2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
günaydın kızlar dün akşam iş yerinden çıkarken kötü bir haber aldım sözleşmem yenilenmicekmiş
zaten biliyordum 3 ay sonra bitireceklerini çalıştığım yer kapanıyor ama insan 3 daha kendini hazırlıyor ona göre plan yapıyor
bebek için para ayırırım diyordum hastane masrafları fln ama bu ay bitirebilirlermiş
çok kötü olucak benim için tam da bebek hayalleri kurarken
üstelik kış yükü de fazla dua edin kızlar bari 3 ay daha uzatılsın

cnm herseyın hayırlısı sakın bunun ıcın planlarını erteleme bende cok dusunuodum maddı durumları cocuk ısterken cıdden hıc gerek yok emın ol o bereketıyle rızkıyla gelecektır. uzasın veya uzamasın sen bu aykı maasını tut ozaman hastane ıcın. ya ben ınanıorum cok Allah yardım eder tedavıne de devam edersın..

serapcığım sonuçlar iyimiş hadi gözünüz aydın
kızlar ben kaçar işlere bakayım biraz görüşürüz

yok cnm eşimle de konuştuk akşam ertelemicez bebek işini
çok heves ettim bu sefer ilk kez kendimi bu kadar hazır hissettim
yaş gidiyor zaten Allahım yardım eder biliyorum
birşey çıkarır Rabbim.
aslında doğum işi değil de şu testler fln var ya yaptırılması gereken çok pahallıymış onlar korkutuyor beni ne yalan söyleyeyim
sadece eşiin çalışması ile nasıl o testleri yaptırırız bilmiyorum ama çok da düşünmek istemiyorum

serapcığım sonuçlar iyimiş hadi gözünüz aydın
kızlar ben kaçar işlere bakayım biraz görüşürüz

tşk ederim kuzumm hiç canını sıkma herşeyın başı sağlık ben 2bucuk yıldır evdeydım yenı çalışmaya başladım sayılır bı kapıyı kapatan bın kapı açar merak etme herşeyde bı hayır vardır

kuzum bak devlet hastanesine gidersiniz tahliler için biz öyle yaptık önemlı olan dogum yapacagın hastane ozaman ozelle uygun yollu bı yere gıdersın o zaman ola hayır ola canını sıkma sen bı hamıle kal hele :)) geri kendiğinden gelirr :))

Aynen bak tatlım dedıgın gıbı dusunmemeye calıs yıpratma kendını olsun yeterkı oda hersey halledılır cnm bnmm

kızlar sağolun moral verdiniz
serapcığım devlet hastanesinde ki testleri kabul etmiyor burda ki hastaneler
yani çorlu da zaten doğru düzgün bir yer yok
arkadaşım denemiş dışarda yaptırıp geleyim diye o zaman hiç gelme demiş dr
anlatıyordu hamileyken.Allah büyüktür inş. versin bir bebişte açar elbet bir kapı.

gunaydın tatlımmm. sen nasılsın buarada senın bılgılerın nasıldı batın ne zamandı ne zamandır bebek beklıodun falan. anımsamıorum da :97:

İyiyim canım tşk ederim
Ben İst yaşıyrm eşim ve ben 29 yaşındayız yaklaşık 1yıl 8 aydır evliyiz 5 aydır korunmayı bıraktık bebiş istioruz
İkimizde çalışıyorz adımı yazmıyorm ama özelden yazabilirim..Bebek istemeye başladığımızdan normal muay için Dr. gittim kan tahlili filan yaptı herşeyin normal olduğunu 9 ay denememi eğer olmazsa tekrar gelmemi söyledi..Şimdilik bişey yok bakalım canım 16 adet oldum bir sonraki bat tarihimde 15 ocak

tatlım eger bebek ıcın haazırım dıosan baska doktora gıt 1 yıldır korunmuoruz olmadı de 9 ay beklemektense herhangı baska bıseyın olursa erkenden bılmıs olursunz ona gore tedavı gorursunz. ıstıorum dedıkten sonrada olmuo ne yazıkkı o yuzden onceden basla tedavıne.

ben aynı biçimsizin dedığı gıbı yaptım masum bı yalan soyledım guzel ılgılensınler dıye 1buçuk yıldır olmuyor dedı şükür öyle bişey yokken

aaaa şaşırdım valla neden kabul etmıyorlarsa burda devlet hastanesınde özelın bıle sonuçlarını kabuleedıyorlar bı hatun vardı rahım fılmını özelde çektırebılırmıyımm dedı kabul ettıler kuzum sen gel :)) ankaraya ben gösterırım senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…