2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
nolsunnnnn aynı valla. :) ovulasyon testı yaptım aksam ınanılmaz koyu cıktı cok mutluyum :KK8:

bebem yanı yumurlama gunumu test edıyorsun ona göre mi cinsel bırlıkte oluyorsunuz? nasıl yapıyor bende yapabılırmıyım??? bende bugun heycanlıyım eşim sonucunu alacak ögleden sonra inş bişeyi çıkmaz

bebem yanı yumurlama gunumu test edıyorsun ona göre mi cinsel bırlıkte oluyorsunuz? nasıl yapıyor bende yapabılırmıyım??? bende bugun heycanlıyım eşim sonucunu alacak ögleden sonra inş bişeyi çıkmaz

Ovulasyom testleri var internettede satılıyor eczanelerdede adet bitiminde denemeye başlıyorsun hamilelik testi gibi birşey. Yumurtanın çatladığı ve hamile kalma ihtimalin en yüksek günü belirliyor.:KK66:

yok kuzum ben çok şükür iyiyimde kocişim grip olmuş hasta yatıyor 2 gün rapor aldı yarında evde olcak ona bakıyorum yani bebek gibi oluyorlar yaa :KK33:
afyonlu eşine geçmiş olsun cnm bol meyve yedir cidden çocuk gibi oluyorlar hastalanınca

hoşbulduk kızlar:KK16:
yaş 30 :KK17:
:KK69: 7,5 yıllık evliyim:KK69::123::123:
ilk bebeğim olucak :emir_bebek:gelirse eğer ama her ay gelmekte inat ediyo:KK14:

amin canım inş:KK16:
ama ümidimi kesmiyor da değilim hani bazen:KK14:benimle bir evlenenlerin 2. bebeleri bile oldu:KK5:
cnm Rabbimden kesme ümidini
bol bol dua et elbet vardır zamanı vericektir Allahım
hoşbulduk canım evet evliyim 4yıl 3aydr. benim ilk gebeliğim 6 ay istedikten sonra olmuştu oda mol gebelik oldu. 2. si bir yıl sonrasında oldu anensefali oldu 12 haftalıkken öldü kürtaj oldum. nedeni folik asit eksikliği dediler bu tür vakaları %70 oranında engelliyomuş . ve ben o hapı dr verdiği halde içmedim mide bulantısı yapıyo diye 2 liralık hapın ne faydası olur ki demiştim . Şimdi 1.5 - 2 yıldır hamile kalamıyorum yumurtalarım iyi gelişmiyomuş diye
cnm Allah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir bebiş nasip etsin
folik asit bu kadar önemli birşey demekki
boşuna demiyorlar bana ark.lar şimdiden başla diye

Bende 1.5 yıllık evliyim, 10aydır bizde olsun istiyoruz, ama kısmet bu işler... Allah hepimize tez zamanda nasip eder inşallah...
aminn
Merhaba arkadaslar.benide araniza alin.bende 2 yil 2 aydir evliyim.cocuk istiyorum 1 senedir.her seferinde kist cikiyodu.2 aydir sogan suyu kuruyle onuda cozdum.ama hala tik yok.psikolojim bozuluyo artik.anne olmak isteyen herkese allah nasip etsin insallah:KK43:(
amin cnm doktora gidiyormusun ?
çok kafana takma
devamlı düşününce de olmuyor stres çok etkiliyor diyorlar
oluruna bırakıcaz artık ben hep başka şeylerle ilgileniyorum şuanda
zaten 1.5 ay daha olmayacağı kesin de :KK43:

günaydın kızlar

cnm ınternette var ovulasyon testlerı cokta uygun onu alıosun adetın baslangıc tarıhınden ıtıbaren 10 say o gunu basla testlerı yapmaya ıkı cızgı hep cıkıo genelde ama ıkıncı cızgı cok belırgın olmuo zamanla yumurtlama donemıne yaklastıkca koyulasıo. ıkı cızgıyı aynı koyulukta gordugunde 24 saat ıcınde yumurtlaman gerceklesmıs demektırr. aynı gun bırlıktelıgın olmasına gerek yok yanı ertesı gunu veya bıgun oncesı olabılır. ınsallahhh esınde de problem cıkmaz tatlımmm

cnm ınternette var ovulasyon testlerı cokta uygun onu alıosun adetın baslangıc tarıhınden ıtıbaren 10 say o gunu basla testlerı yapmaya ıkı cızgı hep cıkıo genelde ama ıkıncı cızgı cok belırgın olmuo zamanla yumurtlama donemıne yaklastıkca koyulasıo. ıkı cızgıyı aynı koyulukta gordugunde 24 saat ıcınde yumurtlaman gerceklesmıs demektırr. aynı gun bırlıktelıgın olmasına gerek yok yanı ertesı gunu veya bıgun oncesı olabılır. ınsallahhh esınde de problem cıkmaz tatlımmm

anladım bebem bıraz daha zaman geçsin olmazsa alırım testi denerim :) inş bişey çıkmaz inş

en azından ne zaman çatlıcağını biliyorsun
netten bir problem çıkmıyor mu cnm aldığında dur bende alayım evde bulunsun

reklama gırdıgı ıcın lınk cıkmamıs ya. gittigidiyoru tıkla canım orda arama yerıne ovulasyon testı yaz ıstedıgını seversın butcene gore mesela 50 tanesı 30 küsür 30 lusuda var ıstedıgını alırsın. bılıosun tabı o anlamda cok ıyı

reklama gırdıgı ıcın lınk cıkmamıs ya. gittigidiyoru tıkla canım orda arama yerıne ovulasyon testı yaz ıstedıgını seversın butcene gore mesela 50 tanesı 30 küsür 30 lusuda var ıstedıgını alırsın. bılıosun tabı o anlamda cok ıyı

tmm cnm mesajını sonradan gördüm yazmışsın bile çok teşk. inceleyim bir

X