2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
destek arıyorum yaaa bugün ağlamaktan helak oldum silikte olsa çizgi hemen çıktı fikri olan var mı acaba((((((

ağlama canım belli olmaz adet gecikmesinden hemen sonra çıkan da var 4-5 gün sonra çıkan da var biraz da sabır hem sonucu tam olarak bilemezsin ki belki geç döllenme falan vardır en iyisi beklemek

acaba bu şekilde adet belirtilerini yaşayıpda hamile kalan varmı..??

canım şuan benim çevremde 3hamile var,üçüde öğrenmeden önce adet olacaklarını sanmışlar. aynı adet ağrısı gibi ağrı olurmuş. hatta doktor bi tanesine,ağrın olmazsa korkman lazım ağrın varsa daha iyi demiş ben pek nedenini anlamasamda ağrıması gerekiyomş :26:

sevindim inşallah gerek kalmaz...

evet regl dönemiyle aynı belirtiler fakat kişiden kişiye değişiyor bazılarının karın kasık ağrısı ya da göğüslerde şişkinlik ve ağrı oluyormuş bazılarında ise bu belirtiler yaşanmadan akıntı şeklinde belirti oluyor.

Benim son günlerde çk akıntım varrrr:18: acaba hamilemiyim.ayın 1ini nasıl bekliycem bilmiyorum regl günüm o gün

Benim son günlerde çk akıntım varrrr:18: acaba hamilemiyim.ayın 1ini nasıl bekliycem bilmiyorum regl günüm o gün

belki de yumurtlama zamanındır çünkü ovulasyon döneminde de kıvamı yoğunlaşan akıntı oluşur o da yumurtlama gününün çok yakın olduğunu belirtir

belki de yumurtlama zamanındır çünkü ovulasyon döneminde de kıvamı yoğunlaşan akıntı oluşur o da yumurtlama gününün çok yakın olduğunu belirtir

yumurtlama günüm 3gün önce bitti. geçen ay çok heveslendm ama olmaı. bu ay akışına bıraktım.Allahım inşallah en doğru zamanda anne yapar beni ve tüm isteyenleri..

yumurtlama günüm 3gün önce bitti. geçen ay çok heveslendm ama olmaı. bu ay akışına bıraktım.Allahım inşallah en doğru zamanda anne yapar beni ve tüm isteyenleri..

kaç yıllık evlisin canım? benim doktorum 1 yıl boyunca gebelik oluşmazsa gel dedi=) o yüzden sakin sakin geçirmeye bak günlerini her ay kahrolma bu kadar mutlu bir haber için.Emin ol zamanı gelince gerçekleşecek zaten.Arkadaşım var 8 ay sonra gebelik oluştu normal olan bu aslında bizler biraz sabırsısız sanırım.

14şubatta 1yıl olcak evleneli :) bu ay klomen kullandım . b ilaç gebelik şansını arttırıyomuş yumurtalıkları geliştirdiği için.inşallah vardır hayırlısı neyse o olsun..

Ben test yapmadım daha;( gecikme olur belki diye bekliyorum. Yarın daha günüm ama Allah söyletti hadi bakalım inşaallah))

14şubatta 1yıl olcak evleneli :) bu ay klomen kullandım . b ilaç gebelik şansını arttırıyomuş yumurtalıkları geliştirdiği için.inşallah vardır hayırlısı neyse o olsun..

tahmin ettiğim gibi =) tabi Allah herkesin gönlüne göre versin, gebelik düşünen insanlara bazı doktorlar klomene başlatıyorlar benim doktorum da öyleydi fakat değiştirdim çünkü hemen ilaca başlamak istemedim Allahtan bu doktorum öyle değil bekleyelim canım bende 2 yıllık evliyim yeni yeni bebek istemeye başladık eşimle, hayırlısı artık.

sagol cnm bır belırtı yoktu denılebilir sadce ılk gebelıgımde yuzumde lekeler olusmustu ordan olabılrmı acaba dedım ve adet olmama 10 gun varken test yaptım cıktı ınanamdım bıdaha test yaptım yıne cıktı saglık ocagında kan testı yaptırdık 285 cıktı ve adetım daha gecmemıstı sımdı bırdaha test yapılcak daha 3gun oldu adetım gecelı belkı ıkız olabılır dedı doktor bukadr erken olması ılgınc dedı

ağlama canım belli olmaz adet gecikmesinden hemen sonra çıkan da var 4-5 gün sonra çıkan da var biraz da sabır hem sonucu tam olarak bilemezsin ki belki geç döllenme falan vardır en iyisi beklemek

benimde ilk yaptıgım test sılık cıktı hatta hıc gozukmucek gıbıydı ıkınvı yaptıgım daha bellı oldu ucuncude ıse net bellı oldu sen bı kacgun daha sabret ve bıdaha yap ınsallah hamılesındır

Ilacun adi ne canm

Canlar Nasılsıniz dünden beri :)) dün akşam hatta gece kan vermeye gittik Kanda da pozitif çıktı değerim 60.01 yarın birdaha bakılacak bakalım değer kaç çıkacak yarın :)

test yaptım ve hamileyimm

anaaaaa bu ne güzel gün herkesten güzel haberler geliyor :)) sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…