2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Canım çok geçmiş olsun ya.. Rabbim tez zamanda şifa versin.. Wcb bağışıklıkla alakalı bişi vücudunda istenmeyen şeyler var ki savaşçı akyuvarlar çoğalmış.. Biraz da kansızlık var sanırım hgb den dolayı.. Hiç canını sıkma elbet hallolur Rabbim başka büyük dert sıkıntı vermesin kuzum :KK54:

amin canım benim inşallah bunu da hayırlısınla atlatırız.bende sonuçları aldım elime internetten araştırayım dedim çokta bişey anlamayınca bırakıverdim.evet birazda kansızmışım.kendi doktoruma da bu yüzden çok kızgınım hiç birşey demedi bana.doktor değiştirmenin vakti zamanı gelmiş artık.herşeyin hayırlısı olsun inşallah.

kzum oncelıkle çok sagol ben düşük yaşamadım adetım geçiktı aama hamılelıkten degıl galıba sıtresten valla adet olayım bı dr gıdeyım sıtres yapamayacagım artık :)) söz veryorum kendıme

canım çok yolun başındasın inş dualrınn kabul olur hemen pes etme...bn her sonuçta yıkılıyodummm alıştım artık şimdi gülüyorumm...

akşama çocuk çalışmasımı yapcam yemek mi yapcam ortalığımı toparlıcam duşmu alcam ayyy eve gitmeden yoruldum valla.
kadın olmak çok zor çok.

aynen öyle bacımm ya şu parayı çıkaran lidyalıları bulursam hiç iyi demicem vallaaa :)) bilmiyorum başka ilaç varmıdır diyede hiç araştırmadık verdiği ilacın maliyeti ayda 300 tl yi buluyor bizde okadar parayı ona verene kadar aşılama yaptıralım dedik ben adanadayım burda çukurova üniversitesi balcalı hastanesinde yaptırıcam kısmet olursa devlet aşılama için para vermicem muyene ücreti falan sadece ilaçlara para vericem oda ne kadar tutar hiç bilmiyorumm senin sorunun ney canımm inşallah hepimiz birgün annlik duygusunu tadarız bu uğraşlı yolda sonuçlarımız güzel olur inşallah

ayyy inşallahhh bitanem yaaa Rabbim duysun çok sağolun şincik mutlu oldumm sağolun kuzucuklarrr ama bugünle kalmasın unutmayınn heeeeee :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

aramıza hoşgeldin kuzucuk dilerim rab'bim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsinn vardır bi vakti zamanı hepimizin bebişininde merakla sabırla bekliycez :KK66:

akşama çocuk çalışmasımı yapcam yemek mi yapcam ortalığımı toparlıcam duşmu alcam ayyy eve gitmeden yoruldum valla.
kadın olmak çok zor çok.

ayyy çook güldüm sen çook yaşa emiii :)))

çok sağolun canlarım ben üç yıllık evliyim ilk bir yıl korunduk daha sonra çocuk istedik fakat olmadı bu süre zarfında iki kez kimyasal gebelik geçirdim fakat malum düşükle sonlandı doktora gitmaye karar verdik bende yumrta çatlama kontrolü yapıldı herşey düzenli gelişti eşimin değerleri düşük çıktı 18 milyon civarı doktor proxeed diye bir ilaç önerdi fakat oda çok maliyetli olduğu için alamadık sigortada karşılamıyor bizde aşılamaya karar verdik rahim filmi çekildim ondada benim sağ tüpte problem çıktı sol açık bu sefer kafam karma karışık oldu canımı çok sıktımm bakalım önümüzdeki ay aşılama yapılacak umutla bekliyoruzz bakalım nolacakkk

öncelikle hoş geldin aramıza.lütfen canını sıkma bukadar kafanı bunlarla doldurma biliyosunki streste en büyük etkenlerden biri.bende aşılama geçirdim.inşallah hayırlısıyla tutar seninki.Rabbim tez zamanda anne olmayı nasip eder..

öncelikle hoş geldin aramıza.lütfen canını sıkma bukadar kafanı bunlarla doldurma biliyosunki streste en büyük etkenlerden biri.bende aşılama geçirdim.inşallah hayırlısıyla tutar seninki.Rabbim tez zamanda anne olmayı nasip eder..
cümleten hoşbulduk bitanem stres yapmaya çalışıyorum ama elinde olmuyor işte insanın akşama kadar evde tek başımayım hep kendimi dinliyordum şimdi buraya takılıyorum iyiym çok şükür umut dolu yazıları görünce bende umutlanıyorum inşallah hepimiz çığlıkalrı basarız birgün burdan hamileyiz diyeee :KK49:

kzum oncelıkle çok sagol ben düşük yaşamadım adetım geçiktı aama hamılelıkten degıl galıba sıtresten valla adet olayım bı dr gıdeyım sıtres yapamayacagım artık :)) söz veryorum kendıme

canım daha çok yolun başındayız herşey için en önemlisi gençsin avantajın var böle düşünn inş olur kendime istediğim kadar emin oll...rabbim isteyen herkese yaşatsın...

canım çok yolun başındasın inş dualrınn kabul olur hemen pes etme...bn her sonuçta yıkılıyodummm alıştım artık şimdi gülüyorumm...

evet bende kendımı yolun başında hıssedıyorum dıyorum bazen allah nasıl sabır verıyor yıllardır bebek ısteyenleri allah başta sabır güç kuvvet versın gerçektende çok zor sabır gerektiren bi yol

evet bende kendımı yolun başında hıssedıyorum dıyorum bazen allah nasıl sabır verıyor yıllardır bebek ısteyenleri allah başta sabır güç kuvvet versın gerçektende çok zor sabır gerektiren bi yol

evet cidden 10-15 yıl bebek bekleyenler var ben 3 yılda pert oldum allah yardımcımız olsun allah hayırlısını versın kızlar hepimize tek tek birgun hamıleleık resımlerımızı koyarız inş.

aramıza hoşgeldin kuzucuk dilerim rab'bim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsinn vardır bi vakti zamanı hepimizin bebişininde merakla sabırla bekliycez :KK66:

afyonluu nereyee kayboldun adet oldun kuş gibi rahatladın dimi :))) uçtun gıttın sesın soluğun da kesıldıı
zeytin de işten izin alıp gıttı galıba :KK43: yazmadıgına göre benı yanlızmı bıraktınız kaderımle :)))

evet cidden 10-15 yıl bebek bekleyenler var ben 3 yılda pert oldum allah yardımcımız olsun allah hayırlısını versın kızlar hepimize tek tek birgun hamıleleık resımlerımızı koyarız inş.

evet benımde hayellim bırgun bebegım olursa fotosunu yukeleyecem ve yıne yazacagım herkese umut vermeye çalışcam kuzumm sen hani tedavı göruyordun bı an unuttumm

progestanım bu akşam son. doktorum ertesi gün tahlil yaptır dedi. 10 gun kullandım ılacı hıc kafaya takmadım cunku hıc umudum yoktu bu ay için. genelde ilaç bıtımı adet olunuyomus ben hala adette olmadım ama acayıp stres ve heyecan yapmaya basladım sımdı.....
yrn sabah gıdıp o tahlılı yaptırana kadar nasıl gececek vakıt kızlar yaaaaa acayip panik oldum. oysa 10 gündür ne kadar relaxtım :2:

evet benımde hayellim bırgun bebegım olursa fotosunu yukeleyecem ve yıne yazacagım herkese umut vermeye çalışcam kuzumm sen hani tedavı göruyordun bı an unuttumm

canım bu ikinci ayım klomen kullanıyorum bugun gittim 4 yumurtam varmış gün aşırı ilişki verdi . ama akşama çalıkuşu var dizim başlamadan butun işleirmi halletmem lazım:-)

progestanım bu akşam son. doktorum ertesi gün tahlil yaptır dedi. 10 gun kullandım ılacı hıc kafaya takmadım cunku hıc umudum yoktu bu ay için. genelde ilaç bıtımı adet olunuyomus ben hala adette olmadım ama acayıp stres ve heyecan yapmaya basladım sımdı.....
yrn sabah gıdıp o tahlılı yaptırana kadar nasıl gececek vakıt kızlar yaaaaa acayip panik oldum. oysa 10 gündür ne kadar relaxtım :2:

ayyyy canım inş hamileisndir. inşallah güzel haberler verırsın bize beklıyoruz haberını

X