2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
mrb arkadaşlar,bende vücudumdaki her değişikliği hamileliğe yoranlardanım.bu yüzden geçen ay hayal kırıklığı yaşadım.sanırım çok inandırmıştım kendimi hamile olduğumda adetimin 8 gün gecikmesi buna işarettir diye düşündüm ama ertesi günde hasta oldum.artık bunları düşünmk istemiyorm. en azından kafamdaki soru işaretleri kaybolsun diye eşimle doktora gitmeye karar verdim.bununla ilgili ankarada önerebileceğiniz bir hastane var mı

napim be canım işler yoğun bu aralar her geçen gün de yoğun olucak toparlamaya çalışıyorum
biçimsiz gelmiyorsun artık hiç

artık burdayım tatlmmm kalbım hep sızleydı emın olun bı haftadır dua etmek ıcın cok fırsatım oldu heep sızlerde vardınz dualarımdaa hepınızı coook sevıorum ben.

Canım benim de regl dönemlerim çok ağrılı olur hatta mutlaka ilaç içerim ilk günü.. Belirtilerine gelince.. Batına kaç gün var?
Bır cok doktora gittim adet olmaya başladığımdan beri ve hepsi her bayanda olur
oyle dedi. Sen hiç gittin mi ve ne dediler. Normalde ayın23 unde olmalıyım.bekliyorum bakalım.

kızlar bugün yağmur yağıyordu
her yağmurda dua ederim bu sefer bebek için dua ettim ve dualarıma sizleride ekledim
inşallah kabul olur

hoşgeldin canım olabilir belirtilerin gebe olduğunuda adet olacağınıda gösteriyor çünkü ikiside aynı belirtileri gösterebilir,ama adetin geçince test yap umarım gebesindir istiyorsun değilmi

Evet cnm istiyorum oyleki ruyamda ablamı kızı olacak sekilde bile gördüm. Oysa ablam sadece tüp bebekle cocuk sahibi olabiliyor.kafama taktıgımdan sanırım, rüyalarım bile değişti.

cnm benim canın sıkkın belliki anlatmak istemiyorsan ok ne zaman içinden gelirse o zaman anlat
ama neyse konu sıkma canını düzelmicek hiçbirşey yok hayatta

canımsın senn elbettekı yok ama duzelmıcek bı sey varkı ölüm yapacak hıcbıseyımz yok. ilgin ıcınde cook saol btanem

oyle dedi. Sen hiç gittin mi ve ne dediler. Normalde ayın23 unde olmalıyım.bekliyorum bakalım.
Yani ağrı için öyle gidip araştırdım diyemem ama regl dönemimde acilleşmiştim bi kere doktor sadece ağrı kesici yazdı iğne yaptı o kadar anomrla olsa söylerdi sanırım ne bileyim

canımsın senn elbettekı yok ama duzelmıcek bı sey varkı ölüm yapacak hıcbıseyımz yok. ilgin ıcınde cook saol btanem

rica eerim tatlım ya biz bir aile gibi olduk burda artık ben sizi çok eskiden beri tanıdığım arkadaşlarım gibi görüyorum iyiki varsınız

rica eerim tatlım ya biz bir aile gibi olduk burda artık ben sizi çok eskiden beri tanıdığım arkadaşlarım gibi görüyorum iyiki varsınız

canııım üzme kendini rab'bime sığın kuzuuum dualarım seninle sıkıntın geçsin diye

sende kuzucuuuk iyi ki varsın iyi ki varsınız :KK16:

coook saolun canlarm benım yavas yavas toparlanıoruz ıste Allah herkesın hakkında hayırlısını nasıp etsın. bol bol Allahıma dua ettım zaten o'na sıgınıoruz zaten sadece.

sağol canım hayırlısı olsun. sen ne durumdasın kaç gün var?

Canım ben yaza dusunuyorum nasıpse beklemem gerekıyor bıraz.benım aralık ayı bıraz karısık gectı d.k hapı kullanıyordum bıraktım normal zamanımdada regl oldum ve regl bıtınce 10-11 gun suren bı kana yasadım regl gıbı degıl acık renk bı kanama ve regl zamanında oldugundan bıraz daha fazla ıdı ped kullanımım.bıtınce kanama doktora gıttık 2 doktorda kanamaya sebep bırsey bulamadılar once polıp dedı bırı sonra yok denıldı kanama neden oldu anlayamadık dedıler,ama kıme anlatsam erken dusuk yasamıssındır sen anlamamıssındır gebe kaldıgını dıyorlar kafam cok karısık dusunmuyordum artık bu durumu bugun cok kafama takıldı dusuk yaptımmı yapmadımmı bılmıyorum o kanama neden oldu ve nıye okadar uzun surdu onuda anlayamadım.netten bıraz arastırdık erken dusuk sebebını orayı okuyunca galıba dusuk yaptım anlamadım dıyorum :S agrımda normal regl sancısı gıbıydı ozamanda .bu aykı problemlerımı daha once yazmıstım ama bunu ılk yazıyorum suan bugun cok kafama takıldı cunku..ben dusukmu yaptım acaba kımı agrılı olur dıyor kımı agrısız ki bı arkadasıma sahıdım 5 haftalık ıdı normal agrısız sancısız bı kanama yasadı ve dusuk yapmıstı:S bu konuda bılgısı olan benıde bılgılendırsın yaa.buarada o donem antıbıyotık ılac kullanmıstım ıgne vurulmustum :S

9 yasımda regl oldum ,ve ogunden berı agrım olur 9 yasında ılk regl olurkende cok agrım vardı cocugum tabı karnım agrıo dıye anneme yapısık duruyordum anne ılk defa boyle agrıyo oluyorum ben demıstım annem benı doktora goturmek ıcın hazırlanırken bı dk vc gıdım oyle dedım vc gıttım ve feryat fıganım haberım yokkıbole bıseden sonra acıkladılar bana ve ogunden berı agrılı olur doktora gıttım bunun ıcın cunku lıse donemlerımde hep acıllık olur ıgne yemeden kesılmezdı agrı 2 gun ıgne vurulurdum ve kackere doktora gıttıysem problem yok genetıktir dedı..

X