2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

canim benim cok cok geçmiş olsun(

2014 un ilk ayinda yine umutlarim kan olup akti:2::2::2: keske adetim iki gun gecmeseydide umutlanmasaydim

aaa çok heyecanlı.. :)) hayırlıdı bakalım ne olacak bizide haberdar et olurmu ?

Evet bende heyecanlıyım ama birkaç gün beklemek niyetim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum normalde çok düzenlidir ama psikolojik olanakta aksıyormuş;(

QUOTE=taana;33552247]2014 un ilk ayinda yine umutlarim kan olup akti:2::2::2: keske adetim iki gun gecmeseydide umutlanmasaydim[/QUOTE]

=((((

bende bilmiyordum hamile olduğumu zehirlendim iğne vurdular eve geldim gece düştü bebeğim ama ölümden beter bi sancısı vardı birde pıt diye bi et parçası düştü 1 buçuk aylıkmış henüz ağrısız düşük olurmu ben bilmiyorum ben ölcem sandım

Bende oyle bılıyordum hep gercekten soyleyenlerede olurmu canım benım adet olacakmıs gıbı agrım vardı o kanama zamanında ınsanlar ne zor dusuruyor dedım hep erken gebelıkllerde oyle agrılı olmayabılır dıye cvp aldım kafama takıldı acıkcası kanamanında sebebını soyleyemeyınce doktorlar bırde boyle bır yazı okudum nette

Gebeliğin ilk 20 haftası içersinde hamileliğin kendiliğinden son bulmasına denir.Hamilelik tanısı konulan gebeliklerin aşağı yukarı %10’u düşüklerle sonlanır. Gebeliklerin %20-40 arasında bir bölümü ise henüz gebelik tanısı konmadan son bulur.Bunlar dikkat çekmeyen düşüktür.
Belırtılerının ıcınde ıse bana tek uyan bu.daha once boyle zamansız ve anlamsız kanama yasamadıgım ıcın endıselendım doktorlarda bı sebep soylemeyınce..
Kanama adet kanaması kadar şiddetli olursa ya da açık renkli akıntı üç günden çok sürerse dıye bır yazı..

Sanırım en iyisi dusunmemek

bencede canım artık düşünme önümüze bakalım rab'bim yar ve yardımcımız olsun

bencede canım artık düşünme önümüze bakalım rab'bim yar ve yardımcımız olsun

aminnn hepımızınn ,bu ayda regl olamadıgım ıcın doktor tarlusal verdı bugun aksam son bıtecek bakalım ne zaman regl olacagım ve bundan sonra eskısı gıbı duzenlı olacakmı?hepımız ıcın hayırlısı Rabbım hıcbırımızın beklentılerını karsılıksız bırakmaısn

Hadi bırazda ısımlerden konusalım Rabbım bebek nasıp ettıgınde ne ısım koyacaksınız sımdıden dusunen karar veren varmı?

Hadi bırazda ısımlerden konusalım Rabbım bebek nasıp ettıgınde ne ısım koyacaksınız sımdıden dusunen karar veren varmı?

Ben oldum olası Mehlika ismini çooook severim ama olur mu bilmem o anda insanın fikri değişebiliyor))

Kızlar sanırım takıntı yapıldığı için bu sorunlar yaşanıyor bende ilk gebelik doğum kontrol hapı kullanırken olmuştu tabi o zaman hiçbir şey istemiyordum hatta bebek düşüncesi bile beni korkutuyordu,sonuç olarak düşük oldu fakat sonraları olsun istedim.İster istemez insan günleri sayıyor sanki bizler belirleyecekmişiz gibi ama olmuyor;bu yüzden sorun etmiyorum çünkü olacağı zaman en güvenilir yolu bile kullansanız o geliyor.Allah herkesin gönlüne göre versin özellikle isteyen arkadaşlarıma=)

Selam.Bende yumurta tedavisinde klomen ve çatlatma iğnesi kullanarak 1.ayımı maalesef olumsuzlukla bitirdim.Şimdi cumartesi gününü bekliyorum.Tekrar yumurta takibi yapılıcak.Ben 2008 yılından beri özlemle hasretle bebeğimi kucağıma almayı bekliyorum.Demekki daha vakti zamanı var.Rabbim hayırlı zamanda hayırlısını nasip etsin benim gibi evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese inşallah.Hepimizin gönlüne göre versin inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…