2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
ben aynı biçimsizin dedığı gıbı yaptım masum bı yalan soyledım guzel ılgılensınler dıye 1buçuk yıldır olmuyor dedı şükür öyle bişey yokken

hıııc ne var ne dıye uzatacan sureye söle pembe yalan kurtul. onlar tesvık edıo valla ıstıosak bız bebek onlarda bı zahmet ılgılenecekler.

kızlar bende aranıza yeni katıldım. bende 2014 annesi olacağım. bu ikinci bebeğim olacak ve 4 gebeliğim olacak.bir oğlum var 10 aylık 2 bebeğim plansz olarak geldi.daha bugün öğrendim

kızlar bende aranıza yeni katıldım. Bende 2014 annesi olacağım. Bu ikinci bebeğim olacak ve 4 gebeliğim olacak.bir oğlum var 10 aylık 2 bebeğim plansz olarak geldi.daha bugün öğrendim

hoş geldinn neguzel habersizde gelene razıyız biz bizede gelsin :))))) haberde versın olur

kızlar bende aranıza yeni katıldım. bende 2014 annesi olacağım. bu ikinci bebeğim olacak ve 4 gebeliğim olacak.bir oğlum var 10 aylık 2 bebeğim plansz olarak geldi.daha bugün öğrendim

oooyy nasıl guzel ya Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın cnm bnm. 4 gebeliğim olacak yazmıssın onu anlamadım ben.

valla çok ukalalar burda be canım
kadın diyormuş ben prof um başka dr nin yaptığı testlerle işim olmaz işine gelmiyorsa gidersin
kadın ne yapsın iyi dr diye baştan yaptırmış bütün testleri
ben olsam başka dr arardım bu muameleden sonra
paranla rezil ediyorlar adamı

zeytin nasıl bi dr var siz ordaya gıcık şeyler

eşim diyor ki dr umrunda degılız ki

ya ben dayanamam ıste anında soylenırım benı baglamaz doktorlugu onun paraayla bakıo keyfı bakmıo hos ben para verıorum hızmetıde gorcem elı mecbur. cok sınır oluorum böle doktorlara. bnmkı ıyı cok sukur aksı olsa gıtmem zaten.

selam kızlar iğnenin üstünden 11 gün geçti test yaptım negatif çıktı netten baktım 15 günden önce yanıltır diye yazıyor ayrıca ben adetimin 17. günü vuruldum iğnemi bu ay için umudumu kesmelimiyım :18:

hangı gun vurulması gerekıormus kı ıgnenın. canım senın adet tarıhın 20 sı zaten neden yaptınkı test hemen bekle 20 sı gecsın bıraz bakalım. stres yapmaaa

hangı gun vurulması gerekıormus kı ıgnenın. canım senın adet tarıhın 20 sı zaten neden yaptınkı test hemen bekle 20 sı gecsın bıraz bakalım. stres yapmaaa

canım ben geçen ay 3 hafta gecikmiştim tarlusalla adet olmuştum sanırım yumurta geç olmuş bu ay 1 taneydi 17. gün tam gelişti ve iğne yazdı dk ne bileyim duramadım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…