2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Kızlar nasılsınız benim keyfim yok pek..

Canım ben üni. hastanesinde yaptırdım hiçbir ücret ödemedim..

Canim aslinda olmamasi lazim ama varmiss. Netten arastirdim agustos 2013 ten sonra uni hast dr larda muayenekerden 61 tl ucret aliyormus. 2014 te 122 tl olmus profun ucreti. Baska bir uni hastanesini aradim orayla gorustum test garati degil dedi tek dusuk o, dugu icin dr yaptirmaz dedi burasi ucretsizdi, bende ucretli olan yeri tercih ettim artik, pericigim sende 1kere dusuk yapmistin degikmi bi sey dedilermi bu testi yaptirmadan once benim gittigim dr larda ikinci dusukten sonra gel diyorlar, insallah bu gittigim dr u ikna ederimde yaparlar testi

Afyonlu guzel haberlerini bekliyorum canim

bende AFYONLU GÜNEŞİMİZDEN GÜZEL HABERLER BEKLİYORUM....
KUZUCUKLARIM AY SONU ÇOK YOĞUNUM ĞEK GİREMIYORUM AMA TAKIP ETMEYE ÇALIŞÇAM
BUGUN BİÇİMSİZ İLK GUNUM ÇOOK SIKICI KOÇAMAN BİR BOŞLUKLAR VAR ŞİMDİDEN ÖZLEDİM ONU İNŞŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA GÖRÜŞÜRÜZ
ZEYTİNİM SEN NASILSIN?

kızlar merhaba, güz el bir hafta başlangıcı olsun bizler için.. lütfen gereksiz şeyleri değersiz kişileri kendimize sıkıntı yapmayalım. herkese ettiği kadar değer verelim üzülmeyelim..yumurtacıklarımız etkilenmesinn

Doğru canım işte insanın sinirini bozuyorlar bide öyle yüzüne söylemekte yok ama napıcan işte canım nasip kısmet herkesin kendi düşüncesi deyip geçmiyorlar herşeye muhalefet.boşver tatlım sen yine dediklerini, kulak ardı et üzme kendini.

Canım ben pembe bir yalan söylemiştim iki düşüğüm ya hatta ikincisi kürtaj demiştim o yüzden hiçbir problem çıkmadı..

hayrıdırrr nolduuu

Ya canım eşimle bir konuyu aşamıyoruz beni çok üzüyo anlamıyorum neden off...

senı sevıyorum demıskeeeen. :))) kıvrak zekanı sevsınler senın.. Sen yarın cok cok mutlu ol ınsallah bu aksamda dua etcem sana namazlarımda.

ben şimdiden çoook özledim seniii allahtan işler başımdan aşkında oyalanıyorum şuan ama yıne yokluğun çoook belli bil beniii istedimmm sabırsızlıkla senii bekliyorumm canımmsınn biçimsiizzz

Canim insallah iki gun sonra gidecegim bende dusuk yaptigimi kan pihtisi testi istedigimi soyledim ama yinde kadin dogumda calisan bir proftan randevuverdiler. Canim Allah dermansiz der vermesin hastaligi bilerek onlemini almak en iyisi insallah bir dahaki hamileligimiz saglikli gecer hayirlisiyla kucagimiza aliriz. Peki tatlim kan testleri icin ac gelmek sartmidir benim dr randevum 2de

inş aşarsınız canım ya ,konuyuda bılemıyorum ama herkesın kendınce dusuncelerı oluyorla ıste belkı bıraz beklemek gerekır fıkrı degıssın dıe ne dersin

hadi inşallah hayırlısı olsun...

senben60 sen nasılsın görüşmeyeliii :)

Tesekkur ederım canım valla ıyı olmaya calısıyorum zor bı hafta sonu gecırdım acıllerde fln regl oldum ama yok bole bı agrı normaldede agrılı gecırırdım ben ama bu baska agrıydı ne uyku uyuyabıldım ne kendıme gelebıldım ıgnelerle anca ıyı oldum bıraz,benımde keyıflıgım bundan :S sen nasılsın canım ne var ne yok

günaydın kızlar geç oldu gerçi ama iş yoğunluğundan anca girebildim...ne oldu neyin var canım...

inş aşarsınız canım ya ,konuyuda bılemıyorum ama herkesın kendınce dusuncelerı oluyorla ıste belkı bıraz beklemek gerekır fıkrı degıssın dıe ne dersin

periikanadım ne oldu senın eskı halınden eser kalamadı yaa önceden çok pozıtıf enerji verirdin neler oldu sana böyle ((

Ya kızlar onun ailesi yakın 3 saatlik yolda her 3 haftada bir gidiyoruz babası rahatsız ama sürekli olan bişi yeni değil yani.. Zaten evlendikten sonra bi yere gidemedik hep diyorduk mart nisan gibi gideriz tamam diyordu.. Geçen söyledim dedim en azından ananemi de görmüş oluruz istanbula gidelim dedim ay öyle bir tepki verdi ki ben gelmiyorum babam o haldeyken gezip eğlenemem dedi bugünlerinde yanında olmicam da ne zaman olucam ya dedim gezmeye mi gidiyoruz ananem de bizim büyüğümüz dedim ki ona da emeği çoktur.. Dedim madem öyle ben de ananemi bu günlerinde görmke istiyrum dedim al biletini çek paranı git diyo bana (( Ben onu hiç ylanız bırakmamışım bana yaptığına bak öyle zoruma gitti ki..

Insallah kizlar hep birlikte kavusalim bebislere... şu 14. Gunle 18.gun arasinda beklerken dr'un pco olma ihtimalimin yuksek olmasini soylemesinden sonra sanki 3 gunluk omrun kalmis dedi gbi kahroldum sabaha kadar zirladim. Eşim caktirmadi ama oda benimle öldü öldü dirildi. Ne zmnki doktor iyi iyi yumurtalar gelismis dedi derin bi ohhh cektim. Duyan gebelik haberi aldim sanir yani.. sevincten agladim resmen. Bide cok zayifim bu yuzden hep korkum var hamile kalabilcemmi kalirsam tasiyabilcemmi vs... Rabbim bizi hasret birakmasin evlat kokusuna....

periikanadım ne oldu senın eskı halınden eser kalamadı yaa önceden çok pozıtıf enerji verirdin neler oldu sana böyle ((

canım ya üzme kendını dıcem ama bılıyorum ıcın ıcını yer kırıldın cunku..ama belkı canı bıseye sıkkındır o andada sana anlayıssınız davranmıstır halledersınız ıns gonlunu alır perıcım anlayacaktır oda uzuldugunu

Yok gülüm anlamaz o onlardaki mantık kızı aldık tamam bitmiştir.. Ama kusura bakmasın böyle alışsın sonuçta benim de ailem.. Hala diretiyor bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…