2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
selam kuzum hala adet olmadım yarın emirdağa kanda baktırmaya gitcem benim için dua edin kıslaar çook kötü oluyor gecikme var bebek yok demin test yaptım yine negatif 23ünde adet olmam gerekiyordu yinemi tarlusal :KK50:

Canim hayirlisi olsun ama benim etrafimda bebisi olmus herkes en az 1 haftalik gecikmeden sonra idrarda cikabilecegini soyluyor.. Sen iyisi mi kanda baktir kuzum yoksa da sikma canini..

benimkisi 5cmdi 8 cm oldu 1 sene doğum kontrol hapı kullandım bi etkisi olmadı ondan sonraki sürecte 6 ay gecici menepoza soktu bi ilaçla..onunda etkisi olmadı ve 5 senede 3cm daha büyümüş oldu :KK43:

cnm çok geçmiş olsun ameliyatını olunca hemen hamile kalırsın inşallah.
benimde 5 cm cuma günü randevum var ne dicek merak ediyrm ve korkuyrm

Son düzenleme:
valla cnm korksakta etsekte bebek için katlanıyoruz
korkma küçük mucizeni düşün Allah ın izni ile olur inş.

tatlım gecmis olsun.asılaman hayırlı olsn.
persembe günü banada yapıldı asılama (cok kolayy)
aynı muayene gibi hic korkma.bende cok korktum korkulcak hicbisi yokmus inan.
cnm hayırlı olsun dua eder,dua beklerim :KK16::KK16:

tatlım gecmis olsun.asılaman hayırlı olsn.
persembe günü banada yapıldı asılama (cok kolayy)
aynı muayene gibi hic korkma.bende cok korktum korkulcak hicbisi yokmus inan.
cnm hayırlı olsun dua eder,dua beklerim :KK16::KK16:

canım sanada geçmiş olsun inş hayırlı haberlerini alırım rabbim yardımcın olsun inş teşekkür ederim destek oldugun için allah razı olsun aşılamanda hayırlara vesile olsun inş :emir_bebek:

hukukçu gördüm seni :KK70:
nasılsın canım

Ha ha yakalandik desene..:) tatlim biz haftasonlari annemlerde ya da esimin annesigilde oluyoruz giremiyorum nete.. O yuzden arada telden girip kontrol ediyorum hayirli bir haber var mi, yeni hamilemiz oldu mu diye okuyorum.. Pazartesi cevap yazacaktim yazilanlara.. Sen nasilsin? Cuma di mi senin randevun.. İnsallah gecmistir kistin.. Herkesi optum yarin gorusuruz.. O zamana kadar yeni hamisler olsun insallah..

Ha ha yakalandik desene..:) tatlim biz haftasonlari annemlerde ya da esimin annesigilde oluyoruz giremiyorum nete.. O yuzden arada telden girip kontrol ediyorum hayirli bir haber var mi, yeni hamilemiz oldu mu diye okuyorum.. Pazartesi cevap yazacaktim yazilanlara.. Sen nasilsin? Cuma di mi senin randevun.. İnsallah gecmistir kistin.. Herkesi optum yarin gorusuruz.. O zamana kadar yeni hamisler olsun insallah..

evet canım inşallah sancılı bir bekleyiş içindeyim:KK70:
iyiyim bende eşim yoktu bugün kpss ye çalıştım nete girdim iyi de oldu arada sepetlemek lazımmış dinlendim valla :KK70:
öpüyorum bende cnm görüşürüz

Hayirli olsun canim Allah tamamjna erdirsin Allah kucagina almayi nasipetsin daris basimizaaa
Rabbim saglıklı bişelde dünyaya gelmesini. Nasip etsin ben yeni sayılırım aranızda 4gündür takip ediyorum sitenizi ve çok duygulandım rabbim ben ve diger evlat hasreti çeken arkadaşlarımada tez günde bunu duyguyu yaşatsııııınnnnnnnn:KK43::KK9:

Rabbim saglıklı bişelde dünyaya gelmesini. Nasip etsin ben yeni sayılırım aranızda 4gündür takip ediyorum sitenizi ve çok duygulandım rabbim ben ve diger evlat hasreti çeken arkadaşlarımada tez günde bunu duyguyu yaşatsııııınnnnnnnn:KK43::KK9:

Amiiiiiiiiiiiiin :26: gelsin bebisler :emir_bebek: gelsin bebisler:emir_bebek: sissin gobusleeeerrr:KK49::KK49::KK49:

Merhaba arkadaslar foruma yeni uye oldum daha oncesindende takip ediyordum. Bende bebis istiyorum adetim pek duzenli sayilmaz sizden yardim istiyorum son 4 aylik periyodum soyle 2 eylul, 4 ekim, 12kasim ve 16 aralik. Bu ay daha adet olmadim bu sefer cok gecikti 20sinde dr gittim sagda 3_4 santimlik yumurta var test yapalim dedi negatif cikti ama ben hala adet olmadim goguslerim sis olucam die bekliyorum ama bi yandan da hamileymiyim die dusunmeden kendimi alamiyorum sali gunune kadar bekliycem olmazsam sali kendim test yaparim. Sizce hamile olma ihtimalim var mi?

X