2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

kızlar banada bişey söyleyin lütfen adetimin 5. günü yani gecikmesinin cuma akşamı hastanede kan testinde negatif çıktı dr iki gün sonra tekrar gel netleştirelim dedi bende gündüz özele gittim ultrasonda eski bi çatlamış yumurta var dedi dr ve adet söktürücü verdi erken gebelik olsa belli olurmuydu acaba eğer erken gebelikse kanda ultrasonda çıkmayabilirmi bilemedim bugün 5. gün adet belirtilerim kayboldu karın şişliğim falan geçti korkuyorum adet söktürücüyü içmeye doktor adetin 3. günü klomene başla bitince gel dedi ne yapayım ben şimdi

Çoook sevindim. Allah. Tamamina erdirsi dualarr et bizde

selam kuzum hala adet olmadım yarın emirdağa kanda baktırmaya gitcem benim için dua edin kıslaar çook kötü oluyor gecikme var bebek yok demin test yaptım yine negatif 23ünde adet olmam gerekiyordu yinemi tarlusal

Canımm iki sonuca da hazirlikli ol herşeyin hayirlisi olsun olacak.zamanla insaallah olsun da yeterki bi.zamanı vardır haber et bizleri üzülme sakin

kızlar banada bişey söyleyin lütfen adetimin 5. günü yani gecikmesinin cuma akşamı hastanede kan testinde negatif çıktı dr iki gün sonra tekrar gel netleştirelim dedi bende gündüz özele gittim ultrasonda eski bi çatlamış yumurta var dedi dr ve adet söktürücü verdi erken gebelik olsa belli olurmuydu acaba eğer erken gebelikse kanda ultrasonda çıkmayabilirmi bilemedim bugün 5. gün adet belirtilerim kayboldu karın şişliğim falan geçti korkuyorum adet söktürücüyü içmeye doktor adetin 3. günü klomene başla bitince gel dedi ne yapayım ben şimdi

işe yarar inş. cnm bakalım doktor bana birşeyler vericek mi merak ediyorum

cnm o bela bende de var
ilaç fln kullanıyormusun ya da bu kist için uyguladığın kür fln var mı?

cnm tebrikler Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağna alırsın inş. bebeğini
selam kuzum hala adet olmadım yarın emirdağa kanda baktırmaya gitcem benim için dua edin kıslaar çook kötü oluyor gecikme var bebek yok demin test yaptım yine negatif 23ünde adet olmam gerekiyordu yinemi tarlusal

tamam bitanem yarın 10.30a randevu aldım haber etcem gelince duaya ihtiyacım var kuzuuum :18:
afyonlum inş. güzel haber alıcksın
ama alamazsan üzme kendini

kızlar selamlar

Zeytinim.nasılsın

Canimm ınan.en güzel.dileklerim seninle suan kanal 7 de anne.olmak istiyorum diye bi.program var izle.bak neler.var umut herzaman olsun

inşaAllah canlarım umudum bu ay için yaptığım testlerden dolayı yok hayırlısı olsun

arkadaşlar ben eşiminde yakınen tanıdığı ünlü bir prof.tan gebelik için bir macun kürü aldım tamamiyle doğal ve kesin sonuç diyor doktor ama bu bitkilerin gerçek doğal olması lazım o nedenle güvenilir bir aktar bulmanız lazım bitkiden zarar gelmek diyerek sizinle paylaşmak istedim
7 GR KARANFİL 7 GR KEBABE 7GR KARABİBER 4 GR TARÇIN 7 GR KEREVİZ TOHUMU 7 GR ANASON TOHUMU 7 GR PİRE OTU TOHUMU 7 GR ISIRGAN TOHUMU 7 GR HAVUÇ TOHUMU 7 GR ŞALGAM TOHUMU 7 GR TURP TOHUMU 7 GR MASTAKİ 7 GR SİNAMEKİ 7 GR ÜZERLİK 7 GR ACI BADEM YAĞI 7 GR AKGÜNLÜK 15 GR ÇÖREK OTU 1 ÇORBA KAŞIĞI MİSK
Bu malzemeler sarmısak döveceğinin içinde iyice ezilerek 500 gr bal ve 50 gr şekerle karıştırılarak macun haline getiriliyor ve sabah akşam bir kaşık bu küürü veren doktor bitki uzmanı prof. malzemeler kolay bulunmuyor büyük bir aktar lazım bende daha tamamlayıp başlayamadım inşallah faydası olur
Allah isteyen tüm herkese evlat nasip etsin...Sevgiler

Siz denediniz mi bu kürü ?

Zeytinim.nasılsın

Zeytinim.kalp kalbe karşıymış aynı msj bende.sana.yazmıştım
iyiym denizim bugün yalnız kaldım eşim annesine gitti bende dinleniyrm evde
ama sıkıldım baya
afyonlum hayırlısı canım benim bu ay olmazsa bir daha ki ay
bende bir daha ki aydan çok umutluyum
cnm bu karışımın hepsi olmak zorundamı eksik kalsa sorun olmaz herhalde
karanfili bende duydum birde kereviz çok iyi gelyormuş
Karanfili su ile yutmayı düşünüyorum
kızlar adaçayıda çok iyi diyorlr ben bitki çayı içemiyorum
acaba ıhlamur içine koysam etkisi olmaz mı ıhlamuruda portakal limon ve elma atarsam içine ancak içebiliyorum çünkü bunun içine adaçayı atsam etkisi geçer mi

Son düzenleme:
kızlar adet olmam için progestan kullandım 1 hafta ama hala adet olmadım kullandıkdan 7 gün geçti acaba nie hala adet olmadım

adet olmak için progestan kullanan oldumu aranızda bilgisi olan:44::44:

çok teşekkür ederim canım, Allah razı olsun:13:

Canım bunun için sadece soğan kürü var o da hiç bir etki sağlamadı alınması şart oldu artık zaten ılaç tedavisininde uygulanır başarılı olunduğu bi hastalık değil ne yazık ki..ben 5yıldır ameliyattan hep kaçtım ama sonuc belli sanırım olmam gerekecek sen ne yapıyorsun uyguluosumusun herhangi bi kür

şuanda doğum kontrol hapı kullanıyorum cnm senin kaç cm ameliyat yapacaklar
soğan suyunu da kullanmadım ters etki yapmasından korkuyorum

şuanda doğum kontrol hapı kullanıyorum cnm senin kaç cm ameliyat yapacaklar
soğan suyunu da kullanmadım ters etki yapmasından korkuyorum

benimkisi 5cmdi 8 cm oldu 1 sene doğum kontrol hapı kullandım bi etkisi olmadı ondan sonraki sürecte 6 ay gecici menepoza soktu bi ilaçla..onunda etkisi olmadı ve 5 senede 3cm daha büyümüş oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…