2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bırı bana yumurtlama belırtılerini yazsin noluuurr ben yumurtlamiyorum galiba testler care degil ya da ben beceremiyorumm amazona yazdim ama gormuyo beni ki cevap da yok(( yumurtlayinca noluyo vucudumuzdaaa yani ne belirtileriniz var

canım ben hiç yumutlama günlerinde neler olur bilmiyorum, hiç takibini yapmadım.. çünkü hiç bişey hissetmiyodum.. meğersem yumurtlama yapmıyomuşum..

hosgeldın tatlımmm. hemen tanıt bakalım kendını tedavı oluosan surecını. vs vs vs

ben 24 yasındayım ve 6 yıldır evlıyım.aslında bırkac yıl once hamıleydım.bebegım 4 aylıkken karnımda öldü,kurtaj oldum.sebep belli degil.sımdı ıstıyoruz tekrar nasıp ınsallah.
:26::26:

canımmmm çok teşkür ediyorum ben de kendi çapımda çözümler arıyorum işte bakalım olmadı onu alıcam artık inşallah faydası olur sana da bana da:)

kızlar hayalkırıklıgına ugrarken hep dıyelımkı böylesı hayırlıymıs.. Aşkınızabakmaya devam edın. Rabbim bızı bızden daha ıyı bılıyor. Rabbim inş. Hayırlı zamanda hepımıze hayırlı saglıklıevlatlar nasıp etsın.
Bana gelınce regl olmadım hala kendımde sasırıyorum. 5-6 gün gectı.kan testı yarın gıdermıyım bılmıyorum. Test yıne yapsammı bılmıyorum. Pek agrım yok arada adet olucakmıs gıbı agrı gelıyor sonra gecıyor okadar. Sızce bendekı ne bukadar gecıkmeyle.. 3 gündekı test negatıftı. Gec döllenmedır dıye dusunuyorum nasip.. Hayırlısı hepımız ıcın

Nasılsınız bugün bakalım? Herkes iyi mi? Haberler neler? Benim regl ime iki hafta kaldı çok şüküüürrrrrr regl olcam sonra da bebiş yapcammm :)

bırı bana yumurtlama belırtılerini yazsin noluuurr ben yumurtlamiyorum galiba testler care degil ya da ben beceremiyorumm amazona yazdim ama gormuyo beni ki cevap da yok(( yumurtlayinca noluyo vucudumuzdaaa yani ne belirtileriniz var

Canım Derece ile ölçersen her sabah aynı saatte yumurtlama döneminde ateşin yarın derece yükselir.. Mesela bende böyle yoğun kıvamsı bir akıntı oluyor.. Elinle ya da peçeteye silince böyle katıya yakın bir sıvamsı bişi geliyor 3-4 gün bir de kasıklarımda hafif hafif ağrı oluyor ben öyle anlıyorum canım..

selam canım nasılsın ben çok şükür iyiyim fakat gece midem çok ağrıyordu ayrıca kasıklarım ve bacaklarım çok ağrıdı çok kötüydüm reglime 2 gün var umarım hakkımızda hayırlısı olur

Valla iyiyim ya şükür.. Birkaç gündür sebebini bilmediğim bir mutluluk gezip duruyor damarlarımda sonu hayrolsun :) Rabbim güzel gönlünle ne istiyorsan hayırlısıyla nasip etsin canım.. Beklemek çok zor ya.. Ben de bi regl olsam da ben de çalışmalara başlayıp beklesem sizin gibi..

sabret kuzum az kalmış,Allah herkese gönlünün muradını tez vakitte versin inşaAllah

aa ben öyle hatırladım nedense olsun kuzum Allah elbet verecek Allah cömerttir isyan etmeden dua edene verir üzülme kuzum sabırla bekliyoruz

ben test sonuçlarımı alacam demiştim onu hatırlıyosannnn şimdide mik mik yapınca yine test yapıp farlutala başlayaccam negatifse sonuç 18 gün oldu gecikeli

ben test sonuçlarımı alacam demiştim onu hatırlıyosannnn şimdide mik mik yapınca yine test yapıp farlutala başlayaccam negatifse sonuç 18 gün oldu gecikeli

canım 2 ay önce bende regl olamadım tam 3 hafta boyunca meğer kist oluşmuş soğan suyu içtim diye tarlusalla adet olabildim sende de olmasın Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…