2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben işyerinde çalışıyomuş gibi yapıp nette takılıyorum.

valla kuzucuk bende kazak örüyorum eşime oyalanıyorum sen nasılsın

canımm cahsa çook geçmişş olsun kuzum ıyı degılım demişsin uzuldum kuzum dua et rahatlarsın bıde mutlu olabıleceğin şeylerle uğraş olmazsa başka bı dr daha gıder sonuçlarını gösterırsın bencede kistçoçuğa engel değil geçen ay dr banada çatlamamış yumurtan var kistleşebilir demişti demek ki çatlamayan yumurtalar kistleşiyor çok anormal bişey değil
afyonlu sana hayranım ilerde benım sıpamada yelek isterim teyzesi :))
zeytinim hoşgeldinn :))

sağol canım.evet kist hamileliğie engel değil biliyorum fakat işte hastaneye yatırıp gözetim altında tutalım dedi bende kabul etmedim şimdi napıcam diye kara kara düşünür oldum.

hastanede kalmaman daha ii olmuş zaten sureklı hastane ilaç mahvolduk . canım doktor ne dıo sana neden olmuyomuş. geçen bir arkadaşım hamile kaldı ve sabah aç karnına incir yemiş ve bir çay kaşığı çörek otu yemiş. ben bugun çörek otuna başladım. inş. bu ay olur canım...

canım bende de var kist takma hiç
kist hamileliğe engel değil
ağrı yapıyor biraz ama ne yapalım minik mucizeler için katlanıyoruz

çörekotunu nasıl yemiş ya balla karıştırıp mı çok acı olmaz mı
suylamı yutmuş ki cnm
çörekotu her derde deva

aklımmm almıyorrrr yaaa ne olduu bize afyonluu neden hala adet olamadıkk ( bu kaderın nasıl bır oyunu galıbaberaber kür yapacagımızı hissettilerr gelmedi kırmızılarr :)))))

canımm çok sağol.benimde işte bu aşılamada kullandığım iğneler yaptı galiba doktorda biraz kötü konuşunca hastaneye yatman lazım diye bende üzüldüm işte.içim sıkılıyor artık iğneden haptan.2 ay öncede kendi doktorumda bana atılmamış yumurtan var dedi tabikide bunun zararlarından bahsetmedi kaç defada kontrole gittim hiç söylemedi.herşeyin hayırlısı Allah bi yol kararlamıştır bakalım beklicez görücez.

aynen canım kalamazdım zaten iğne ilaç hap göresim yok artık bu sıralar.doktorda bu durumlarda ameliyat oluyor ama ilk önce bi serum ilaç takviyesiyle yok etmeye çalışalım dedi milimini hatırlamıyorum hiç nekadar dedi ama büyük anladığım kadarıyla.çünkü ben seneler önceside kistim patladığı için acil ameliyata alınmıştım hemen biraz ondan tedirgin olşdum sadece.ama bakalım bekliyelim artık herşeyin hayırlısı.

canım eger sağlıgın için hastanede yatıp takıp edılmen gerekıyor sa git kuzum dr daha ıyı bilir orda sıkıntına çare olacak dıye düşün
bak bana da dr sıkıntılarında hiç bahsetmedii pekii atılmamışş yumurta adet geçikmesii yapar mı?????? bılıyormusuuun?? kuzum benım gunum baya geçti dee

canım bende de var kist takma hiç
kist hamileliğe engel değil
ağrı yapıyor biraz ama ne yapalım minik mucizeler için katlanıyoruz

aklımmm almıyorrrr yaaa ne olduu bize afyonluu neden hala adet olamadıkk ( bu kaderın nasıl bır oyunu galıbaberaber kür yapacagımızı hissettilerr gelmedi kırmızılarr :)))))

denizkabuğum örmemmi eşime kazağını öreyim sonnrada minik minik bebek kıyafetleri örcem sana da gönderirim kargoyla valla nolcak sanki :)

zeytinim kist bendede var hem adetlede atılmıyor aylardır var belki önceden vardı bilmiyorum ki ama hamile kalmaya engel değilmiş

denizkabuğum valla anlamadım gitti adet neden gecikiyor saat gibiydi evlenmeden evvel boşasammı ki ben bu adamı
şaka bi yanada 13 gün oldu yahu erkek gibi hissediyorum artık kendimi pöööf

bu arada eltim hamileymiş ama dış gebelikmiş şimdi hastanede dr ona sende kist var hemde tehlikeli yerde senin hamile kalmaman gerekiyordu demiş,anlamıyorum 2 kızı var zaten onlara zor bakıyor ne gerek var 3.ye Allah onlara sağlık versin şimdi ameliyatla alıncak bebek

ikimizdeee hamileee çıksakk ikimizdeee hayırrrr ben hamıleee değilim değilizz diye bağrırım o kadar yanii :)))))

tekrardan şiddetli bi ağrım olursa artık ozaman giderim canım şimdi hiç içimden gitmek gelmiyor o hastaneye.atılmamış yumurta adet gecikmesi yapmaz canım ben öyle biliyorum.çünkü doktora gittiğimde adetimin üçüncü günü gittim gecikmemişti doktor ozaman söyledi atılmamış yumurtan var diye kuzum.

tamam kuzum sen ıyı ol kendını bı toparla git :)))
yaaa ben neden adet olmadım o zaman :)))
ha bı de ben o ay ara kanama gibi olmuş demişti dr çatlamamış yumurtan var demişti :))

ikimizdeee hamileee çıksakk ikimizdeee hayırrrr ben hamıleee değilim değilizz diye bağrırım o kadar yanii :)))))

kızlaaar adet oldum şimdi :) çook şükür şimdi tedavime devam edebilcem çok şükür demin size yorum yazdıktan sonra olmuşum kendimi erkek gibi hissediyordum artık bitanem umarım sende en kısa zamanda adet olursun

tamam kuzum sen ıyı ol kendını bı toparla git :)))
yaaa ben neden adet olmadım o zaman :)))
ha bı de ben o ay ara kanama gibi olmuş demişti dr çatlamamış yumurtan var demişti :))

sağol kuzum benim:) peki adetin gecikti hamiş olabilirmisin?benimde kahverengi lekelenmeler olmuştu o ay canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…