2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Allah iyiliğini versin e mi Allah da seni güldürsün :)
O kadar birbirimize alışmışız demekki ne kadar güzell.. Bu güzel yüreklerle dualarla gebe olacağız bebişlerimiz hep arkadaş olacak ne güzell

evet bende öyle hepinizi merak ediyor sankı tanıyorum gıbı yuzleınızi görmem önemlı degıl :) dualrda ıyı dıleklerde birlikte olmak çok guzeelll

O kadar birbirimize alışmışız demekki ne kadar güzell.. Bu güzel yüreklerle dualarla gebe olacağız bebişlerimiz hep arkadaş olacak ne güzell

aynen canım, zaten bir haber alsak sanki artarda bombalar patlayacakmış gibi geliyor bana.. inşallah hepimiz tadarız o duyguyu, burada artık başka şeyler konuşmaya başlarız.. bebişlerimizin isimleri gibi:))

Evet deniz kabuğu yaaaa ben de istiyorum benle beraber gezsin iş yerinde bana sataşan olursa psikolojik hipnotize etsin doktorlara pozitiflik aşılasınnnnnnnn ve günleri kovalasın ki çabucak geçsin şu günler..

canıım psikoloğa o kadar para dökmeye ne gerek var bana anlatın derdinizi ben dinlerim sizi canlarıııım

(hesap numaramı veriyorum yazın )

bak bak afyonluya :)) satışa çıkarcan demek espirlerını perikanadı :))) öyle olur muu hiç :) ama bizler öyle olabılırız bırıbımıze karşı :))

evet bende öyle hepinizi merak ediyor sankı tanıyorum gıbı yuzleınızi görmem önemlı degıl :) dualrda ıyı dıleklerde birlikte olmak çok guzeelll

Rabbim çabalarımızı hayırla bebeğe dönüştürsün nasip etsinnnnnnnnnnnn

aynen canım, zaten bir haber alsak sanki artarda bombalar patlayacakmış gibi geliyor bana.. inşallah hepimiz tadarız o duyguyu, burada artık başka şeyler konuşmaya başlarız.. bebişlerimizin isimleri gibi:))

Yaa ben taaa Marttaki bat ı mı heyecanla beklicem abuuuuuuuuuuuuuu... O zamana hamiş olun da beni aranıza alın e mi :) İnşallah o günler de gelir doğum hikayelerimizi yazarız

evet afyonlunun espirileri ınsanı hayata bağlıyorr nerden bileyimben yandexmiyiimmm :)) bende oluyor zeytinim bazen hayat boş anlamız ve koçaman bı boşluk hisedıyorum kendımde ama sonra geçiyorr

evet bugün benim için öyle bir gün
Rabbime şükürler olsun ama bugnlerimizi aratmasın nankörlük etmemek lazım daha yolun çok başındayız hepimiz genciz daha yeni yeni denemelerdeyiz

afy hoşgeldin cnm

biçimsiz nerde ?

Üzülmeyin lütfennn bu ay olmadı bir daha ki ay o olmadı sonraki ay deneyeceğiz hemen pes etmek yok... Şükürler olsun bu günümüze ya...

Haklısın canım benim inan aynı durumdayız benim doktorum da özele gidiyorum olucak olucak ver parayı çık başka hiçbirşey söylemiyor.olucak olucak ama olan yok insan buna sıkılıyor.zaman geçtikçe ve insan bi, sonuç alamadıkça her geçen gün daha da içini karartıyor.ama napalım yine de sabır diyoruz bekliyoruz işte hepimiz

kendimi çok ümitlendirdim tabikide hayırlısı olsun ama çok kötü oldummm şu an oturdum aglıyorummm

canııım üzülme kalk yüzünü yıka kendine gel ve deki;bundada vardır bi hayır,bazen bizim için hayırlı olacağını sandığımız şey o an hayırlı olmayabilir lütfen canım hayırlı,zamanda hayırlı evlat olsun üzme kendini eline bişey geçmez sağlık olsun de ,sağlıklısın olur zamanla benim panik yapmam lazım asıl 32 yaşıma yaklaştım yapmayın sitres önemli ,sakin olun vardır rab'bimin bi bildiği

galıba arkadaşlar hepimizin kadın doğuma gıderken birde pskolojik destek almaya ihtiyacımız var aslında çok normal alsak hem rahatlarız da :))

Aynen canım şayet benim bazen gerçekten çok fazla ihtiyacım oluyor psikoloğa.Bence kadın doğuma gidene psikolog hediye olması lazım :))

Kızlar bu ay bütün herşeyimi şaşırdım geçen ay erken hasta oldum düzenim bozuldu doktorumsa bana olur normaldir ilaçtandır gibi cümleler kuruyor.bu ay nezaman hasta olucam yumurtlama günüm nezaman hiçbirşey hesaplayamıycam sanırım.bilmiyorum hiçbirşey artık

evet çok haklısınız kendime gelmem lazım eşim beni böyle görünce çok üzülüyo onuda üzmemem lazım iyiki sizler varsınız herkese herşey anlatılmıyo ama burada herşeyimizi paylaşıyoruz çok tşkkkk ederim hayırlısını versin rabbim inşallah hepimizee

İnşallah canım inşallah hepimize Rabbim herşeyin hayırlısını versin.

evet yolun başındasın unutmayalım 10yıldr çabalayan ınsanlar var benım var çevremde biçimsiz buralarda ama nedense yazmıyor söyleyımde katılsın bize :))

aminnnn canımmm sizlere bişey soracam kür felan diyolar başka sitelerde okudum deneyen varmı aramızda

canım bende duyup bi ara soğan kürünü uyguladım 2-3 gün. soğanı kaynatıp suyu içilenden ama çok zor geldi bana o suyu içmek kötüydü bıraktım.şimdi ben incir ve havuç kürü diye birşey duydum onu yapsam mı diye düşünüyorum açıkcası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…