2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
arkadaşlar ben de bir gariplikler var kokuya duyarlılık , kara çayı çok sevmeme rağmen içemiyorum, başım ilk defa bugün döndü ve regl gecikti...işin garibi biz korunuyoruz ...çocuk istiyoruz fakat az daha toparlanalım diyoruz fakat bu aniden gelişen durumu anlamlandıramadım sizlerle paylaşmak istedim ve ilk yazışım buraya :) hepinize selamlar kadınlar kulübü:)

ayyyyy kuzuummmm çok sevindimmm, hadi hayırlı olsun gözün aydın, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gitmeden eşine süpriz yapacaktın, hazırladın mı

balımmmmmmm

işalah cnm cümlemize nasip eder rabbimm
evet cnm hazırladım ama yapmakta istemiyorum bu durumda annemi yoğum bakıma almişlar yarın anju olacakmiş eltim düşük yapmış hepsi üstüste geldi ne yapacağimi bilmiyorum cnm

hoşgeldin canım bebek rıskıyla gelir derler bence bebek kımettir,nasiptir

havam hem gecmiş olsun hem gözün aydın bacım vla sevindim hamileymişsin ohh şükür sevdigimz bacılardan birisi daha hamile şükür

afyonluyuz çok teşekkür ederim aynı düşüncedeyim Rabbim inşallah nasip eder bana ve tüm isteyenlere...şuan pek ümitlenmek istemiyorum ama bakalım pazar anlıcaz..tanışalım öyle değil mi? nasılsınız ? sizlerde de benim gibi farklılıklar olduğunu farkettiniz mi?:18:

havva geçmiş olsun ...Rabbim tez vakit şifa versin inşallah... vee gözünaydın Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına almayı nasip etsin

dolunayasya;arkadaşlar ben de bir gariplikler var kokuya duyarlılık , kara çayı çok sevmeme rağmen içemiyorum, başım ilk defa bugün döndü ve regl gecikti...işin garibi biz korunuyoruz ...çocuk istiyoruz fakat az daha toparlanalım diyoruz fakat bu aniden gelişen durumu anlamlandıramadım sizlerle paylaşmak istedim ve ilk yazışım buraya :) hepinize selamlar kadınlar kulübü:)

hayırlısı olsun arkadaşım bebek gerçekten nasibi ile geliyor nasipte varsa olur zaten ,aramıza da hoşgeldin:13::13::13:

havva geçmiş olsun ...Rabbim tez vakit şifa versin inşallah... vee gözünaydın Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına almayı nasip etsin

çok sağol cnm benim allahım isteyen herkeze nasip etsin işallah

çokk teşekkürler ebruliii hoşbuldummm

havva63;çok sağol cnm benim allahım isteyen herkeze nasip etsin işall

hayırlı olsun cnm bendede belirti yok sadece gögüs ucum acıyor ve belim ağrıyor başka belirti yok hayırlı balım o belirtiler olunca ben seni görürüm bak miğde bulantısı çok kötü ama bebeğim için değer beeeeee böyle şeyleri düşünme kendine gel bacım taze hamiş seniiiiiiiiiiiiiii[/QUOTE]

benım hıc belırtım olmadı ama bende acayip bir yanma vardı mide bulantısı gibi değildi mide yanması onuda süt ve muzla hallettım ama bak şimdi birde tatlı sevmeyen ben şu anda mahallede yapılan her tatlıyı bılecek kıvama geldım onuda sımdı farkettım balkona cıkınca kokulara hassasiyet başlamış bel ağrısıda hep vardı bende de

havva cok gecmıs olsun , tekrar tebrık ederım gozun aydın Rabbım saglıkla kucagına almak nasıp etsın inş

benım hıc belırtım olmadı ama bende acayip bir yanma vardı mide bulantısı gibi değildi mide yanması onuda süt ve muzla hallettım ama bak şimdi birde tatlı sevmeyen ben şu anda mahallede yapılan her tatlıyı bılecek kıvama geldım onuda sımdı farkettım balkona cıkınca kokulara hassasiyet başlamış bel ağrısıda hep vardı bende de[/QUOTE]

hayırlısı olsun hakkımızda ben çıkayım kızlar ya namazımı kılayım byyyy

havva cok gecmıs olsun , tekrar tebrık ederım gozun aydın Rabbım saglıkla kucagına almak nasıp etsın inş
,

çok sağol cnm benim darısıda sana işallah

hadi yaa çok geçmiş olsun kuzum, inşallah anjiyo sonucu iyi çıkar, Allah şifa versin, eltine de sabır versin. Size iyi yolculuklar görüşemezsek, ben şimdi çıkıyorum

hadi yaa çok geçmiş olsun kuzum, inşallah anjiyo sonucu iyi çıkar, Allah şifa versin, eltine de sabır versin. Size iyi yolculuklar görüşemezsek, ben şimdi çıkıyorum

çok sağol cnm kendine iyi bak byyyyyyyyyy

canım bende bugün regl günümdeyimde acaba senin belirtilerin neler merak ettim yazarmısın mahsuru yoksa

valla bızım farklı ben mesela 03 ocakta regl olmam gerekıyordu 31 aralıkta hamıleydım tüp bebekte farklı herşey belirti dersen yatmaktan belim ağrımıştı doktorlar normal rutıne devam edın dıyor ben dınlemedım yan gelıp yattım hıc kalkmadım yemek ve tuvalet dısında arada da balkona cıktım 5 dk sonra gırıp yattım tekrar uyudum keyıf veren seylerle ugrastım fılm seyrettım pardon test gunume 3 gun kala bunu unuttum ozur dılerım sımdı aklıma geldı yataktan kalkarken sol kasıgıma bır ağrı gırdı evın cıglık attım acıdan anneme de sunu demıstım eger ben hamıle olsaydım kesın bebege bısey oluyor derdım oyle bır agrı olamaz yanı bıcak sokması gıbı bısey bırde kızlar ben cok usuyordum bunu da unuttum soylemeyı yatagın ıcınde battanıye yorgan corap patık olmasına ragmen ayaklarım buz tutoyordu kı evde doğalgaz var usume ve tıtreme seklınde ara arada devam edıyor bu ılk denemede olmamıstı

kızlar sabah idrar testi yaptım negatif sonra kan testi yaptırdım değerim 99 çıktı pozitif , tüm arkadaşlarım dualarım sizinle inşallah Allah tamamına erdirir.Evde yaptığınız teste çok güvenmeyin.

teşekkür ederim canım sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…