2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Teşekkürler sevgili mune...
En doğrusunu gören bilen sevgili yöneticilerimizde olmasa bombardıma tutulmayacagız zaten ...
insanlar suçlamadan size sorsa..? ortada sorun kalmayacak ...
Hoş sizin bu açıklamanız bile arada kaynamış görmek istemeyenler tarafından ama olsun teşekkür ederim dikkate alıp bu uyarıyı yaptıgınız ıcın dılerım verılmesı gereken cezalarda verılır...

Aaaa çok şaşırdım ne insanlar varya adminlerimize çok teşekkürler

ağzını yesinlerrr ne guzel yazmışsın böyle şeyler yazarak ve okuyarak bıle guzell enerji geçiyorr hepimizee :)))

sağolun kızlar aminn inşallah

kuzum zeyitnnimm unuttum ya bugunler de bılıyorsun çook yoğunum bı an aklımdan çıkmış ne zaman kaçta gıdyorsun haberlerını beklıyoruz dr herşeyı sor kafana takılan :))

herkese gunaydın hatta tunaydın kızlar , bugun baya yogun basladım gune yazamadım sizlere ,yenı gelen arkadaslar olmus hoşgeldınız arkadaslarrr

Perıcım arkadasların yorumlarına katılıyorum ,ve senın olgunlugunuda tebrık edıyorum gercekten dost acı soyler cunku gecekterı soyler kuzum,sen regl zamanına cok yakınlastıgın ıcın boylesıne karamsar dusuncelerın hepımıze olmuyormu bu oluyor ıyıyyı dusunmek cokda mumkun olmuyor bak bı regl'ni ol rahatlayacaksın gececek bu karamsarlık ama bu sekılde uzgunluk stres derken gecıkedebılır =( Üzme kendını canım bızlerede kırılma sakın,bılıyorum hep ben mı hep ben mı dıyeceksın son kez olsun bu de hadı perıcım sende kırgınsın bılıyorum cok ıyı anlıyorum ama esın suanda bunalmıs durumda bak sende dıyorsun her aksam her aksam arayıp bunaltıyorlar ve unutma arkadasım emın ol bır erkek bunalmıs durumda ıse esıylede arası kotu ıse kımden guleryuz destek gorurse onunla paylasır ve o ınsana yakınlasır (kastettıgım baska kadın fln degıl oyle anlama ) senden uzaklasmasın ve esıne su sıkıntılı gunlerınde ben burdayım de bunu hıssetsın tekrar konus ondan bıse bekleme erkek işte cocuk gıbıler sokul koynuna sarıl tamam de tekrar konusuruz bu gıtme işini bılıyorum sende gıtmek ıstıyorsun ama sıkıntılardan dolayı boyle olduk bugunlerde bız bırbırımıze daha sıkı sarılalım de ama sole bole dıye hemen ıyı cvp vermeyebılır tamam işte sus şimdi sonra konusalım sakınce ,sarıl sende gururun mu ıncınecek kuzum sakın bunu dusunme kocan o senın sevgılın degıl kı nışanlında degıl.aranızda her soguk gecen gun kayıp bebek konusuna gelınce bırbırınıze bı doyun derım yıne cok dıkat edıp korunma bırak zamana ne zaman gelecekse de sız ıyı olun yeterkı kuzum bebecık kendılıgınden gelır,ve su cok onemlı esınde senın kadar ıstıyormu sen ıstıyorsun dıye evet ıstıyorum demek degılde baba olmaya hazırım ve ıstıyorum demesı cok onemlı.yıne senın ıcın onemlı bunlar cunku suan bazı sıkıntılar var etrafınızda ve yuvanızada yansımıs bu sıkıntıların bırazda olsa gecmesı gerek ozellıkde sızın yuvanızda streslı bı ortamda bebek sahıbı olmakta zor cunku hamılelık donemı kafan cok rahat ve mutlu gercekten mutlu hıssetmelısın kendını ve suda var ozel olacak bıraz ama hamılelık ılk 3 ay ılıskı olmamalı rısk acısından dıye bılıyorum ılk 3 ay ve sonrasını hesaba katarsak yenı evlılıklerde bu da sorun yaratabılır erkek ıcın olur bu sorun ve dısarıya yansıması sınır gergınlık olur boyle seylerın buyuzden erkekde evet bebege hazırım demelı..kuzum aranız bı duzelsın yeterkı bebek konusunuda konsuursunuz calısmalarda yaparsınız ıkınızın ıstegı onemlı olan ve bak sen esıne odaklan bebek dusuncesını cıkar aklından bebek gelecek zaten dusunmeyınce gelıyor baksana cok ornek var kırıcı bırsey yazmıs yada kızacagın sımdıden ozurdılerım canım cok uzun yazdım bılıyorum ama iyi ol yine neselen ve mutlu ol esınle istedigimizden bende daha 8 aylık evlıyım senı anlıyorum cunku ve bılıyorum evlılıgın 3.4 ve 5 aylarının zorlugunu , gececek inan ki..

hep aynı canım ya bende bi fırsat yakalamışken bakayım neler olmuş dedim :))

Günaydınlar cm sagol yeniler var aramızda sizlerde hoş geldiniz

iyilik sağlık koşuşturmaca bekleyiş umut sabır.Allaha şükür iyiyim:))

işte bu kadar güzel karışlamalıyız herşeyi :)) benımde bat 28 dı hala gelmedı bende bıran once gelsın kırmızılarda dr gıdeyım tedavıme başlasın :)) diyorumm hayırlısylaaa

işte bu kadar güzel karışlamalıyız herşeyi :)) benımde bat 28 dı hala gelmedı bende bıran once gelsın kırmızılarda dr gıdeyım tedavıme başlasın :)) diyorumm hayırlısylaaa

canım hayırlısı inşallah Rabbim hakkımızdakinin en hayırlısını versin hepimize:)

Kızlar bu arada dün çatlatma iğnemi oldum bugün itibari ile çalışmalara başlıyoruz.sizlerde dua edin bu ay tutar inşallah :121:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…