2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Beklemek zor biliyorum ama bir iki gün daha bekle istersen, çünkü çıkmayabiliyor hemen, benimde adetim şuan 2 gün geçti dün test yaptım negatif, Pazartesi'ye kadar bekleyeceğim yine çıkmazsa kan testi oda olmadı artık doktor, Rabbim sağlıcakla kavuştursun.

bence p.tesiyi bekle pazar günü eczane arayıp,sonrada üzülmeni istemem....
insan yıpranıyo ne kadarda olsa...
bende p.tesi test yapcem:13: inşallah hayırlı haberle alırız

inşallah

Kızlar Rabbim herkese hayırlısıyla sağlık li evlatlar nasip etsin. Ne zaman çift çizgiyi gorucem bilmiyorum.. onun ozlemindeyiz çoğumuz.. ama çalışmalara devam ınş hayirlisi. Ben beklemeye devam ediyorum hala regl olmadım. Ada çayı icivem belki regl olurum. Sizce döllenme mis olabilir mi bu yüzden tek cizgi olabilir mi?

bence p.tesiyi bekle pazar günü eczane arayıp,sonrada üzümeni istemem....
insan yıpranıyo ne kadarda olsa...
bende p.tesi test yapcem:13: inşallah hayırlı haberle alırız

Pazartesi yapacağım bende testi hep beraber güzel haberler verelim inşaallah bugün gecikmede 2. Günüm benimde.

Beraber bekliyoruz desene.. Allah nasib eder inşaallah ben hiç ümitli değilim nedense..

Kaç gün gecikti adetin benimde ilk gün negatifi, hala adet olmadım testte çıkmamıştır diye bekliyorum hala..

Amin.
1-2 gun bekleyecegim. Normalde saat gibidir hic uzun sure gecikmedi. Bir iki gun veklemek mantiklisi biliyorum ama yas ilerledikce daha bir panik oluyor insan.

Amin.
1-2 gun bekleyecegim. Normalde saat gibidir hic uzun sure gecikmedi. Bir iki gun veklemek mantiklisi biliyorum ama yas ilerledikce daha bir panik oluyor insan.

Haklısın tabiki pazartesiyi bekleyen çok hep beraber bekleyelim madem.

Benimde hiç geçilmez saat gibidir umarım bu beklenen gecikmedir ikimiz içinde

Pazartesi yapacağım bende testi hep beraber güzel haberler verelim inşaallah bugün gecikmede 2. Günüm benimde.

Beraber bekliyoruz desene.. Allah nasib eder inşaallah ben hiç ümitli değilim nedense..
Daha öncede hayal kırıklığı olduğu için böyle hissediyoruz galiba. Ayniyiz :) benim 3-4 gün geçti hala bekliyorum bugün ku testim negatif çıktı..

Daha öncede hayal kırıklığı olduğu için böyle hissediyoruz galiba. Ayniyiz :) benim 3-4 gün geçti hala bekliyorum bugün ku testim negatif çıktı..

Benim asla gecikmez ama diyetten herhalde diye avutuyorum kendimi, bide psikolojikte olurmuş, sürekli her şimdi adet oldum diyorum gidiyorum yok bütün belirtilerde var. Aman yaa çok zor beklemek

Haklısın tabiki pazartesiyi bekleyen çok hep beraber bekleyelim madem.

Benimde hiç geçilmez saat gibidir umarım bu beklenen gecikmedir ikimiz içinde

İnsallah.
1 hafta once adet olacakmisim gibi belirtiler vardi iki gundur yok. Sadece sol kasikta sanki kelebegin kanat cirpmasi gibi bir his var. Umarim Pazartesi uzulenlerden olmayiz.

Benim asla gecikmez ama diyetten herhalde diye avutuyorum kendimi, bide psikolojikte olurmuş, sürekli her şimdi adet oldum diyorum gidiyorum yok bütün belirtilerde var. Aman yaa çok zor beklemek
Benim 1-2 gün geçebiliyor ama onuda geçtim bu sefer. Ha oldum ha olucak diyorum agrilardan ama olmadım hala. Bekliyelim biraya test yapalım en iyisi inşAllah hayırlı haberler veririz :) kan testi de yaptırmak istemiyorum şimdi daha çıkmadan. Işte döllenmemisse çıkmayabilir mis o ihtimali düşünüyorum

Pazartesi hayırlı haberlerle gelelim yaa.. Ama kaptırmak istemiyorum işte

Düşünmesem istemesem pat diye kalmıştım kesin hamile

Pazartesi hayırlı haberlerle gelelim yaa.. Ama kaptırmak istemiyorum işte

Düşünmesem istemesem pat diye kalmıştım kesin hamile

Canım Rabbim nasip ettiği zaman olucak bunu unutmayalım, kendimizi kaptirmamizda yinede heyecan bir mutluluk oluyor olsun ona da şükür. Çalışmalara devam :) ben reglim gelene kadar çok dusunmemistim bi baktım reglim geçmiş. Şimdi bekliyorum

kızlar ben sizi devamlı takip ediyordm ama aranıza dün katıldm ve size birşey sormak istiyorm ben hergün mekik çekiyordm ama bebek istediğimiz için ara verdm acaba devm etsem olurmu hamileyken çekilmediğini biliyorm ama çalışma aşamasında bir sorun olurmu

Hoş geldin aramıza canim.. hamile olduğu dusunuyorsan tabiki dikkat etmen gerekir mekik yapma başka hafif egzersiz ler yapabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…