2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
sağol kuzum benim:) peki adetin gecikti hamiş olabilirmisin?benimde kahverengi lekelenmeler olmuştu o ay canım.

pazar akşamı ıdrar tesi yaptım evde bişey çıkmadı ( sadece rahım fılmı çektirmiştim aralık 7 dene sonra 1 haftaya yakın lekelenme oldu ama rahım fılmınden kaynaklı dıye bılıyorum

beni yanlız mı? bıraktınn ya (( şaka şakaa sevındım valla bende adet olup sevınmek istiyorumm şayet hamılee degılsemmm

pazar akşamı ıdrar tesi yaptım evde bişey çıkmadı ( sadece rahım fılmı çektirmiştim aralık 7 dene sonra 1 haftaya yakın lekelenme oldu ama rahım fılmınden kaynaklı dıye bılıyorum

evet canım o lekelenmeler rahim filminden sonra illa oluyor.bakalım biraz daha bekle belki inşallahhh olmaszın..

Hadi gözün aydın canım ya..:) Ne yapacaksın şimdi, takip mi yaptıracaksın?

evet canım doğru katlanıcaz artık hepsine herşey Allahtan herşey kabulümüz.
öyle cnm Allah başka dertler vermesin

afyonlum geçmiş olsun eltine
Allah olanlara ömür versin

adette olmuşsun iyi sevindim kafan rahatlar
denizkabuğu hadi inş. hamilesindir belki öyle umut ediyrm

bugun 9. gun degıl mı tarlusalı ıctıgınden berı =) bende 9. gunde regl olmustum

Hadi gözün aydın canım ya..:) Ne yapacaksın şimdi, takip mi yaptıracaksın?

bugun 9. gun degıl mı tarlusalı ıctıgınden berı =) bende 9. gunde regl olmustum

amazonum sağol kuzum evet takip yaptırcam birde adetimi düzenlemesiçin ilaç istiycem umarım hakkımızda hayırlısı olsun ama çok sevindim adet olunca :)

senben60 evet canım 9. gün bugün 2 ay evvel içmeye başladığım günden itibaren 12.gün olmuştum :)

perşembe veya cumaya kadar bekleyıp kan testı vermeyi düşünuyorum daha fazla beklemeyecegım ya ama olsaydı ıdrarda çıkardı dimii

canım hemen öyle düşünme daha idrarda hemen belli olmaz öyle.sen içini ferah tut dikkat et kendine inşallah hamilesindir kötüsünü düşünme.

herkese selam kızlar.. bugün işyerinde çok yoğunum giremedim hiç.. şimdi şöyle bi baktım, okudum yazdıklarınızı bi selam veriym dedim.. geri işime dönmem gerek, bitmek bilmedi çığlık atacam az kaldı :84:
seviyorum sizi, görüşürüz canlarım:))

aklımmm almıyorrrr yaaa ne olduu bize afyonluu neden hala adet olamadıkk ( bu kaderın nasıl bır oyunu galıbaberaber kür yapacagımızı hissettilerr gelmedi kırmızılarr :)))))

kızlar inanın bana bende öyleydim. hava değişikliğinden olabilir. ben normalde çok düzenli oluyordum fakat arada15 gün gecikmeli oldum.. zaten 1 ay sonra kürü denedim sonra oldu... ama kürü şiddetle tavsiye ederim... ve kesinlikte internette yazan yazıları okuyun. yataktan kalkmayın ayaklarınızı yukarı kaldırın vs işe yarıyor bence....

Canım çok geçmiş olsun ya.. Rabbim tez zamanda şifa versin.. Wcb bağışıklıkla alakalı bişi vücudunda istenmeyen şeyler var ki savaşçı akyuvarlar çoğalmış.. Biraz da kansızlık var sanırım hgb den dolayı.. Hiç canını sıkma elbet hallolur Rabbim başka büyük dert sıkıntı vermesin kuzum

Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.. Siz hangi kuru tavsiye ediyorsunuz ogrenebilir miyim ?

yanii yanlış anlamadıysam geçikmeden bıraz ay sonra hamıle mi kaldın??? :))) darısı bızee ever kürü beklıyoruzz

canım hemen öyle düşünme daha idrarda hemen belli olmaz öyle.sen içini ferah tut dikkat et kendine inşallah hamilesindir kötüsünü düşünme.

ayy ağzını yerim cahsa ne guzell şeylerr yazmışsınn inşallahh inaşşallahh :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…