2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
canım neden kendini daha fazla üzüyosun adet gecikmeni beklemeliydin.bende senin gibi çok çok testler yaptım adetimi beklemeden ama üzülen ben oldum her defasında.artık adet gecikmeden kendimi ümitlendirmiyorum
adet ağrım geliyor gidiyo zaten kötüye hazırlıyorum kendimi deneyeyim dedim ümidimde yokki

adet ağrım geliyor gidiyo zaten kötüye hazırlıyorum kendimi deneyeyim dedim ümidimde yokki

boşver tatlım hiç gerek yok.kendimizi daha fazla üzmenin de bi anlamı yok.napalım sabırla bekliycez elimizden başka birşey gelmiyor malesef(

destek arıyorum yaaa bugün ağlamaktan helak oldum silikte olsa çizgi hemen çıktı fikri olan var mı acaba((((((

Canım aynı şeyi dün bende yaşadım silik çizgiyi gördüm gecede kan verdim kandada pozitif çıktı emin olcak için kan ver hemen istersen

Ben bu ay kullanacağım canım ilk defa. Düzensiz adet görsen de her zaman sona det tarihini baz alacaksın. Oşekilde hesap yapabilirsin. Ama bence ovu . testinden önce bir doktora görünüp adetini düzene sokman da fayda var.

destek arıyorum yaaa bugün ağlamaktan helak oldum silikte olsa çizgi hemen çıktı fikri olan var mı acaba((((((
Datlum silik de olsa çıktıysa gebesin büyük ihtimal. Adetinin 3 gün geçmesini bekle ve kanda baktır.

Canım aynı şeyi dün bende yaşadım silik çizgiyi gördüm gecede kan verdim kandada pozitif çıktı emin olcak için kan ver hemen istersen

Çidocum çok sevindim hayatım, sağlıkla kucağına alacağın günlerini de görürsün umarım canım.

Kızlar adetım 2 gün gectı beklıyorum bakalım kırmızılar gelıcek mi.. Dua edın bana hayırlısıyla gelsın bebeğim

Datlum silik de olsa çıktıysa gebesin büyük ihtimal. Adetinin 3 gün geçmesini bekle ve kanda baktır.[/QUOTE]

inşallah Allahımmmmmmm

Kaç gün geçmişti adetinden ya da geçmişimiydi? Bende ona göre test yapıp şansımı değerlendireceğimde)

ben ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum beklenen adet günü bugün yani 14.gün ve öğleden sonra karnım ağrıdı adet olcak gibi

Benim de 4mm. di düştüğünde

artık burdayım tatlmmm kalbım hep sızleydı emın olun bı haftadır dua etmek ıcın cok fırsatım oldu heep sızlerde vardınz dualarımdaa hepınızı coook sevıorum ben.

kızlar bugün yağmur yağıyordu
her yağmurda dua ederim bu sefer bebek için dua ettim ve dualarıma sizleride ekledim
inşallah kabul olur

Tatlım ben de geçen ay düşük yaptım ama hayatımda ben böyle bir ağrı görmedim, belim ayrılıyodu, ve korkunç bir ağrı, doğum sancısı bu olsa gerek dedim ve tuvaletten çıkamadım alttan şakır şakır gitti hep. Bağırdım evde kendi kendime acımdan. Düşük öyle ağrısız olmaz. Normal adetini olmuşsun zaten. Gebe olsan adet olmazdın. O üstüne görme olayı da çok az ve lekelenme şeklinde oluyor o da olamaz. D.K. hapı kullandığın için öyle bi ara kanaman olmuş olabilir. Bu tarz hormon baskılayıcı ilaçlar zaman zaman ara kanamalara sebep olabilir. Takma kafana.

ben ovulasyon testiyle yumurta takibi yapıyorum beklenen adet günü bugün yani 14.gün ve öğleden sonra karnım ağrıdı adet olcak gibi

Anladıımm, testi öğleden sonra yaptığın halde silik çıkmış hemen kan testine git bence)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…