2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
yumurtlama günlerimdeyim geç yumurtladım ovlsyn testimde gördüm bunu banada dua et olurmu bende alıyım bu ay hayrlısıyla haberimi adetimin 21. günü bugun :)

ederim tabiiki bitanem rab'bim hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin sana inşaAllah bana ve isteyen herkese kuzum Allah gönlünün muradını versin tez vakitte amin ecmain:KK16:

aynen canım eşimi arkadaşı arıyor bebek yokmu diye soruyor ''sana ne sen erkeksin sen nasıl sorarsın böyle bir soruyu '' diyemiyor yazık napsın rab'bim ol derse olcak biz istemiyoruz sanki anlamıyorum bu insanları ben eşim çok üzülüyor ama napalım olmuyor işte vardır bi hayır

afyonlum birde siz yeni evli sayılırsınız iyice 1 2 yıl geçince daha çok baskı oluyor
bir arkadaş ayyy ben hemen hamile kalıom ne kaar sağlıklıyım bilmem ne konuşuodu nasıl sinir oluyorum
kadını görünce yolumu değiştiriyordum Allahtan gittide rahatım biraz
erkeklerin sorması zaten ayrı bir saçmalık
geçen gün eşime arkaaşı demiş ki
siz ne yapıorsunuz evde çocukta yok bak bak birbirinize sıkılırsınız bizde hep çocuk sesi oyalanıp duruyoruz
ya delimisin be adam alan Allah veren Allah töbe Yarabbim ya

hastalık için bile olsa izin almaya çekiniyorum ya
birde evrak kayıtta hep erkek arkadaşlar var dr ye gidiyorum dediğimizde evrak teslim ediyoruz off görecekler birde
kadın doğum bilmem ne bütün gün yüz yüzeyiz müdüre söylemeye çalışıcam kimse bilmese evrak getirmesem olurmu die ama o da erkek vay arkadaş ya

Canlarim, yaklasik 1haftadir giremiyorum. Annem ameliyat oldugundan dolayi hep onun yanindayim ve ona bakiyorum. Bu süreçte evlat sahibi olmanin önemini bir kez daha anladim. Ben olmasaydim anneme kim böyle bakardi ki sabirla.. Yarin birgün demekki insanin evladindan başka kimsesi olmuyor yaninda bunu anladim.. O yüzden Allahima dua ediyorum, Allah olmayan herkese hayirli evlatlar nasip etsin.. Aramizda hamile olan varsa hayirli olsun, geriye dönüp okuyamiyorum vaktim olmadigi icin. Umarim herkes iyidir ve hersey yolundadir. Afyonlu arkadaslar, denizkabugu, bicimsiz, sacha, perikanadi hepiniz iyisinizdir insallah, bebis te vardir umarim.. Yeni katilan arkadaslar da hosgelmisler.. Tekrardan yazarim daha sonra hepinizi cok opuyorum Allaha emanet olun..

çok çok gecmıs olsun canım Allah annenı basından eksık etmesın sanada annelık duygusunu tattırsın ınsallah.

biçimsiz denizkabuğu nerelerdesiniz kızlar gelmiyrsunuz artık hiç:KK43:

canım keyıfsızım buara ben cok gıremıorum elımden geldıgınce okumaya calısıorum ama yazdıklarınızı.

canım onlar facede takılıyorlar bizi bazen o sebepten unuyorlar bende üzülüyorum :KK43:

aşk olsun ama afyonlu gunesım sızı unuturmuyuz hıc can sıkıntısı mevcut ondan yoksa heep aklımdasınz valla.

çok çok gecmıs olsun canım Allah annenı basından eksık etmesın sanada annelık duygusunu tattırsın ınsallah.

canım keyıfsızım buara ben cok gıremıorum elımden geldıgınce okumaya calısıorum ama yazdıklarınızı.

aşk olsun ama afyonlu gunesım sızı unuturmuyuz hıc can sıkıntısı mevcut ondan yoksa heep aklımdasınz valla.

aynı hiç unutmuyorum bende hep aklımdasınız sadece içime kapandım ::KK43: mutsuzluktan yoksaa çook sevıyoruz güneşimizi zeytinimizi

X