2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Hadi bakalım kuzum hayırlısıyla dilediğin olsun inşallah..

sende bızdensın.. Bakalım kımler hamıle :) bugün yada sabah test yapalım kızlar

sende bızdensın.. Bakalım kımler hamıle :) bugün yada sabah test yapalım kızlar

dün bende eşime ''çok tuhaf hissediyorum kasıklarım belim bacaklarım ağrıyor ,başım dönüyor adetime 1 hafta kala başladı bu haller test alalımmı dedim ''hayır aşkım günün geçsin öyle yapalım ben çok üzülüyorum dedi ee haklı adam bende gecikirsem inşaAllah adet olmam olmazsam ayın 24ünde test yapcam hayırlısı olsun kuzucuklar

aynı belirtiler bende de var canım akşamı iple çekiyorum

Arkadaşlar merhaba.. benimde tedavimin bitmesine 3 ay kaldı.. 3 ay sonra bakalım nasipse bebiş yapımına başlıyacağız
yalnız benim korkularım var.. belim ağrıyacak biliyorum çünkü şimdiden ağrıyor fazla ayakta kalınca yorulunca
sonra damak ameliyatı geçirdim o dişimde gidecek onuda biliyorum
sonra ben doğumdan korkuyorum sonra hani karın büyüyor ya ondan da korkuyorum :18::18:
ben niye hep böyle korkuyorum

kizlar adetim geçiktide kötü oldum ya kendımı toparladım ve bu ay serohene kullanmaya başladım eşimede elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum inşallah bu ay gelir bebişimiz...

ama çok gerginim aklımdan sürekli tarihler filan geliyor yok bu ay olursa ne zaman dogar hangı burc olur filan falan kafayı yemıs durumdayım özetle inşallah iyi olur...

Kuzum daha 3 ay öncesinden bu ne panik bi sakin ol Allah aşkına.. Rabbim evlat aratmasın kucağımızı boş koymasın o söylediklerin güzel şeyler bebişimiz olacağı için olacak o kadarcık sıkıntılar.. Öyle herşey dörtdörtlük olur mu hiç?

ne tedavisi görüyon canım 3 ay kaldı demişsin ya

Benimde öyle bazen hıc hıssetmıyorum bazen regl olucakmısım gıbı hıssedıyorum.. Hayırlısı canım

canım öncelıkle geçmıs olsun. Rabbim maddı manevı hastalıklarımızada sıfa versın. Rabbim bızı ona göre yaratmıs canım bukadar stres yapmamaya calıs rahat tut kafanı

Teşekkür ederim canım ama elimde değil ki kafamda kuruntu kuruntu üretiliyor.Evet dediklerin çok doğru Rabbim onun eksikliğini göstermesin. isteyen herkese benimle birlikte nasip etsin

ne tedavisi görüyon canım 3 ay kaldı demişsin ya

canım benim adetlerim son zamanlarda 2-3 ay aralıklarla görmeye başlamıştım dr a gittim yumurtalık tembelliği dedi. 6 ay boyunca hormon ilacı kullanıcam bu arada kiloma dikkat etmeliyim. 3.kutumun 2.tabletını bu akşam alıcam ..
sonrada korunmadan bebek için adım atıcaz .
tedavi sürecim böyle işte

canım elimde değil ki :44::44: düşünüyorum mesela arkadaşlarım doğumdan bahsettiklerinde benim kasılmalarım oluyor mesela hamile birisinin karnına bakamıyorum bile .. tiksinme değil bu çok güzel birşey muhteşem birsey ama ben elimde olmuyor. Amin canım Rabbim aratmasın . mesela bunları yazarken derin derin nefes alıp veriyorum

Kızzzzz saçlarını yolucam senin heeeeee.. Rabbim keşke nasip etsin o korkuları atarsın canımm lütfen panik stres yapma

bak sen soleyınce hatırladım ben akıntı ıcın gıtmemıstım ama evlenmeden once gıttıgımde ultrasonla bakmıstı yumurtalıkların hızlı calısıyor demıstı bana bende ıyıy bısemı kotumu dıye sormustum ıyı bısey demıstı,agzından kerpetenle laf alınanlardandı bu dr da gıtmedım zaten bıdaha belkı onlamı alakalıdır dıe dusundum sımdı,neyse ıyı bıseyse sorum yok=)

Teşekkür ederim canım ama elimde değil ki kafamda kuruntu kuruntu üretiliyor.Evet dediklerin çok doğru Rabbim onun eksikliğini göstermesin. isteyen herkese benimle birlikte nasip etsin
olsun düşünmemeye calıs bak bende düşünürüm arada öyle kilo almak falan düşünürüm ama olucagına varır rahat oldugun sürece saglıklı olursun inş.

Kızlar şöyle düzgün bır doktor bılıyormusunuz, düzgün yönlendıren ve bılgılendıren.

senınde uzulmenı ıstemıyor eşin cunku sımdı yapsan aklında bıkac gun sonra tekrar yapayım dıye kalacak hem uzulecek hem bırazdaha beklemek ısteyeceksın,bencede bekle azıcık daha sabır

bebegını hısedınce gecer korkuların bencekarnım cıksın dıye beklersın

gergınlık yapma kendınee gergınlık senı zorlar ınan bu bıle engel olabılıyor bazen surecını uzatıyor sonra kafanı rahatlat arkadasım oluruna bırak bıraz

hadı hayırlısıyla ıns

Ben de o gün gittiğimde bana heryerimi açık açık göstermiş anlatmıştı çok tatlı bir doktordu.. Bak şu rahmin bak şu sağ yumurtalığın bak yumurtaların.. Hatta yumyumlarımı da görmüştüm.. Sağ taraftaki yumurtan çok büyük demişti hakkaten benim de zaten ağrırsa sağ tarafım daaha bi ağrır.. Yusyuvarlak bişilerdi :)

Meraba kizlar ben 5 yildir evliyim.. Cocugumuz olmadi 4 yildan beri isyiyoruz.. üniversite hastanesinde aşılama için başvurduk evraklarınızı verdik. Haber bekliyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…