2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
bırkacdefa hayalkııklıgına ugrayınca ınsanda öyle bıduygu oluyor herlde.. Bakalım test yapıcam bu aksam ne cıkıcak

bende senin gibiydim reglim gününde gelmedi bende akşamı yaptım çift çizgi çıktı doktora gitmedim ya yoksa korkusuyla...ama 3gün geciktim bugünle... dünden beri uyuyorum, halsizim, susuzluk hissi yaşıyorum... dene bakalım yoksa yoktur ya varsa:) hadi yap haber ver tatlım

benim uykusuzluk düzenım zaten var ona bakmıyorum. Göğüsmde flan bıse hıssetmıyorum öyle farklı. Ama regl olucakmıs gıbı agrılar hısler oluyor ha geldı ha gelıcek gıbı hıssettırıyor. Test yapıcam bırazdanbende heyecanlıyım :) bu arada sana sımdıden hayırlı olsun arkadasım ne mutlu. Rabbim hayırlısıyla herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsın

sağol tatlım vardır inşallah adet ağrısı gibi belirtiler var ama tamda o belirti gibi değil...bekliyoruz hadiiii

Canim sende tvlerdeki magazin programlari gibisin az sonra az sonra deyip duruyosun.. Bi ogrenemedik iki gundur hamile misin degil misin.. E hadi yap yaz hayirli haberleri insallah..

Canim sende tvlerdeki magazin programlari gibisin az sonra az sonra deyip duruyosun.. Bi ogrenemedik iki gundur hamile misin degil misin.. E hadi yap yaz hayirli haberleri insallah..
katılıyorum sana sırf merak ettgm için girip bakıyorum arada ama 2gündür yapıcam diyo yapmıyo inşallah bu akşam yapar artk

hadi kuzucuk yap bekliyoruz varsa zaten çıkar 3 gün geçmiş çook heyecanlandım yap yap yaaaap benimde reglime 3 gün kaldı

katılıyorum sana sırf merak ettgm için girip bakıyorum arada ama 2gündür yapıcam diyo yapmıyo inşallah bu akşam yapar artk

Kızlar dün test yaptım bozuk cktı takıp edenler bılır. Bu akşam yapıcam ama test bulanamadı bıtürlü.. Bende sızın gıbı merakla beklıyorum

Iyi aksamlar kizlar
7,5 aylik evliyim. Bende anne olmak istiyorum Heycanla adet gunumun gecmesini ve cift cizgiyi gormeyi bekliyorum :18: Allah tum isteyenlere bebis nasip eylesin...

Ben dün akşam itibariyle, çatlatma aşısının 13. günü, tam da pazartesi yapmak üzere hamilelik testi almışken, adet oldum....üzülmedim demicem çünkü çooookkk üzüldüm, hatta oturdum bi güzel ağladım, eşim geldi, daha ona söylemeden anladı halimden... bu seferde o üzüldü diye oturdum ağladım... garibim o da kendini unutup beni teselli etmeye uğraştı, o uğraştıkça daha çok ağladım...:2::2::2::2::2:
Asla isyan etmiyorum töğbe... biliyorum RABBİM bana ne yazdıysa onu yaşicam.. Sabretmeye çabalıyorum...Ama üzülüyorum işte elimde değil... benim gibi her ay hamile olduğunu öğrenmek için uğraşan arkadaşlar anlarsınız halimden...
1,5 yıllık evliyim, hesaplıyorum tam 1 senedir her ay beklemişim, belki çok uzun bir süre değil diyeceksiniz ama bebek fikri kafaya yerleştimiydi, gitmiyomuş insanı yiyip bitiriyomuş. saplanıyomuş kafaya...:2::2::2::2: düşünüyorum 5-10 yıl bebek isteyenler var , olmuyo diyorum, kendimi teselli etmeye çalışıyorum, bu seferde ya bende uzun yıllar beklersem diyorum .. yine üzülüyorum..
Aslında umutlanmıyorum diyodum kendi kendime. ama şimdi bakıyorumda ben hiçbir ay bu ayki kadar umutlanmamışım, gittiğim yerlerde , bebeğime şunu alıcam, bu ona çok yakışır demişim, beşiğini beğenmişim, odamdaki yerini düşünmüşüm, amaaa bu ay da ömrümden aktııı gitti hayallerim.. bakıyorum bi tane minnacık yelek almışım, çok beğenmişim zıbın almışım... baktııım durdum.. oturdum gizli gizli ona da ağladım... tabiki tedaviye devam, sabredicez artık...
İşte böyle arkadaşlar.. paylaşmak istedim , RABBİM hepimize herşeyin hayırlısını hayırlısıyla nasip etsin inşALLAH...
Pazartesi doktorda randevum var. bakalım neler çıkıcak...

Canim benim gecmis olsun.. Ama uzulme dua et.. Bunlarin hepsi bir imtihan.. İnsallah hakkinda hayirlisi olur.. Herseyde bir hayir vardir.. Mesela ben cok zor hamile kalmadim ama benim de bebisimin kalbi durdu.. 9 hagtalikken kaybettim.. Bizim icin hayirli olacak bir zaman vardir insallah ve biz o zaman bebislerimizi kucagimiza alicaz hayirlisiyla.. Simdi hic uzulme esini de uzme.. Hadi git saril kocacigina ..

sağol canım, sana da çok geçmiş olsun.. senin yaşadıklarında çok zordur elbet, benim eşim vardiyalı çalışıyo , şimdi iş de.. ona da üzülüyorum çünkü bizden sonra evlenen tüm arkadaşları baba oldu, ALLAH gönlümü biliyoya, aslında her ay baba olamıyo diye ona çoook üzülüyorum..RABBİM çok bekletmeden hayırlısıyla bizi de anne yapar inşALLAH..

Kızlar az önce test yaptım suan tek cızgı cıktı sona yıne bakıcam artık bırsey cıkarmı bılmıyorum.. Tek cızgı

Asma suratını Rabbim sana da vericek evlat eminim ama daha zamanı var demekki.herşyin hayırlısı.inşallah bidahaki aya olur

bendeöyle dıyorum ama üzülmemek elde değil.. Bıraz bekleyıp yıne yaptıgm teste bakıcam. Hayırlısı..

iyi geceler kızlar yarın adet günüm inşallah olmam...
test de almadım
bakalımne olcak...
yoksa pazartesi sabah wc gitmeden eczaneye gitmem gerek

her ay oldugu gibi buayda gögüslerim büyüdü ama farklı olarak
gögüs uclarım sızlıyo ve sıkıca süt gibi bişeyler geliyoo0
rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin
sağlıklı bebişler versin inşallah :

Merhabalar. Aylardır siteyi takip ediyorum. 20 aylik evliyim ve Mayis'tan beri bebek icin calismalar yapiyoruz. Ne esimde ne de bende herhangi bir sorun bulunamadi. Her ay acaba bu ay mi diye beklemekten, testler yapmaktan hala bikmadim. Yasim 34 oldugu halde dojtorumuz bir 6 ay daha bekleyelim diyor. Denedigimiz 8 ay boyunca da hep ovulasyon testi kullandim ve her defasinda da yumurtlama gunumu bulmana ragmen sonuc hep tek cizgi Sikluslarim 23 gun suruyor. 18 Ocak yani dun adet gunumdu. Sabah ilk isim yine test yapmak oldu. Hatta 16 Ocak'ta bile predictor'un erken gebelik testini yaptim sonuc ikisinde de negatif Acaba bugun de test yapsam mi, yoksa 2-3 gun daha beklesem mi?

İyi geceler
Ben de ayni durumdayim. 1 gun gecikti bu sabah 2.gunu olacak. Dunku testim negatif cikti ama bu ay cok tuhaf hissediyorum. Sol kasigimda yumurtlama gunumden beri gecmeyen hafif bir agri var, kramp tarzi. Gosuslerimse herzamankinden biraz daha fazla sisti bu ay. İnsallah ikimiz de yakinlar da guzel haberler aliriz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…