2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Günaydın güzel anne adayları.. herkes iyidir umarım.. benim Bat'a son 3 gün.. bakalım nolacak.. gerçi gece adt sancım vardı biraz ama.. umut işte.. :)

günaydın kızlar
güle inş. yerleşme sancısıdır canım
kayınvaldem canımı sıktı dün yine kadının ağzı hiç boş durmuyor görüşmüyorum yine yapıo yapacağını
sanki yarış ediyoruz milletle

Mrb kizlar birsey soracagim siz kan pihtilasmasi testi yaptirdinizmi. Ben bir universite hastanesinden randevu aldim prof mus testlerde dahil 122 tl ucret istediler saglik guvencem var bu ucreti istemeleri normalmi birde gittim 1 dusuk yaptim diye yi e test yapmazsa birde bosuna para verecegim siz ne dersiniz

Kızlar günaydın.ben bayadır yokum yazılanları şöyle bir okudum da afyonlum hamilesindir inşallah ya:) daha hamile kalan varmı aramızda???

Zeytincim boşver ya onları kale bile alma onların dediklerine bakarsan oooo hiç takma kafana bile canım.

bu ay ilk aşılamam yapılacak kızlar dua edin lütfen rabbim evlat isteyen herkeze versin inş

Aşılamadan korkmana hiç gerek yok canım ben geçen ay yaptırdım bildiğin alttan muayne şeklinde öyle çok çok bi acı falan hissetmiyorsun.inşallah hayırlısıyla tutar canım.

kızlar şimdi doktordan geliyorum cumartesi adet oldum doktor klomen verdı ama bukez artırdı dozunu günde 3 tane kullancam. bişey anlamadım sadece dekort diye bir ilaç verdi onu neden verdi bilmiyorum dekort kullanan oldumu acaba. dekortun çok iştah açtığını ve şişirdiğini biliyorum ama hamilelikle ne alakası varki

cnm ben sormadım ama yaptıran var ekstra ücret istemeleri tuhaf ama artık devlette de bazı ücretler alınıyormş sanırım
Zeytincim boşver ya onları kale bile alma onların dediklerine bakarsan oooo hiç takma kafana bile canım.

cnm normalde biz düşünüyoruz dediğimizde ses etmez tınmazdı şimdi eltimlerde düşünüyormuş diye laf atıo bize eeee siz yapamadınız fln diyormuş ahh benim yanımda söylecek ki vereyim cvp ne kadarda takmayım desen takılıo illa ya
sanki mecbur bizi kıyaslamaya

afyonlum haberini bekliyoruz cnm

Acaba profesor diyemi ucret istiyorlar . Ankara gazi universitesinden randevu aldim. Eger gittigimde test yapilacaksa gene bir sey soylemem ama bir kez dusuk yaptigim icin yapamayiz derlermi onu dusunuyorum yalanmi soyleyim 2 dusuk yaptim diye napayim yaa

canım özelde 600 lira falan istiyorlarmış benim son gittiğim doktor da özeldi ben istemeden kendi dedi pıhtılaşmaya da bakalım diye.. ama biz tahlil için 60 lira ödedik.. protein c ve protein s istemiş sanırım.. bu testler pıhtılaşma için yeterli mi bilmiyorum.. sonucum çıkınca sorucam başka test yaptırmam gerekir mi diye.. bence 2. düşüğüm deme.. ben de düşündüm öyle demeyi ama yalan söyleyince o testten hayır gelmez diye vazgeçtim..

herkese günaydın şekerlerrrrr.... ne var ne yok napıyosunuz bakim.. bu hafta hep iyi haberler alalım inşallah.. afyonlu gel ve bize hamileymişim yaz hadiiiii....

Inan yalan soylemeyi hic sevmem zaten soylemekte istemiyorum. Ailede annede teyze kizlarimda ilk veya ikinci cocuklarini dusurmusler bunu anlatacagim. Tatlim cok bunaldim inan 3 ay icinde normal hastaneler arastirmadi, ozele gidemedim, bu ay bebek dusunuyorduk ama bu testi yaptirmadan icim rahat etmeyecek belki kan pihtilasmasi var igne kullanmam gerekecek. Zaten esim benden beter ben atlattim dusugun psikolojisini o atlatamiyor biraz daha bekleyelim diyor 3 ay gecti, zaten bundada dusurursem 2 sene bekleyelim der. Cok sitrese girdim yaaa. Canim adetken bu testler yapilirmi bir sikinti olurmu acaba

haklısın tabi canım.. yaşadıklarımız kolay değil ben de 9 haftalık bebeğimi kaybettim.. ama bence git durumunu anlat ailede böyle bir sıkıntı olduğunu da dile getir.. ısrar edince yaptıklarını söyleyenler oldu.. ona rağmen yapmazlarsa o zaman başka bir hataneye git ve 2 kere düşük yaptım de istersen tabi.. stres de yapma biliyosun çocuk olması için ilk şart rahat olmak.. biz tedbirini alıcaz gerisi allahtan.. adetliyken yapılır canım bu testler sonuçta kan değerlerine bakılıyor.. benim sonucum 10 gün sonra çıkacakmış ama daha geç çıkanlar da var.. eğer tahlil verirsen sonucunu bekle öyle bırak korunmayı..

Insallah bir sikinti olmadan yapilir testim 2 gun sonra randevum.Canim insallah seninkide temiz cikarda icin ferahlar, sagol canim verdigin bilgiler icin

coomio canım ben yaptırdım ilk düşükte tıp fakultesınde 2 düşük yaptım doktorum gönderdi dedim ve hemen yaptılar kadın doğuma bıle gıtmedım direkt homotolojıden yaptılar bende kan pıhtılaşması çıktı canım. bence yaptırın.

cnm çok geçmiş olsun ameliyatını olunca hemen hamile kalırsın inşallah.
benimde 5 cm cuma günü randevum var ne dicek merak ediyrm ve korkuyrm

tesekkür ederim canım sana da gecmiş olsun inşallah cuma günü güzel seyler söyler doktorun beni de haberdar et..

cnm yalan söyleme bence hukukcuun dediği gibi hayır gelmez
600 un yanında o para evede kulak kalır içinde kalacaksa yaptır

tesekkür ederim canım sana da gecmiş olsun inşallah cuma günü güzel seyler söyler doktorun beni de haberdar et..

tmm cnm haberdar edicem inş. güzel şeyler duyarım

Kızlar nasılsınız benim keyfim yok pek..

Canım ben üni. hastanesinde yaptırdım hiçbir ücret ödemedim..

kızlarrrr bende geldim...
1.5 yıldır korunmuyodum korkudan doktorada gıtmıyodum kesın bı sorun vardır dıyıp bıde madddı olarak ayarlayamıyodum kendımı bı turlu. sonunda seytanın bacagını kırdım ve gıttım adet duzenım yoktu uzun zamandır. bazen 70 gun bazen 25 gun bazen 35 gunde bır oluyodum dr 8 12 14 gunlerımde baktı ve polıkıstıkover var sanırım yumurtalar buyumuyo, umudum yok ama yıne 18. gun bırdaha bakalım dedı. gıttım çok şukurkı yumurtalarım buyuyomus pco değilmişim. sadece bıraz tembelmıs benımkıler hemen progestan verdı bana 10gun kullan adet olmazsan gebelık testı yap ve gel dedı. bugun hapı kullanısımın 2. gunu... başagrısı sersemlık ve mıde bulantısı var. heyecan umut merak telaş tum duygularım bırbırıne karısmıs durumda.. kendımı kaptırmak ıstemıyorum ama ...... insanın aklı yınede kayıyo işte :44: bir umut beklıyorum 8 gunum kaldı (tabı arada bolca calısma var konu ıle ılgılı)

Hoşgeldin ccanım.. Hadi bakalım çok bekletmeden gelir bebişin inşallah.. Burda herkesin ayrı bir tedavisi ayrı bir sıkıntısı var Rabbim hepimize sağlıkla nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…