar hiç bilmiyorumm senin sorunun ney canımm inşallah hepimiz birgün annlik duygusunu tadarız bu uğraşlı yolda sonuçlarımız güzel olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…